Биофреш

  • 106 706
  • 648
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 70
Надявам се да не се повтарям с информацията, но темата е голяма и не мога да я изчета цялата наведнъж  Blush Ползвала съм продукти от серията им Лавандула и съм много доволна - гелът за душ и лосионът за тяло са страхотни и най-важното - без парабени са. Лосионът е сред много малкото, които попиват добре, а в същото време дълготрайно овлажняват сухата ми кожа на тялото. Майка ми е влюбена в крема за зряла кожа от тази серия, а е само 7лв. Аз лично ги купувам от магазинче близо до петте кьошета.  Peace

# 541
  • София
  • Мнения: 4 749
Надявам се да не се повтарям с информацията, но темата е голяма и не мога да я изчета цялата наведнъж  Blush Ползвала съм продукти от серията им Лавандула и съм много доволна - гелът за душ и лосионът за тяло са страхотни и най-важното - без парабени са. Лосионът е сред много малкото, които попиват добре, а в същото време дълготрайно овлажняват сухата ми кожа на тялото. Майка ми е влюбена в крема за зряла кожа от тази серия, а е само 7лв. Аз лично ги купувам от магазинче близо до петте кьошета.  Peace

Къде се намира това магазинче горе долу? Peace

# 542
  • Мнения: 70
По продължението на бул.Прага посока малките петте кьошета (съвсем недалеч). Магазинчето е с едни стъпбички нагоре, с прозрачна витрина, от която се виждат стелажите с продукти. В момента най-лесно би било да се отиде до изложението Произведено в България в зала Универсиада, където има щанд с всички продукти на Биофреш, както и много други български натурални марки козметика  Peace

# 543
  • София
  • Мнения: 4 749
По продължението на бул.Прага посока малките петте кьошета (съвсем недалеч). Магазинчето е с едни стъпбички нагоре, с прозрачна витрина, от която се виждат стелажите с продукти. В момента най-лесно би било да се отиде до изложението Произведено в България в зала Универсиада, където има щанд с всички продукти на Биофреш, както и много други български натурални марки козметика  Peace

Мерси; да не би да е магазинче предимно с био продукти/козметика? На спирката? Rolling Eyes

# 544
  • Мнения: 70
Най-вероятно за същото става въпрос, понеже там като че ли спира трамвай. На ъгъла на уличката също има магазинче с био продукти, много близо са двете. Надявам се да съм те ориентирала  Hug

# 545
  • София
  • Мнения: 4 749
Най-вероятно за същото става въпрос, понеже там като че ли спира трамвай. На ъгъла на уличката също има магазинче с био продукти, много близо са двете. Надявам се да съм те ориентирала  Hug

Мерси, ще го потърся   bouquet

# 546
  • Мнения: 2 172
Момичета,здравейте!
Откъде в Пловдив мога да си набавя анти- ейдж нощен крем от серията Лавандула на най-ниска цена  Thinking Има ли ги някъде по магазините или трябва да търся фирмения,който е скъп  Thinking

# 547
  • Мнения: 2 172
Момичета,никой ли не може да ми каже от къде в Пловдив да си взема продукти на Биофреш на нормални цени?
В момента ме интересува конкретно биосерума с ботокс ефект от серията Реджина Флорес  Praynig

# 548
  • Мнения: 3 118
Момичета,никой ли не може да ми каже от къде в Пловдив да си взема продукти на Биофреш на нормални цени?
В момента ме интересува конкретно биосерума с ботокс ефект от серията Реджина Флорес  Praynig
Аз си го купих за 14 лв вчера от "Произведено в България" в София.
В Пловдив не е ли по-евтино даже?

# 549
  • Мнения: 2 172
Момичета,никой ли не може да ми каже от къде в Пловдив да си взема продукти на Биофреш на нормални цени?
В момента ме интересува конкретно биосерума с ботокс ефект от серията Реджина Флорес  Praynig
Аз си го купих за 14 лв вчера от "Произведено в България" в София.
В Пловдив не е ли по-евтино даже?

Не  Tired
Тук във фирмения магазин е 19.90  Close А в официалния им офис ме напъдиха по телефона,че не можело дистрибутор да ми продаде едно нещо.Само на едро трябвало  Crossing Arms Отказаха да ми кажат къде ги имало по-евтини  ooooh!
Само,за да не им направя кеф си го поръчах онлайн и с доставката пак излезе по-малко  Twisted Evil
Не,че им пука де  Mr. Green

# 550
  • Мнения: 3 118
Не  Tired
Тук във фирмения магазин е 19.90  Close А в официалния им офис ме напъдиха по телефона,че не можело дистрибутор да ми продаде едно нещо.Само на едро трябвало  Crossing Arms Отказаха да ми кажат къде ги имало по-евтини  ooooh!
Само,за да не им направя кеф си го поръчах онлайн и с доставката пак излезе по-малко  Twisted Evil
Не,че им пука де  Mr. Green
Тц тц тц нямам думи просто, българска работа!

# 551
  • Мнения: 1 120
Здравейте, искам да Ви помоля за съдействие - искам да си купя продукти на Биофреш, но не мога да се ориентирам кои ще са най-подходящи за мен. Ясно е, че докато не се пробва не може да се каже със сигурност, но все пак. На 27 съм,имам мазна,смесена чувствителна кожа, предразположена към зачервяване, сега от топлото време ми се омазнява доста. Първоначално се насочих към серията Лавандула, но в последствие видях темата и за Yoghurt of Bulgaria, PhytoCode , четох и за Red Out продуктите. Съвсем се обърках Simple Smile Благодаря   bouquet

# 552
  • Мнения: 165
Каквото и да вземеш няма да сбъркаш:) всички са прекрасни. Фитокод са по-леки като консистенция и за лятото са супер. Ред аут е много добра серия. Сега спечели награда в Париж за иновативен продукт. Аз лично лятото използвам фитокод,а зимата йогурта.

# 553
  • Мнения: 892
Тъкмо мислех да пробвам кремчето анти акне от серията лавандула и разбрах, че е спряно от производство  Sad Някой да знае дали ще има аналогичен продукт в някоя серия..  Tired

# 554
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 163
Тъкмо мислех да пробвам кремчето анти акне от серията лавандула и разбрах, че е спряно от производство  Sad Някой да знае дали ще има аналогичен продукт в някоя серия..  Tired
Аз използвам Anti-age крема от серията лавандула.
Наистина ли ги спират?

Общи условия

Активация на акаунт