Биофреш

  • 106 711
  • 648
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 29
Здравейте момичета  Simple Smile За да не е само запис, ще кажа че преди време съвсем случайно си бях взела едно кремче от серията Йогурт (в плоска пластмасова кутийка)...е беше просто уникално  Heart Eyes Напълно мога да го съпоставя с хидратиращия крем на La Roche, който ползвам, толкова добре го усещах на кожата си. Само дето единия струваше 3-4-5 лева, а другия 36-37  Crossing Arms Бях си го взела от София и от тогава го издървам тук във Варна, но неуспешно. Ако някой ми каже къде има продукти на БиоФреш ще съм му адски благодарна  Hug

# 571
  • Варна
  • Мнения: 975
Във Варна знам 2 магазина на Биофреш (или поне са магазини където има техни продукти)
1. В Мол Варна до автогарата (помещението непосредствено до аптеката в мола)
2. с/у църквата Св. Никола в близост до делфинчето
Доколкото знам има и трети но не зная къде се намира.

# 572
  • Мнения: 29
Във Варна знам 2 магазина на Биофреш (или поне са магазини където има техни продукти)
1. В Мол Варна до автогарата (помещението непосредствено до аптеката в мола)
2. с/у църквата Св. Никола в близост до делфинчето
Доколкото знам има и трети но не зная къде се намира.

 Hug Hug Hug

# 573
  • Мнения: 0
здравейте, някои ползвал ли избелващиа крем на биоф..да сподели  и как го намира струва ли си да го пробвам като се прибера в бг. благодаря Simple Smile

# 574
  • Мнения: 30
Здравейте, момичета!   bouquet
Искам да Ви попитам знаете ли откъде в София може да се закупят на прилични цени продуктите на "Био роза", тъй като им писах във Facebook и там ми писаха, че серумите им са по 26 лв, което, сравнявайки с цените в сайтове, е дооооста повече.
Ще ви бъда изключително благодарна за информацията! Simple Smile   bouquet

# 575
  • Мнения: 21 275
Ние ги продаваме в офиса,както и тези на Авиа ,доста хора ги търсят  Peace

# 576
  • Мнения: 30
А къде се намирате? Simple Smile
Някъде в центъра ли е (би ми било много удобно място около Халите примерно...)?   bouquet

Последна редакция: нд, 04 авг 2013, 16:59 от Bobotil4e

# 577
  • Мнения: 21 275
О,не сме в София  Peace

# 578
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 166
Ще помоля за отзиви за серум за лице от серията Лавандула, на Биофреш.
Показаха ми го в козметиката, сигурно е нов продукт, с помпа е.
Не намирам снимка.

# 579
  • Мнения: 1 120
Ще помоля за отзиви за серум за лице от серията Лавандула, на Биофреш.
Показаха ми го в козметиката, сигурно е нов продукт, с помпа е.
Не намирам снимка.

Аз ползвам дневния и нощния, ще чакам инфо за серума Wink

# 580
  • Мнения: 96
А къде се намирате? Simple Smile
Някъде в центъра ли е (би ми било много удобно място около Халите примерно...)?   bouquet

В Халите има шанд на Биофреш , веднага в дясно като влезеш от централния вход......също и в началото на Витошка ( от към Съдебната палата )съм виждала фирмен магазин   bouquet

# 581
  • Мнения: 50
Здравейте момичета! Вчера козметоложката при която ходих ми препоръча крем за около очи на Биофреш с къпини май беше , но в сайта не го намирам . Тя избълва всички продукти които според нея трябва да ползвам за около 5 секунди и не можах да запомня точно съставката на този крем. Помогнете ми моля !

# 582
  • Мнения: 55
Боби - от серията Лавандула няма серум за лице. Да не става въпрос за друга серия, или друга фирма производител?
 ilyova  - на биофреш няма крем с къпини...Околоочни кремове има от сериите роза, био роза, реджина, йогурт...

# 583
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 166
Боби - от серията Лавандула няма серум за лице. Да не става въпрос за друга серия, или друга фирма производител?
 
Утре ще се разходя до парфюмерията.
Но ми показаха серум на Биофреш, дори ми каза колко е удобен, че е с помпичка....
Утре ще споделя.

# 584
  • Мнения: 1 120
Боби - от серията Лавандула няма серум за лице. Да не става въпрос за друга серия, или друга фирма производител?
 
Утре ще се разходя до парфюмерията.
Но ми показаха серум на Биофреш, дори ми каза колко е удобен, че е с помпичка....
Утре ще споделя.

Ще чакаме   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт