Отдалеко - да е леко на СЕДМОКЛАСНИЦИТЕ

  • 18 264
  • 301
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 716
Янита честит празник!
Желая ти весел празник, леко раждане и послушни деца  Laughing

# 76
  • Бургас
  • Мнения: 702
Честит рожден ден Янита!

Много радост, много здраве и много късмет желая, на теб и на семейството ти!

# 77
  • Sofia
  • Мнения: 21 605
Янита честит рожден ден и от мен!   bouquet
Здраве, щастие и любов ти желая, както и здраво бебче на финала!

# 78
  • Мнения: 3 740
И от мен честито!

Много здраве, късмет и любов!


Хубави бонбони, благодаря!

# 79
  • София
  • Мнения: 4 866
Благодаря за честитките и пожеланията!

Като се прибрах вчера, Виктория ми беше направила торта.   party023

# 80
  • Мнения: 348
 newsm59  ...на патерици и от мен!    bouquet

# 81
  • Мнения: 20
Скъпи мами седмокласнички, пожелавам успех на децата ви в най-важния за тях клас. Ще ви бъде нужен и кураж, и търпение, и много нерви (здрави). Но единственият вариант детето да попадне в добра среда (с амбициозни и учещи се деца) е да кандидатства след 7 клас. Иначе остават непрофилирани паралелки и неатрактивни специалности в професионалните гимназии.

# 82
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Здравейте мами-седмокласнички!
Май е време да се включа във вашия отбор, че и моя син е седми клас, но имам и първокласник и за сега баткото повече се справя сам, отколкото да разчита на подкрепа.
По математика ходи на уроци от втория срок на миналата година, защото определено не му от силните предмети, а от тази година започна и български. Надявам се по този начин да успее да се подготви добре за изпитите.
Иначе е отнесен от вихъра - може с часове да гледа облаците през прозореца, нищо че в момента решава задачи примерно и времето няма да му стигне.

# 83
  • Мнения: 20
Не знам кой вариант е "по-добър": мама на седмокласник и кандидат-студент или майка героиня на първокласник и седмокласник?!

# 84
  • Sf
  • Мнения: 978
Не знам кой вариант е "по-добър": мама на седмокласник и кандидат-студент или майка героиня на първокласник и седмокласник?!

Първото май е по-зле!  Laughing


Честит рожден ден на Янита и от мен!  newsm18

# 85
как минаха входните тестови при вас?
май при нас ваканцията е оказала много лошо влияние или някой не се е настроил още на вълна училище  smile3515

как е при вас

# 86
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Входните нива при моя син до сега вървят добре. Е по музика сме се изложили с входното ниво - петица - ама не знам как е при вас, ама аз тия неща по музика не ги знам. До тук останалото са шестици, но предстои български, физика и резултатите по математика, география. Май няма да имат входно ниво по история и информатика.

# 87
  • София
  • Мнения: 5 560
Запис и от мен!  Simple Smile Не съм писала от края на миналата учебна година май...  newsm78 

Янита, ЧРД на патерици!   bouquet Жива, здрава и да те слушат в къщи принцеските!  Simple Smile

Дани го записах на школа Софроний, започнаха вече, дано им е хубава годината на всички!  Simple Smile

# 88
  • Мнения: 2 438
Моят син засега ми е дал инфо само за входното ниво по математика. Иначе - проверка в електронния бележник на училището.

# 89
  • На село
  • Мнения: 873
Математика и английски - шестици; биология, български, география - петици. По български още на другия ден я изпитаха и получи 6. Най-много ме радват резултатите й по математика - казва, че й е много лесно и това определено е резултат от упоритото решаване на задачи за 7ми клас през лятото.

Общи условия

Активация на акаунт