Слаби нокти

  • 2 179
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 89
Здравейте! Имам прекалено тънка нокътна плочка. Последните 5-6 месеца бях с ноктопластика, гел, акрил. Вече я махнах и съм с естествени. Сега ноктите ми са още по-тънички и слаби. Препоръчайте ми нещо за заздравяване. Чета за хапчетата Мерц. Малко съм скептично настроена към хапчета, като не отричам че може би помагат. Притеснява ме и момента от напълняване след прием на добавки. Препоръчайте ми добър заздравител за нокти. Само да ви кажа, че по-рано съм ползвала на Перфект и никак не съм доволна от него.

# 1
# 2
  • Мнения: 2 388
Аз съм много доволна от маслото на Икаров, но иска постоянство и търпение да изпълняваш процедурата. Резултати има.

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
ползвала съм това и съм много доволна Peace

# 4
  • Мнения: 2 006
Бях 5 години с ноктопластика след махането и ноктите ми бяха в такова състояние, че не вярвах някога да имам нормална нокатна плоча-обаче намерих продукт от който останах меко казано приятно изненадана.МAVALA-SCENTIFIC, най-доброя заздравител за нокти.Сега в момента само за 5 месеца редовна употреба имам перфектен маникюр PeaceМейду другото се занимавам професионално с маникюр и педикюр, та имам наблюдения от почти всички професионални продукти.

# 5
  • София
  • Мнения: 717
.....МAVALA-SCENTIFIC, най-доброя заздравител за нокти.Сега в момента само за 5 месеца редовна употреба имам перфектен маникюр Peace.....

Подкрепям абсолютно! Peace Купих си го от аптеки Медея, срещу 24.49 лв. Забравих, трябва да се пазят само кожичките при нанасянето...предупредиха ме в аптеката! Белев може да сподели защо? Hug

Последна редакция: чт, 25 сеп 2008, 12:36 от GoldenEyeful

# 6
  • Мнения: 147
  Включи в менюто си риба, поне два пъти седмично, задължително морска, ако не искаш да пиеш добавки. При всички случай ще има някакво подобрение след месец. Някъде го бях чела преди време, и действа.

# 7
  • Мнения: 2 414
Първо обърни внимание на менюто си,хранителните добавки са само допълнение. Grinning
Аз в момента пия добавките на Фито и съм много доволна-определено има ефект върху ноктите.

# 8
  • Мнения: 89
Бях 5 години с ноктопластика след махането и ноктите ми бяха в такова състояние, че не вярвах някога да имам нормална нокатна плоча-обаче намерих продукт от който останах меко казано приятно изненадана.МAVALA-SCENTIFIC, най-доброя заздравител за нокти.Сега в момента само за 5 месеца редовна употреба имам перфектен маникюр PeaceМейду другото се занимавам професионално с маникюр и педикюр, та имам наблюдения от почти всички професионални продукти.
Предизвикахте моя голям интерес. Къде мога да намеря този заздравител?

# 9
  • Мнения: 89
Аз съм много доволна от маслото на Икаров, но иска постоянство и търпение да изпълняваш процедурата. Резултати има.
Да, аз също ползвам маслото на Икаров от 2 години. Много съм доволна от него, но и преди ноктопластиката това масло неможеше да ме предпази от лющене и цепене на ноктите.

# 10
  • Мнения: 89
Да, ще проверя в аптека Медея. Дано го има. Този заздравител като безцветен лак ли е? Да го нанасям първо него и после цветен лак, така ли? Още днес ще проверя и ще си купя ако има.

# 11
  • Мнения: 2 006
georgieva118 , продуктите на Мавала пазарувам от Бизнес Център Сердика (стария обувен завод в кв.  Сердика)невероятни продукти -грижа за красиви ръце.
Заздравитела е като водичка-нанася се в свободния край на нокатната плича -от средата нагоре, после база, пак на мавала-лак и накрая Mavadry-топ лак с изсушител.Както казах и по-нагоре от както работя с тези продукти клиентите ми са много доволни от разултата-аз сащо Grinning

# 12
  • Мнения: 89
georgieva118 , продуктите на Мавала пазарувам от Бизнес Център Сердика (стария обувен завод в кв.  Сердика)невероятни продукти -грижа за красиви ръце.
Заздравитела е като водичка-нанася се в свободния край на нокатната плича -от средата нагоре, после база, пак на мавала-лак и накрая Mavadry-топ лак с изсушител.Както казах и по-нагоре от както работя с тези продукти клиентите ми са много доволни от разултата-аз сащо Grinning
Аз не съм от София. Трябва като идвам до София да търся. Ще проверя днес в Търново какво мога да намеря.
Много се запалих по това което ми казахте. Моите нокти са прекалено, ама прекалено тънки. По-тънки и от хартия. Дали ще се повтвърдят малко ???

# 13
  • Мнения: 2 006
Със сигурност, ако си постоянна ще се оправят, разбира се не подценявай и здравословният начин на хранене!
За успокоение-моите нокти бяха като вестници Grinning

# 14
  • Мнения: 3 830
Мерц.  Peace

Тези продукти на Mavala и аз съм чувала много добри отзиви.

Общи условия

Активация на акаунт