Биофреш

  • 106 701
  • 648
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 35
къде в Плевен има от продуктите на  Биофреш

# 406
  • Мнения: 733
Вчера в магазинче до Плиска попаднах на сравнително добро зареждане на продукти на Биофреш. Нямаха Био Роза, но пък можеш да си я поръчаш по каталог, не знам обаче на какви цени - другата седмица като ми дойдат продуктите ще пиша и цените.

Та жената ми показа и каталог със съвсем нова серия на Биофреш, която дори и на сайта им не е отразена - REGINA FLORIS. В нета намерих една обща снимка на продуктите:


Някой пробвали ги е вече? Май не са био, но пише, че са без парабени. Интересено дали са разработени от специалистът-технолог г-жа Тошева, която е създала био розата? Ако някой има повече информация - особено състав - моля да сподели.

# 407
  • София
  • Мнения: 1 391
50% био са, а колкото до това, кой ги е разработил - не знам.

# 408
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Stefoni, на морето видях новата им серия. По тестерите които преслушах ми се стори доста добра.
Аз обаче съм им вдигнала мерника заради това че в центъра на Пловдив цените на фирмения им магазин са по-високи от сергийките на морето и ги бойкотирам.

# 409
  • Мнения: 733
Stefoni, на морето видях новата им серия. По тестерите които преслушах ми се стори доста добра.
Аз обаче съм им вдигнала мерника заради това че в центъра на Пловдив цените на фирмения им магазин са по-високи от сергийките на морето и ги бойкотирам.

Даааа, маркетинга и дистрибуцията не са им най-силната страна... Жалко! Нищо и никакви български марки влагат в рекламни кампании и се разпространяват навсякъде в търговската мрежа на добра цена. А те, дето са толкова изпипани откъм съдържание, или ги откриваш трудно или както казваш са на утроени цени...
Преди време едно момиче от форума ми беше казало адреса на дистрибутора им в София, от там се взимаха на цени на едро, но са се преместили. Преди две седмици ходих и ги нямаше, и никой не знаеше къде са отишли.

Благодаря ви Linkata и Niandre!  Hug Май ще търся и аз тестер да пробвам новата серия.

Последна редакция: чт, 15 юли 2010, 23:38 от Stefoni

# 410
  • Мнения: 179
Даааа, маркетинга и дистрибуцията не са им най-силната страна... Жалко! Нищо и никакви български марки влагат в рекламни кампании и се разпространяват навсякъде в търговската мрежа на добра цена. А те, дето са толкова изпипани откъм съдържание, или ги откриваш трудно или както казваш са на утроени цени...
Преди време едно момиче от форума ми беше казало адреса на дистрибутора им в София, от там се взимаха на цени на едро, но са се преместили. Преди две седмици ходих и ги нямаше, и никой не знаеше къде са отишли.

Благодаря ви Linkata и Niandre!  Hug Май ще търся и аз тестер да пробвам новата серия.
[/quote]

Преместили са се на нов адрес, аз преди 1-2 месеца си купих от там някои неща, цените бяха същите, както миналата година, почти двойно по-евтини от колкото по магазините /един крем преди да го знам този склад го купувах за двайсе и няколко лева, а от този склад е тринайсет/.
Адреса е - Младост 3, бл. 314, на гърба на пицария Верона. Но това е склад, работят до 12ч. Предишният им адрес и координати на дистрибутора ми ги даде една съфорумка и съм и много благодарна, дано и аз да съм полезна сега.

# 411
  • Мнения: 733
Преместили са се на нов адрес, аз преди 1-2 месеца си купих от там някои неща, цените бяха същите, както миналата година, почти двойно по-евтини от колкото по магазините /един крем преди да го знам този склад го купувах за двайсе и няколко лева, а от този склад е тринайсет/.
Адреса е - Младост 3, бл. 314, на гърба на пицария Верона. Но това е склад, работят до 12ч. Предишният им адрес и координати на дистрибутора ми ги даде една съфорумка и съм и много благодарна, дано и аз да съм полезна сега.

Страшно полезна информация!!!! Много, много ти благодаря!!!!!!  smile3525

Радвам се, че са си останали в тази част на София (преди бяха в Младост 1а) , на мен ми е на път за работа Crazy

# 412
  • Мнения: 1 324
А знаете ли какви са новите продукти и за каква възрастова група? Ако някой си вземе тестер може да снима или напише състава и да го проучим.

# 413
  • Мнения: 1 111
И аз гледах новата серия,но ми се стори,че са за по зряла кожа.
А тестери за съжаление май нямат,поне не съм виждала в бусчето на дистрибутора.

# 414
  • Мнения: 733
А знаете ли какви са новите продукти и за каква възрастова група? Ако някой си вземе тестер може да снима или напише състава и да го проучим.

И аз това попитах жената от магазинчето, но както можеш да предположиш и тя не знаеше. Видях, обаче че има няколко продуктови линии - Аnti age, Q10 и други. Дизайнът им е доста добър, но и на мен ми е чудно какво е "новото" в тази серия. Намерих още една снимка:

# 415
  • Sofia
  • Мнения: 9 712
Интересено дали са разработени от специалистът-технолог г-жа Тошева, която е създала био розата? Ако някой има повече информация - особено състав - моля да сподели.

Не знам защо, но съм останала с впечатление, че г-жа Тошева работи вече за друга фирма, имам спомени за някакво разочарование от Биофреш newsm78
Може и да бъркам де.

Между другото някой пробвал ли е този избелващ крем:
http://bodid.net/index_bg.php#/bg/Series/Bile_BA/

Прочетох за него във козметичния форум, спечелил е награда, похвалили са го. Отзиви?

Последна редакция: сб, 17 юли 2010, 16:13 от NBM

# 416
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 163
Днес купих за детето слънцезащитно мляко. Някой има ли отзиви за слънцезащитните им продукти?

# 417
  • Мнения: 1 324
Аз имам на Боди-Д избелващия серум и нощния крем. Със състав впечатляват като изключим един гаден консервант в нощния. Ефект в/у моите слънчеви петна още не виждам  Rolling Eyes

# 418
  • Мнения: 1 111
NBM,според мен кремчето върши работа.Ползвах го за лунички по носът и много бяха избледнели.
* Боби * малко по назад в темата съм писала за слънцезащитно мляко.Това лято пак сме с него Peace

# 419
  • Мнения: 733
Не знам защо, но съм останала с впечатление, че г-жа Тошева работи вече за друга фирма, имам спомени за някакво разочарование от Биофреш newsm78

Това съм го пропуснала... Вярно, че pink rose беше писала, че е пробвала нова козметика разработена от г-жа Тошева (за проблемна кожа, ако не се лъжа) и беше с много добри отзиви. Все си мислех, че тази приятна нова серия на Биофреш ще е добра поне колкото Био розата.

Междувременно ходих до магазинчето да си взема поръчаните продукти на Био розата. За тези, които са около Плиска и нямат път към Младост, става дума за базара на ъгъла до "345" (като се влезе веднага в ляво, една жена продава сувенири, картини). Тя започва да зарежда по-сериозно Биофреш, а дори и да няма нещо може да си го поръчаш по каталог. Още не беше определила цените, каза ми че ще са към 20 и няколко лв., но на мен като на първа клиентка на продуктите ги даде за по 19лв. Взех си околоочния и превенция anti-age. Още с първото нанасяне ме очароваха - много приятна консистенция, бързо попиват и след известно време имам чуството, че "опъват" кожата. Но може и да си внушавам.

На опаковката на крема "превенция anti-age" пише, че има висока UV защита. Някой има ли идея кой фактор е обаче?

Общи условия

Активация на акаунт