Колко е прекрасен тоз момент - да усетя МАРТенчето вътре в мен

  • 12 655
  • 289
  •   1
Отговори
# 45
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239

ЛЮБИМА, аз до 6 г.с не пих, т.е. през най-критичния период. Знам ли, май ще го спра, щом лекар ми го казва newsm78
Аз започнах някъде към 9 г.с., тогава ми ги откриха тез антифосфолипиди. Разбира се, ти си знаеш.

Абе да ви питам, (как се забравя всичко не е истина) вие на кое място ги усещате бебетата? Под или над пъпа? Аз имам спомени с дъщеря ми, че се започна първо от ниско долу, като пърхане и т.н.,ама сега току що нещо ми заподскача почти около пъпа, малко под него. Помислих си, че е някой нерв или черво, ама то не спира hahaha Като си сложа ръката и спира, после пак, по едно време го издебнах и се усети баш като ритници, ама е рано май newsm78

# 46
  • Мнения: 3 621
Честита ни нова тема, нека я напълним само с хубави новини.Аз последно време все по-трудно ви изчитам ... много сте продуктивни
Фивър, и темата и заглавието много ми харесват,   bouquet

# 47
  • Мнения: 68
Здравейте момичета,
Поздравления за хубавата темичка и добрите резултати от изследванията.
За срещата утре аз най вероятно ще закъснея,малката ми принцеса е болна ,кашли много лошо и вдига температура.Ходихме на лекар,но в събота също искам да я заведа да я чуе и още един специалист,та да съм по спокойна.
Ако не е нахално нека някое от мамичетата които ще ходят да ми изпрати тел.ном.на лични за да ми е по лесно да ви открия.
хубав ден

# 48
  • Мнения: 32
Поздравления за новата тема,снощи много ме боля корема и тази сутрин посетих АГ-то,каза 4е е от растежа на матката и беб4о,изписа ми магнезий,попитах за пола,каза 4е е рано,18/та седмица съм според вас рано ли е,аз нямам търпение ве4е,след 3 седмици ще ходя пак,тогава ве4е се надявам да ми каже.При какви слу4аи трябва да се направи БХС все още и аз не съм го направила.

# 49
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Е вече съм сигурна! Мога да оповеся официално, и аз усетих бебето Joy

# 50
  • Мнения: 216
Ако не е нахално нека някое от мамичетата които ще ходят да ми изпрати тел.ном.на лични за да ми е по лесно да ви открия.

Moже ли и на мен, моля?
 Grinning

# 51
  • София
  • Мнения: 211
The_light_2008, много хубави снимки си ни пратила. Мерси   bouquet Коя звезда най ви харесва бременна? Според мен всички са хубави... Мен лично, обаче, идята за такъв огромен корем ме плаши...  #Crazy
Shushi, Annabel, Elq, аз също ви желая страхотни сватби!!!
Есме Вихронрав, ами той единия не е ли излишен?  newsm78 Смисъл, ако нямаш имунитет или актовна сега, защо да правиш и другия? Ох, пак се обърках нещо...
ЛЮБИМА, а как се намират тези антифосфолипиди? Смисъл, с изследванията за кръв и урина или нещо друго специално са ти изследвали? А, и честито усещане на бебо!!!
vihrogonche, чакам да те видя довечера!  Hug
Лека вечер на всички и хубав уикенд... Още малко и си тръгвам от работа Simple Smile

# 52
  • под кривата круша
  • Мнения: 294

Есме Вихронрав, ами той единия не е ли излишен?  newsm78
Ами, IgG ти показва имунитет, а IgM активната в момента. Ако направиш IgG и ти е положителен значи имаш антитела и май няма смисъл от другото. При мен обаче първо направиха IgM, което беше отрицателно, а аз исках да знам дали имам имунитет /и дали мога да ям с чиста съвест луканки и филета и да съм спокойна с котарака вкъщи/. Май ги правят поотделно изследванията на двата имуноглобулина, гледам в тарифите на частните лаборатории са около 20 лв. едното. Те изследванията са няколко чешита, аз пуснах отделна тема кое какво е ама никой не ми отговори.

# 53
  • София
  • Мнения: 211
Есме Вихронрав, много мерси - е, вече всичко ми стана ясно!!! Ама, май наистина най-добре човек да направи изследвания и за двете... А, всъщност този имунитет, ако го имаш как го придобиваш? Раждаш се с него или ... ?  newsm78 Хахаха, ето че пак зададох въпрос... Извинявай и мерси предварително!

# 54
  • Мнения: 235
The_light_2008 миналата седмица със сестра ми обиколихме доста в центъра и тя си купи невероятно "есенно палто" ( не знам по какъв друг начин да го нарека Simple Smile ) от ДИКА (това ми е най-любимия магазин). Точно каквото ти описваш, че искаш. Сиво е, с една лента точно под гърдите и с едно копче, надолу леко разкроено. Страшно много ми хареса и на мен и мислех, че ще е практично, но в момента не работя и някак си няма къде да го нося, понеже си е елегантно. Аз си накупих от там и от Kenwelo много дълги плетени блузи, който стоят много приятно, а и мисля, че ще ми стават дълго време. newsm44
Все говорите за качване на снимки... Нова съм и не знам къде, иначе ще кача и аз от сватбата (беше точно днес, преди две седмици) и моя с новите дрешки за бременни, купени не от магазин за бременни (там наистина са ужасни!  smile3521)

# 55
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239

ЛЮБИМА, а как се намират тези антифосфолипиди? Смисъл, с изследванията за кръв и урина или нещо друго специално са ти изследвали? А, и честито усещане на бебо!!!

Ами аз бях до 3тия месец в Италия и ходех там на лекар в началото, там ми пуснаха и кръвните изследвания за 1ви триместър.Та  въпросните антифосфолипиди, и още десетки неща (които тук никой не изследва) си влизат в задължителните изследвания. А тук ми сля, че ги пускат само ако имаш 3-4 спонтанни аборта, мъртви раждания и т.н. Или пък ако изрично поискаш в някоя частна лаборатория.

# 56
  • Мнения: 2 495
шуши и Анабел-пожелавам ви да сте най-страхотните булки, да си изживеете невероятно сватбения ден и много щастие късмет и успех в живота!
[/size]  bouquet

# 57
ЛЮБИМА,днес говорих по телефона с гинеколога ми за странните болки,и макар че ми беше трудно да му обясня,той веднага разбра за какво става въпрос.И каза да започна  витамин Б комплекс 2 по 1.  А в понеделник имам час за  преглед и ще разбера всъщност за какво става въпрос.

БЕЛЛА,честито за новината за пола,да те питам на обикновен ехограф ли го видяха или 3Д,4Д?

# 58
  • София
  • Мнения: 459
Добър вечер! Simple Smile
минавам само да поздравя и да каже, че ви чета редовно, но не съм от много пишещите..

fever, поздравления за хубавата тема   bouquet

# 59
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Маруся, и аз в понеделник съм при моята лекарка, да видим. А теб непрекъснато ли те боли?

Общи условия

Активация на акаунт