бременност

  • 2 251
  • 33
  •   1
Отговори
здравейте, аз съм нова в този сайт имам следния проблем: закъснява ми вече 15дни,првих 3 теста за бременност но всички за отрицателни,хоих в една клиника да си нпрая кръвен тест,но   ми казаха,че нямало такива тестове Sad,кажете ми какво да правя имам всички признци на бременност ,незнам Sad

# 1
  • Мнения: 9 814
Първо, такива тестове разбира се че има.
Второ, при такова закъснение на цикъла може да отидеш при гинеколог за обикновен преглед с ехограф.

# 2
  • Мнения: 69
Отиди на гинеколог

# 3
  • Мнения: 112
Има кръвен тест.
Явно нещо не им е ясно.
Изследва се хормонът Бета Че Ха Ге (ако правилно го пиша, но така се произнася) и ако имаш стойност до 3, не си бременна, а над 3-си.  Аз бях бременна в 9 г.с. и стойността беше 66 756. Категоричен е при много ранна бременност, но ти би трябвало да можеш да получиш отговор и при гинеколог.
Успех!  bouquet

# 4
  • Мнения: 386
веднъж преди година-две и аз имах такъв случай закъсняваше ми около 2 седмици, ходих на док- не бях бременна и всичко друго си беше ок, каза ми че може да е от скорошно боледуване . Дойде ми цикъла след няколко дни. Но иди на лекар и ти-може да се окаже и  EFP

# 5
  • София
  • Мнения: 5 718
С първата ми бременност и аз бях така - 10 дни закъснение, 3 отрицателни теста, но и д-р, невиждащ нищо на ехографа.  Rolling Eyes Затова сега си знаех и просто изчаках повече, преди теста, и преди посещението при д-р. Не разбрах - теб не са те гледали изобщо ли?

# 6
  • София
  • Мнения: 3 524
Първо, такива тестове разбира се че има.
Второ, при такова закъснение на цикъла може да отидеш при гинеколог за обикновен преглед с ехограф.
Peace

# 7
  • Мнения: 1 512
Отиди на гинеколог  Peace

# 8
  • Мнения: 827
Рано е за признаци, но ако мислиш че може да си- отиди на лекар.Аз по принцип имам много вяра в тестовете така че...може от рязката промяна във времето да се отразява на цикъла ти, също ако си сменила местожителството си или работата си.

# 9
  • Мнения: 2 803

Отиди на гинеколог  Peace

# 10
  • Мнения: 4 335
Отиди на гинеколог PeaceА каква е тази лаборатория дето ти е казала,4е няка ккрьвен тест ooooh!

# 11
  • Мнения: 274
И аз ти предлагам да отидеш на гинеколог Peace

# 12
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Може пък и да не си бременна...след 3 отрицателни теста.

# 13
  • Мнения: 822
Отиди на гинеколог или в друга лаборатория да ти направят теста.

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Иди на гинеколог  Peace
Как така няма такъв кръвен тест? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт