Да помогнем на Лоринка да се движи!

  • 8 871
  • 108
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9
За ДМС ще чакаме три седмици Hug
Но вече имаме 26 360 лв.
900 евро.


 Two Hearts Много благодаря на всички!

# 46
  • Мнения: 838
За ДМС ще чакаме три седмици Hug
Но вече имаме 26 360 лв.
900 евро.


 Two Hearts Много благодаря на всички!

Ани,виждам,че напредвате,пожелавам все така да е,за да сме спокойни,че ще се оправи детенце! Hug  bouquet

# 47
  • Мнения: 3 595
Ани, а това парите само за операцията ли са? Предвидихте ли за престоя, за лекарства, за следоперативно лечение?
Ще добавя новото извлечение на страничката на Лори  Heart Eyes

# 48
  • Мнения: 9
Благодаря за въпроса golden fall! В офертата е приблизителната сума за операциита,  шините и престой. За друго не се споменава, но се надявам да е предвидено.

Последна редакция: вт, 11 ное 2008, 19:45 от xameleona

# 49
  • Мнения: 695
Помогнах с каквото мога, слагам линк към темата в подписа си: аз така я видях, от подпис. Сигурна съм, че паричките ще се съберат.

# 50
  • Мнения: 9
Благодаря!

Имало е моменти в живота ми, когато съм се чувствала ужасно сама. Сега, след като започнахме кампанията за набиране на средсва за Лори живота ми доказа, колко много добри хора има. Показа ми, че има състрадание и че ние не сме сами!
Благодаря на всички-познати и непознати за Любовта и състраданието!

 Two Hearts

# 51
  • Мнения: 7 430
Пожелавам успех и бързо да се съберат парите! Най-масово и лесно е наистина чрез sms-си. Peace

Peace
Хамелионче, бъди силна, вярвай и ти пожелавам малкото ти съкровище догодина да е едно не само така усмихнато и лъчезарно дете, но да бяга, да смее и разказва...
Пожелавам ви късмет  Hug

# 52
  • Мнения: 4 138
хамелеон, искам да попитам, дали имате в мюнхен хора, които да ви помагат, ако се налага да превеждат и така нататък.
ако се налага транспорт и всякакви дреболии, които да ви облекчат.
аз живея в мюнхен и в края на месеца тръгваме от софия за там, можете да ми пишете на лични и ако желаете ще ви дам координатите си Hug

# 53
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Малката душица е прекрасна  Hug.
Дано скоро се съберът средства за операцията в Германия!
За отношението на д-рите нямам думи  #2gunfire.
Семейството ми ще помогне с каквото може.

# 54
  • Мнения: 71
Вярвам  че всичко ще  се  оправи ! с  вас  сме!  Hug
сложих линка  на  всичките ми  акаунти в нета и призовах и  познатите  ми  да го  направят за   да  дадем  гласност  и измежду приятелската  мрежа ! да  се  възползваме  и  от  месинджърите  Wink  - призив  и към  вас!    bouquet

# 55
  • Мнения: 9
Днес 17.11.08 г. в сметката на Лори има 32 120 лв. и 900 евро.
Още утре ще пиша на клиниката, за да се определи дата за първата операция.
Има много добри хора, готови да подадат ръка за помощ! Нека доброто се увеличава!
БЛАГДАРЯ ВИ!  bouquet

Специално Благодаря и на хората, направили този сайт, защото така много деца имат шанс за по-добро бъдеще!  Two Hearts

# 56
  • Мнения: 3 504
A ще се пусне ли телефон за sms-и? Ако няма да има такъв, ще отивам на банката Peace

# 57
  • Мнения: 455
Вчера внесох в Прокредит парички, на 1 число пак, добре че банката работи до 19,30. Още малко ви остава да съберете нужната сума! Успех!!!

# 58
  • Мнения: 3 595
Миличка Ани Честит Рожден Ден! Желая ти от сърце скоро да имаш едно ходещо и все така усмихнато момиченце! Бъдете здравички цялото семейство!

Едно голямо сърце от малки капчици, които ще помогнат на Лори да ходи!


# 59
  • Мнения: 9
В сметката на Лоринка, днес 21.11 08 г. има 40 485 лв. и 900 евро.


 bash Извинявам се, объркала съм се, сумата за операцията си е 14 500 евро, както е в офертата в началото.


 
Благодаря за помощта на всички! Сега ще чакаме дата за първата операция Two Hearts

Последна редакция: пт, 21 ное 2008, 17:13 от xameleona

Общи условия

Активация на акаунт