DE 92 - Добре дошли на новите звезди Ева, Мария, Яна, Елиас!

  • 15 497
  • 280
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 329
ooooh! ooooh! от няколко дена се чудя какво исках да ви питам...

Някой ходил ли е в Seа Life? Какви са впечатленията ви, интересно ли е, струва ли си - всичко ме интересува  Crazy Моя син от динозаври премина на риби като интерес и се чидим дали да не отскочим.

  bouquet

Ходили сме, и не бих повторила.
Тук в Мюнхен по това време имаше само речни риби и една миниатюрна акулка. Нищо интересено не видях. Не знам дали не сменят рибите, но концепцията им нещо не ми допадна.



Вечи, честито да ти е момченцето. Много здраве и късмет му пожелавам.

На теб бързо вьзстановяване.

Наздраве!

# 31
  • Germany
  • Мнения: 1 262
diangeli, аз съм имала 2 детегледачки, но в БГ. Много свястни жени - не се налагаше изобщо да им казвам - те сами предприемаха неща, чак ми ставаше неудобно - само започнаха и да подреждат и да понаготвят - направо златни бяха - и до днес им се обаждаме по телефона да се чуват със Саши - много им е мъчно за нас  Cry Cry
А иначе това, че децата я харесват е най-важното - другото ще си дойде от само себе си  Peace
Разкажи моля  Praynig Praynigте как намерихте детегледачка, във вас ли ще живее, всичко всичко - ние сме кандидати за детегледачка още от както сме дошли, но все си казваме - тук няма да намерим като в бг, няма да са толкова ангажирани и отдадени...и така отлагаме, но вече момента е назрял  Rolling Eyes

# 32
  • Мнения: 7 605
Деси, ами ако викате една от старите ви детегледа4ки от БГ? Трябва да живее у вас, раzбира се, като о пер.

# 33
# 34
  • Germany
  • Мнения: 1 262

Вечерница изглежда много свежарско, а бебешока е един мишок  Crazy

# 35
  • Мнения: 2 907

Охохох, голяма е мишка наш Елиас. Вечка милата изглежда изморена, но това е нормално.


Серди, ти не дойде на НМА в Саарбрюкен с мен, ама гледам си си сложила в подписа.
Аз не разправях за концерта тогава, че нямах нет. Пих заедно с Джъстин и Нелсон, имам снимки и с двамата - време беше, след сигурно 20 концерта през последните 15 години...

# 36
  • Мнения: 911
Верно ли, Мисти? Shocked Завиждам...Нямаше как да дойда по никакъв начин, но догодина ще наваксаме! началото на ноември ще скокнем до Страсбург, аz още преди няколко теми те навивах zа по фламкухен и бири в едно любимо zаведение там, ама ти май нямаше нет.
Вечка наистина е бледа и уморена, ама не е като да няма от какво...В понеделник я иzписват и ще раzкаzва. Иначе е бодра, усмихната и енергична като винаги.

# 37
  • Мнения: 7 605
Кога роди, кога приема гости?  Shocked Много Щастлива иzглежда  Hug

# 38
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 643
Пу пу, много са готини и двамата  bouquet Зрънчо измъчи мама, но пък е невероятен, да й е жив и здрав на Вечка Hug
П.С. Къде гледате бг телевизия?

# 39
  • Мнения: 2 907
Серди, ако за втори път ми направиш този номер и дойдеш, а не ми се обадиш, няма повече да говоря с теб пък!
Ехеее-еее-ехе и замириса на фламбé  Mr. Green

# 40
  • Мнения: 1 178
Главните герои уморени и щастливи, хубавец е Елиас.
Серди благодаря, че сподели  Hug

# 41
  • Мнения: 1 817
Серди,   bouquet ! Вечка и дребосъкът са много готини!  Heart Eyes
Мисти, това с детските е гадно. Съчувствам ти! Hug Но не е ли по закон така, че детските ти ги плаща страната, в която живеете, защотото те са си право на детето? Какво значение има къде работиш в случая? Ти прочети закона, може да ти се размине занимавката с бюрокрацията! Wink

# 42
  • Мнения: 7 605
Ааааа Зиме, Ще й се раzминат и 1.000? тогава  Naughty  Нека zа 1.000? попълни някакви бумаги  Wink

# 43
  • Мнения: 2 907
Зима, точно законът казва обратното на това, което сме били - детски се плащат от страната където работиш и съответно плащаш вноски етц. за държавата. Само дето това трябваше тея от касата да ни го кажат, аз законът не го знам наизуст.
Абе майната им, псувам наум и гледам да не се ядосвам.

Ох, на диета съм и съответно много гладна...ще взема да легна, че само за ядене мисля.
Лека!

Никви 1000е бе Татянке, Франция иска определена сума, Германия ще я изплати и после няма нахцаалунг, а просто продължават 154е на месец. Аз съм взела от Фр. по 168е на месец от самото начало, просто те искат по-малка сума, незнам защо. Но това не значи, че ще ДЕ ще аусглайхва, аз вече съм ги взела тея пари, понимаеш  Grinning

# 44
  • Германия
  • Мнения: 8 094
Леле, Зрънчо е направо готов отгледан!


Мамуни, как е Евита, ще прогони ли коликите с децибели? Laughing

Общи условия

Активация на акаунт