Колко е прекрасен тоз момент - да усетя МАРТенчето вътре в мен

  • 12 634
  • 289
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 481
ЛЮБИМА, кураж и от мен Praynig Peace Както и другите са ти казали - мисли позитивно, никога не мисли лошото предварително Peace

Катерина78, как се изкъпа в този студ? Или сигурно си била на закрит басейн?

Веселина - и на теб добре завърнала се  Hug Блазе ти за болничните....

dideto - хареса ми предложението ти за новата темичка...че тая така бързо я изписахме, че някои още нищо не сме усетили  Laughing


# 271
  • Мнения: 6
Здравейте, момичета!
Вие направо ме разбихте! Отсъствах 3 дни, а ми бяха нужни 2 да ви изчета! Честита нова хубава тема макар и на финала и. Simple Smile
Включвам се към отбора на мамите с настинки. Много неприятно... не ми се щеше да си идвам в БГ болна, но като гледам точно така ще стане - полетът ми е утре. Тук е много студено и вали  Sad Какво е времето в София? Откъде да си купя топли блузки там?
Момичета, като гледам какви са ви резултатите от БХС почвам да се чудя дали в БГ и Франция използват същите отношения в анализа. На мен резултатът ми е 1/830, а вашите са в десетки хиляди!!! Лекарите ми казаха,че всичко си ми е супер, но като ви чета почвам да се панирам...
Доре дошли на първите близначета в темата! Колко хубава новина, Мирамар!
Любима, стискам палци за добро развитие на нещата!


# 272
  • Мнения: 2 303
Здравейте мами.
Моят термин е за 8-ми март.
Искам да питам има ли някоя мама от Казанлък и ако има при кой доктор ходи на консултации.

# 273
  • София
  • Мнения: 5 744
Добре дошла на  bebok_86 !  Hug
 fever , не си спомням случая с другата мама, но мисля че й бяха казали, че може да се бременее с полипа.  Rolling Eyes А за махането - понякога при обикновен преглед се случва да паднат сами, така стана с една приятелка, но тя не беше бременна. На сестра ми също падна при преглед, но беше на друго място.
За плацентата, Любима, нали не е превиа? Пази се и почивай, доколкото е възможно! Дано всичко е наред!  Praynig  Praynig Praynig
"Мама е с коремче вече, вътре ритка Мартенско човече"  Peace
Hug Peace

# 274
  • под кривата круша
  • Мнения: 294
ЛЮБИМА, и аз мисля, че не трябва да се маха този полип точно сега, не давай да те бъркат. Не се настройвай негативно-искрено се надявам, че с повече пазене и наблюдение бременността ти ще мине безпроблемно.
Катерина78, ако знаеш как ти завидях за процедурите /благородно де/.
Момичета, пазете се от тези настинки, че са много упорити. При мен постоянно влизат хора и много се дразня като ми се разкихат и разкашлят отпред /то не, че са ми виновни, ама ми е неприятно/ и си мисля, че няма шанс да ме подмине някой вирус. Довечера ще взема киви-било витаминна бомба, чесън /аз много го уважавам/ и мед.  
Добре дошли на новите мами, много се радвам, че вече имаме и близнаци /double trouble   Smile-в кръга на шегата/
Хубав ден на всички Simple Smile

# 275
  • Мнения: 1
Здравейте хубави мамита   bouquet

Ето ме и мен на линия вече омъжена  Heart Eyes

Добре дошли на новите мамчета и честито за всички хубави новинки   bouquet

Сватбата мина много добре, всичко беше спокойно и весело. Качила съм малко снимки в албумчето  Simple Smile

Желая лек и усмихнат ден на всички и стискам палци всичко да е наред с всички нас  Hug

# 276
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Аз да се запиша набързо и да ставам, че работа ме чака. Лекцията мина добре - по кратка беше но пък интересна. Неща които не знаех за кърменето вече ги знам. Имаше и страхотен подарък - шише на Авент 260 гр. което си е мисля големичко. Може да се ползва и за вода и за мляко.
Честито на всички, които имат поводи да черпят и се радват.
Веси от тук нататък започва големият зор, след като излезе акт 16 - но поне е за хубаво. Ново място - чисто и свежо, живот и здраве с нов бебок там. Това са хубави новини.
bebok_86 добре дошла при нас. От Казанлък все още нямаме мама но от Стара Загора сме 3 на брой, всъщност сме 4 но последната все още не се е присъединила към нас.
Аз отивам да готвя, после да шетам и след това съм на зъболекар
#Cussing out
Анабел как се чувстваш като Госпожа  smile3534

# 277
  • Мнения: 18
Добър ден и от мен!
Любима- дано всичко да бъде наред, но ти повече си почивай и не мисли лоши неща!
melinda- ти си ходила на скрининг на първия триместър през 11-14г.с. сигурно?  newsm78  Аз също съм правила това изследване и моят резултат е 1:495 обяснимо защото аз съм все пак на 31год. Така че мисля че твоят резултат е даже по-добър  thumbsup от моя и спокойно.
Добре дошли на всички нови мами и много се радваме че вече си имаме и близнаци   bouquet
dideto- винаги измисляш много хубави заглавия  Hug 
Много  ме  радвате с тези заглавия , как така ги измисляте незнам, аз не мога да измисля нито едно , просто не ми идва отвътре А пък в началото имаше едно заглавие , което го видя и детето и ми вика "Мамо много яко заглавие , направо ме кефи". А заглавието беше нещо такова : Радостни са мартенските майки - точките са вече запетайки.... или нещо такова де  обаче е жестоко  Joy Който го е измислил браво   bouquet
Катерина78,- браво за почивката , и аз тези дни си мислих че липсваш нещо.
veselina_s_p- много хубави моменти в новото жилище, чака ви доста работа  ooooh!
rossykvи fever - аз имам същите чувства в корема! Grinning
Хайде до после и хубав ден на всички  Heart Eyes

# 278
  • Варна
  • Мнения: 1 003
bebok_86 добре дошла и честито, ти си 100-ната мама в списъка ни   bouquet
Elwing в моя случай с полипите се консултирах с 3-ма лекари преди да ги махна, а махането не беше особено безобидно. По късно на всички лекари, на които съм споделила, се хващат за главата как може да са рискували бременността ми, заради тези полипи. Ама и да си блъскам главата не мога да върна времето назад.
Да ви кажа вчера си пекох ябълки с мед, много вкусни бяха.

# 279
  • Мнения: 819
Здравейте хубави мамита   bouquet

Ето ме и мен на линия вече омъжена  Heart Eyes

Добре дошли на новите мамчета и честито за всички хубави новинки   bouquet

Сватбата мина много добре, всичко беше спокойно и весело. Качила съм малко снимки в албумчето  Simple Smile

Желая лек и усмихнат ден на всички и стискам палци всичко да е наред с всички нас  Hug

Това на последните снимчици ли си ти? Че не си ги надписала?  Simple Smile

# 280
  • Мнения: 216
Здравейте и от мен с днешна дата!
Добре дошли на новите мами! Специални поздрави на мама 2 в едно (възвърна ми приятните спомени от преди Simple Smile)

Отворихте тема за прибирането на коремчето след секцио... Според мен след нормално раждане се стяга по-бързо мускулатурата отколкото след секцио (е, поне при мен беше така). Въпреки коремните преси не успях да си върна 100% формата от преди последното раждане. Ако имам избор, бягам от секцио с голяма скорост Simple Smile

На болните пожелавам бързо оздравяване!
Приятен ден!

# 281
  • Мнения: 1
Ех Слънце ами как да се чувсвам пак по същия начин, щастлива съм и омъжена  Laughing
Много хубав подарък са ви дали на лекцията  Simple Smile

 *Nikita* Аз съм на последните снимки преди малко ги надписах   bouquet

# 282
  • Мнения: 4 428
Мерси много момичета за хубавите пожелания  Hug А зора вече почти го минахме. Вече сме на финалната права с мебелит и приключваме. Почти всичко е готово за нанасяне  Grinning Само чакахме акт 16, за да може да си пренесем кашоните с бомагите с асансьор  Wink
Сега зора ще е само да се организираме всички с пускането на парното  ooooh!

За морето, бяхме в Турция, Анталия, област Алания. Доооста на юг  Grinning

Любима, стискам палци всичко да мине добре при вас с бебо  Hug

За резултатите от БХС, аз не ходих на БХС, но на ранна диагностика, където пак резултатите ти изчисляват риска по същия начин. На мен риска, сметнат спрямо възрасста ми е 1/860 някъде. Но набаза измерванията по бебето 1/14000  Grinning Така, че има значителна разлика  Peace

Разгледах всичко нови снимки  Grinning Много хубави булки си имаме. И всичките ли са от сега  Shocked И аз ще кача малко снимки от Турция  Grinning

# 283
  • варна
  • Мнения: 11
здравейте мамета Hug
скорошно оздравяване на всички болнички мамета.
добре дошли на новите  bouquet
аз вече не ходя на работа така че ще се отбелязвам по често.
 А сега отивам да се мъча при зъболекаря. Sadи после на разходна.

# 284
  • Мнения: 847
*Nikita* , все забравям да те питам и сега се сетих- преди време беше споменавала за един индийски магазин в Борово, къде по-точно се намира? Има ли интересни неща за бременни там?

Общи условия

Активация на акаунт