Отдалеко - да е леко на СЕДМОКЛАСНИЦИТЕ

  • 18 286
  • 301
  •   1
Отговори
# 165
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
al_ria има отделна тема Математически турнири там една мама пусна линк към най различни състезания и задачите.


Колкото до хвърляне, бутане, чупене на глави, ами не е нормално.

# 166
Изобщо не е нормално особено погледнато от страната на родител ,да не знаеш какво може да им се случи ,но като ги гледам колко са кротки като се съберат повечко деца на едно място вечно има произшествия .Господ да ги пази защото ние не можем да сме вечно до тях ,а и  да мислят повече .

# 167
  • Мнения: 3 200
Момичета, имат ли вече ясна цел децата ви?
Към кои училища са насочени погледите? Simple Smile

# 168
  • Мнения: 3 740
Моето иска да си остане в СМГ. Аз по-скоро съм ЗА.

# 169
  • София
  • Мнения: 4 867
И моето иска да си остане в СМГ. Не знам дали съм ЗА, не го разбирам това с любовта към математиката  newsm78
Резервен вариант й е Испанската. Закачих я един ден дали ще предпочете все пак немската, ако й стигне балът (ей така, да се поласкае от собствения си успех). Категорична е  no

# 170
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Моят за НПМГ си иска.

# 171
  • В центъра на мръсотията
  • Мнения: 605
Желанията на Криси са: 1. Американския, 2. НЕГ. А Американския е първо желание, защото й дадохме "оферта", че ако се класира в първите 50, може да не ходи на другите изпити.  ooooh! Тва мързела е голямо нещо....  Mr. Green
Янита, Кабо Алма - СМГ е много добър вариант!  Peace Искаше ми се преди години да я бях натиснала моята принцеса да кандидатства там...

# 172
  • София
  • Мнения: 4 867
taniast, с натискане не става, поне не във визираната от теб посока. Натискът при нас беше от страна на математичката и явно беше убедителен. За нея Американският колеж изобщо не стои като вариант. Още в 6 клас заяви, че не иска и да чуе за там. Опитах се да я примамя точно с твоя вариант с изпитите, но не се получи.

За мен е важно детето да е наясно с желанието си и да е удовлетворено от избора си.

# 173
  • В центъра на мръсотията
  • Мнения: 605
...За мен е важно детето да е наясно с желанието си и да е удовлетворено от избора си.

Така е, това е най-важното.

# 174
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 575
Моята госпожица още не знае какво иска.

# 175
  • Мнения: 46
Записвам се и аз за протокола. И нашето 1-во желание е АК.

# 176
  • Мнения: 639
При нас има едно категорично желание - НГДЕК. В Американския ще ходи на изпитите ей така за спорта Simple Smile Ама не й е особено голяма тръпка. Иначе резервен вариант - испанската или френската. Аз лично съм по-навита за френската, защото дъщеря ми от 3 години вече учи испански и ми се струва по-разумно да избере френската - така ще й станат 3 езика, НО... си мълча Wink И аз като Янита смятам, че детето само трябва да избере.

# 177
  • На село
  • Мнения: 873
Моята иска да учи немски. Още миналото лято даваше зор да я запишем на уроци по немски - ние с татко й направихме пас, а тя си купи някакъв самоучител и започна да си го учи сама. Е, не съвсем сама, защото докато бяхме на една двуседмична командировка, нашата хванала един колега на дядо си, който знае немски, да я учи. Та, целта й е 91НЕГ или 73то. Нашето мнение е мааалко по-различно, но ако изкара достатъчно висок бал, ще се съобразим с желанието й. 

# 178
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Аз съм на мнение,че полът има връзка с интересите.Моят син,както безброй пъти съм споменавала ,освен скейтборд,друг интерес нямаше поне до есента.Откакто започнаха да учат физика като самостоятелен предмет и имат нова учителка реши,че ще учи физика.Освен НПМГ друг вариант май няма.Но аз не съм уверена,че той има ясна представа за какво учене става дума.А това,че съществува АК и НГДЕК,съм сигурна ,че  няма и на идея.
Аз лично съм за езикова гимназия(английска  например),но не мога да предположа отсега, до къде ще му стигнат възможностите.Аз съм от тези родители,които са малко песимисти или по-точно реалисти.

А има ли някой седмокласник ,който ще кандидатства нещо приложно,т.е. ще държи изпит по рисуване?

# 179
  • Мнения: 2 716
Привет.
Родителската среща беше само за нашия клас, защото бутилката с минерална вода улучила минаващ учител. Лили си спомня, че миналата година изхвърчал стол е улучил учител.  Laughing Тия математици не гледат ли къде ходят.
Междувременно "престъпникът"  бе разкрит и попадна под словесните удари на нашата класна.
Вчера получих СМС - Извинявайте за неудобството, аз хвърлих бутилката  #Crazy Стана ми много смешно и върнах успокоителен СМС.

Лили се е насочила към Немската и АК (но той ми се видя доста скъп) Или греша?
Дайте малко информация за него  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт