Биофреш

  • 106 698
  • 648
  •   1
Отговори
# 615
  • София
  • Мнения: 3 249
Парфюмите ги има точно до кремовете от серията Peace

Въпросът ми е какъв парфюм е изимитиран. Знам, че ги има до кремовете, питам кой оригинал е взаимстван като идея.

Иланг-Иланг го беше казала, но темата вече е изтрита.

# 616
  • Sofia
  • Мнения: 9 712
Присъединявам се към похвалите, както за консултантката в този магазин, така и аз аромата. На мен вече е любимата ми серия. След мицеларната вода, лосиона за тяло, маската за лице вече ползвам и крема за ръце от серията. Момичето ми отсипа и от крема за лице да пробвам и след 4-дневно ползване определено това ще бъде моят крем за зимата.

# 617
  • София
  • Мнения: 3 833
Аз също много харесвам Натаура - комбинирам продукти от сериите 20+ и 30+ и кожата ми ги приема много добре. Пробиотичният лифтинг серум също вече ми е много любим продукт, отлична основа за грим.

# 618
  • Мнения: 55
Парфюмите ги има точно до кремовете от серията Peace

Въпросът ми е какъв парфюм е изимитиран. Знам, че ги има до кремовете, питам кой оригинал е взаимстван като идея.

Иланг-Иланг го беше казала, но темата вече е изтрита.
Ним, ако не бъркам-
серия 20 + - versace bright crystal
серия 30 + - paco rabanne lady million
серия 45 + - coco mademoiselle chanel

# 619
  • Мнения: 1 324
45+ е Nina Ricci L'Air

# 620
  • Мнения: 33
серия 20 + - versace bright crystal
серия 30 + - paco rabanne lady million
 
За 20+ и 30+ потвърждавам, колебаех се между 2-та и се спрях на първия Simple Smile.

# 621
  • Варна
  • Мнения: 1 559
Последно има ли мостри тази серия?
Малко (твърде) ми е скъпа Tired Все пак,ако мн ми хареса,може да се жертвам  Crazy

# 622
  • Мнения: 1 324
Тестери, които да вземеш няма. Има отворени кремове в магазините, от които да си мацнеш намясто.

# 623
  • Мнения: 55
Има тестери / сашета/ на кремовете във фирмените магазини Peace

# 624
  • Мнения: 1 324
Това е чудесна новина. Последно като ходих нямаше. Много е отблъскващо с бурканчетата....

# 625
  • Варна
  • Мнения: 1 559
Кatence мерси  Peace
Мен не ме устройват кутиите с кремове.Не ми е достатъчно да видя само консистенцията и аромата на продукта.Все пак тестерът е предвиден с цел да се усети действието на прдукта в/у кожата ( в рамките на 1 до няколко дена).

# 626
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Днес си получих пратката с първите продукти от серията Натура - мицеларна вода и почистваща пяна, ще споделя отзиви след известно време Peace

# 627
  • София
  • Мнения: 3 249
Има тестери (запечатани, не говоря за отворените мострени бройки), но не на всички кремове. Аз за това взех тестер на 20+ за мазна кожа и 30+ за суха.  Peace

# 628
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Интересувам се от новата серия Nat'aura...  Simple Smile

Кремът за смесена/мазна кожа матира ли? Бързо ли попива? Консистенцията каква е -по-плътна/богата или по-флуидна?

Измиващата пяна премахва ли грим?

# 629
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Аз използвам почистващата пяна - добре измива, за очите специално не съм пробвала - тях ги разгримирам отделно, но по лицето не остава грим/пробвам после с тампонче мицеларна вода, пак от тази серия/, използвам ФДТ, руж, пудра - всичко сваля Peace

Общи условия

Активация на акаунт