Комплект за маникюр и педикюр

  • 4 442
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 9 948
Някой купувал ли си е такъв комплект na TCM? Какви са отзивите, ако има ползващи, или от какви други подобни неща сте доволни?

# 1
  • Мнения: 6 472
Мъжлето ми подари такова нещо преди 1 седмица, ма аз като не знам кое как се ползва..... Embarassed

# 2
  • Мнения: 1 616
Някой купувал ли си е такъв комплект na TCM? Какви са отзивите, ако има ползващи, или от какви други подобни неща сте доволни?
Точно този комплект не съм си купувала. По принцип аз сама си правя комплектите, набавяйки отделните неща, които са ми необходими. За педикюра ползвам един доста стар комплект на Орифлейм, който съдържа пила, нокторезачка и разделители за пръстите на краката. Отделно имам пила на Ейвън и съответната козметика. За маникюра си също нямам цял комплект- използвам комплект пили от Орифлейм, нокторезачка, инструмент за избутване на кожичките, козметика за ръце. Всички неща съм си купувала поотделно. Според мен дори и да не си купиш специален комплект за маникюр или педикюр, спокойно можеш да си набавиш всеки от инструментите, необходими за красотата на ръцете и краката.

# 3
  • Мнения: 46 492
Някой купувал ли си е такъв комплект na TCM? Какви са отзивите, ако има ползващи, или от какви други подобни неща сте доволни?

Какво съдържа и каква е цената?
Аз ползвам на Орифлейм.

# 4
  • София
  • Мнения: 9 948
Да и аз ползвам отделни неща за целта, но това нещо е едно електрическо уредче със сменящи се приставки - за полиране, за махане на загрубяла кожа и разни други (доколкото се ориентирах по картинките ). Цената беше около 20 лв. за комплект с 4 приставки и 24 за 6 приставки.

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Това е електрическа пила, аз имам такава на Promed с 12 приставки като мога да си добавям и допълнителни и съм много доволна. Незнам на ТСМ с какви приставки е точно, но по принцип в тези комплекти има за избутване на кожички, за отстраняване на мъртви клетки от страни на кожната гънка, едни други конусовидни за под кожната гънка, за полиране на нокъта, за изпиляване на нокъта, за мазоли и загрубяла кожа. Аз предполагам, че в комплекта трябва да имаш и упътване по което да се ориентираш Rolling Eyes
Иначе работи внимателно и не повече от веднъж седмично, за да не си нарушиш ноктите.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 636
И аз имам на някаква марка Lajka. Била известна, ама аз не бях я чувала. Мъжът ми подари комплекта преди известно време, но не го ползвам много често. Иначе не е лошо като инструмент и става по-лесно и бързо отколкото с обикновена пила, стига да свикнеш да го ползваш.

# 7
  • Мнения: 5 140
Някой купувал ли си е такъв комплект na TCM? Какви са отзивите, ако има ползващи, или от какви други подобни неща сте доволни?

Какво съдържа и каква е цената?
Аз ползвам на Орифлейм.

И аз това питам?Какво съдържа и каква е цената?

# 8
  • София
  • Мнения: 2 271
На мен ми подариха такава пила на TCM. Видях я за 25 лв. Много е удобна и компактна. Но трябва много прецизно да се работи с нея, защото може да се нацепи нокътя. Има приставки за кожички, за полиране, за пилене и за мазоли, като последния нещо май не е много функционален...
Мъжа ми се шегува, че са ми подарили шмиргелче  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт