Как променихте човека до вас ?

  • 2 554
  • 48
  •   1
Отговори
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Здравейте,
да сте млади влюбени и да живеете отделно е прекрасно нещо, но когато се съберате под един покрив започват да се проявяват разни мааааалки дразнещи неща които се набиват на очи, като например навика да си разхвърля чорапите или класическия пример с капака на тоалетната чиния или невъзмутимо да се излежава до 10:30 в събота сутрин или да излиза с приятели в петък вечер без вас ..... и т.н. и т.н.
В началото това едва ли това ви в е дразнело (все пак любовта ни прави слепи) но с времето започват да ви дразнят и настъпва момента когато решавате, че това не може повече да продължава така. Започва дълга и изтощителна война ...
въпро са ми е имате ли спечелени битки? успяхте ли да го промените дори и малко ?
а той успя ли да ви промени така, че да не го дразнят вашите недостатъци?
а да ви е заразил с някой негов навик?

# 1
  • Мнения: 35 962
с годините приех, че е по-добре да свиквам, отколкото да променям каквото и да било Simple Smile

# 2
  • Мнения: 69
приех го такъв какъвто е!не бих се почуствала добре, ако и той започне да ме променя.

# 3
  • Мнения: 9 814
Не съм го променяла.
Харесах го такъв какъвто е.

# 4
  • Мнения: 516
Промених стила му на обличане. Все е нещо. Sunglasses

# 5
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
лъжете мили дами ...
до сега не е имало мъж който да не се оплаче как любимата е решила да го откаже от някой "вреден" навик ....

Промених стила му на обличане. Все е нещо. Sunglasses
поздравления!

# 6
  • София
  • Мнения: 7 033
Имах желание да променя някои важни неща, но за съжаление нямах успех, а вложих всичко от себе си. Все още не съм се примирила.

# 7
  • Мнения: 1 992
Никак. Опитах да променя някои дребни неща, не успях и се примирих. Обичам го въпреки тях.

# 8
  • Мнения: 1 134
Никой не може да бъде променен, ако сам не го пожелае. И двамата се променихме много. И в това е чара на една връзка, според мен. Да се преоткриваш, променяш, развиваш, заедно с човека до теб. Разбира се, някои от най - вредните навици си стоят, колкото да те държат на земята, все пак.  Laughing

# 9
  • Мнения: X
Той започна да говори по-високо покрай мен, а аз покрай него спрях цигарите. Има още време за промени.

# 10
  • Мнения: 35 962
лъжете мили дами ...
до сега не е имало мъж който да не се оплаче как любимата е решила да го откаже от някой "вреден" навик ....


да, но не съм прилагала съзнателен тормоз
не, че не ми се е искало  Laughing

# 11
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
а несъзнателен?
ей така една кисела фиозиономия , като си изпусне душата на дивана докато гледа мача?

# 12
  • Мнения: 35 962
а несъзнателен?
ей така една кисела фиозиономия , като си изпусне душата на дивана докато гледа мача?

не мога да си кривя душата, да  Mr. Green
човешко е все пак  Grinning

# 13
  • Мнения: 5 393
Не съм го променила, нито пък той мен. И двамата сме се примирили с недостатъците си и сме заедно въпреки тях. Вярно е , че на моменти дразнят много, но какво да се прави- няма идеални хора. Такъв съм си го избрала, както и той мен. Ако е променил нещо у себе си, е било по негово желание, не по мое.
По едно време се опитваше да ме откаже от цигарите( непушач е) обаче не се получи.

# 14
  • Мнения: 606
успяхте ли да го промените дори и малко ?
Малко се променят всички. Нагаждат се. Когато се променят много обаче, нещата отиват на тотал щета. И понякога промените си занасят в следващата връзка. Защото "мека" промяна няма.

Общи условия

Активация на акаунт