Биофреш

  • 106 671
  • 648
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 120
Интересувам се от продуктите на Биофреш и по конкретно серията "Био роза".
Напоследък често чувам,че продуктите им били доста добри.Вие какво мислите?

Много приятно миришат !
За сапуна с роза и розовата вода давам  6

# 16
  • Мнения: 14 483
купих си крема им за ръце със зехтин, никак не ми подхранва кожата на ръцете ( и след намазване ги чувствам сухи) но изненадващо за мен много добре влияе на ноктите ми.  Peace

# 17
  • Мнения: 2 388
DARI_76 в Бургас търся доста отдавна,намират се отделни продукти,но не и целите серии.Купих си избелващ крем-лесно се нанася,попива добре и кожата ми е гладка и мека.Май избелва,но ползвам и друг такъв продукт и не мога да определя кой точно действа.
Аз конкретно търся серията Био роза,но никъде не намирам.

Утре или в понеделник ще проверя в една аптека до нас и пак ще пиша. Струва ми се, че видях цялата серия там.

# 18
продуктите са много добри

# 19
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 147
Разгледах сайта, интересни продукти, само въпрос към ползвалите марката - подходящ нощен крем да 30+? newsm78

# 20
  • Мнения: 3 835
Вчера ходих до "Произведено в България" с надеждата да си купя продукт на Биофреш.
Да, ама не! Не ги намерих!  Cry
Много трудно е човек да се добере до българска козметика! Като че сме в Антарктида!  baby_neutral

# 21
  • София
  • Мнения: 1 508
Вчера ходих до "Произведено в България" с надеждата да си купя продукт на Биофреш.
Да, ама не! Не ги намерих!  Cry
Много трудно е човек да се добере до българска козметика! Като че сме в Антарктида!  baby_neutral

Провери в подлеза на ЦУМ.

# 22
  • Мнения: 1 111
DARI_76 в Бургас търся доста отдавна,намират се отделни продукти,но не и целите серии.Купих си избелващ крем-лесно се нанася,попива добре и кожата ми е гладка и мека.Май избелва,но ползвам и друг такъв продукт и не мога да определя кой точно действа.
Аз конкретно търся серията Био роза,но никъде не намирам.
И аз пратих запитване,днес ми пратиха тел.за връзка с представителят им в Бургас.Утре ще му се обадя Peace

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 443
И на мен днес ми изпратиха координати,мисля да се обадя като ми остане време,че да взема да пробвам някой крем.Голямо хвалене ги хвалят,ще видим как ще ми се отрази.

# 24
  • Мнения: 305
Скоро си купих около-очния крем Био роза, много ми допадна - усещам си кожата подхранена и с добър тургур (май така се пише newsm78), т.е на влага и сочност го докарва  Laughing
Имах притеснение, относно това дали ще го понеса, понеже в съседна тема хора-експерти писаха, за това какви алергени могат да се окажат етеричните масла. Но, за щастие, за сега поносимостта ми е много добра.
Иначе съм наточила зъбки за още два продукта, пак от тази серия, като си ги купя, ще да споделя  Peace

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 443
Кажи цена,моля те!

# 26
  • Мнения: 305
Около-очния крем беше някъде малко над 14лв.
Другите са под 20лв, до колкото си спомням.

# 27
  • София
  • Мнения: 4 743
Някой да използва избелващия крем?

# 28
  • Мнения: 3 835
Скоро си купих около-очния крем Био роза, много ми допадна -
Mamma, ти откъде ги купи?

Днес си взех един крем за ръце с невен.
Доволна съм - бързо попи. И не ми раздразни раничката.  Peace

# 29
  • Мнения: 305
Ами от дълбоката провинция всъщност... От една малка, но прилична дрогерия в Чепеларе.

А, забравих да допълня, че цената на кремчето е за 35 мл, което си е повече от стандартните кремове от този тип.
Трайността след отваряне е 6 месеца, поради натуралните съставки и липсата на силни консерванти.
Наистина ми се ще тази фирма да се развие, за да имаме нещо наше, което да ползваме с удоволствие и от което да има полза.

Общи условия

Активация на акаунт