Декупаж - 22

  • 34 420
  • 285
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 662
Момичета,вече има темичка и за базарите,така,че всички сте добре дошли,знам,че и този път ще направите страхотни красоти Hug
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=333631.0

# 16
  • Мнения: 43
Благодаря за съветите,момичета и за сайта благодаря,Мери само дано успея да разбера всичко.

# 17
  • Мнения: 252
Profilче, истински ме заинтригува с този мастикс, не съм и чувала за подобно нещо, а уж редовно се информирам за матриалчета и разните му там. Rolling Eyes  Ако имаш възможност да потърсиш тези сайтове... и аз ще съм ти молто благодарна.  Hug
Дъвка на италиански е gomma, и именно тази гума арабика е Gomma arabica, има и още един продукт за изолиране на варак, а и навремето се е използвал извънредно за мебели и той се нарича Gomma Lacca, за това се сещам, но мастикс или медицинска дъвка... не знам. Хайде, потърси някой ден когато можеш инфо. Praynig
Мери, напукване може да се получи и с лак на маслена основа и после с гумата. Получават се същите красиви пукнатини като на твоята дъска.   bouquet Hug Чао, че ме дърпат децата да излизаме.

# 18
  • Мнения: 21
Виждам,че напоследък се вихри дискусия за Gomma arabica.Във Варна има твърда и течна ,в магазин за художници,съответно на цена 5 и нещо и 12 лева.А според мен Мираж има лепило за варак (ако правилно съм разбрала това е мордан).Ако някой има достъп до продуктите на фирма Ferrario,имат прекрасни продукти за пукнатини,които според  времето на съхнене са от големи до малки.Горещо ги препоръчвам.

# 19
  • Мнения: 139
Здравейте момичета,сега се връшам от Италия и се лепнах на компа-то много набързо прегледах и видях супер неща,които сте сътворили през тази седмица - нЕмам време да ви ''преброя'' - както казва дадуска
 Hug Hug Hug
на ками и диди добре дошли и да показвате,а не като мене само да надничате  Hug ани  и ти добе си се завърнала  Hug
гледах малко по диагонал и видях,че трябва да търся в хоби за конкурса ама нещо не намирам темите, а умирам от любопитствоооо
кажете ми къде да намеря темитееее  baby_neutral

# 20
  • Мнения: 43
Благодаря за посрещането,Крис! Hug
Ето конкурсите:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=332908.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=332912.0

# 21
  • Мнения: 4 369
крис намери ли ги ,на втора страница са отишли
венеция очаквам с нетърпение Wink
поли ако си я срещала  тази фирма  ferrario в Б-яq кажи къде да търсиме и ние нейните продукти Praynig

# 22
  • Мнения: 21
Трябва да призная със съжаление,че не съм я срещала.Имах предвид ако на някои от някъде някои му донесе........Просто мен така ме зарадваха.

# 23
  • Мнения: 139
Ками, благодаря ти много  Hug
страхотни неща,браво!!!
само жалко,че са толкова малко ...(брей,че и на рима го докарах)
дано за коледния да са мноооого повече !
УСПЕХ НА ВСИЧКИ!!!

# 24
  • Пазарджик-Панагюрище
  • Мнения: 225
Момичета, пиша ви днес, защото забелязах, че една наша съфорумка е родила -Белладонна. stork-boy
Пожелавам и синчето и, да и е живо и здраво и да ги радва до дълбоки старини.
Честито Ванче  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525

# 25
  • Мнения: 4 369
ДА Й Е ЖИВО И ЗДРАВО МАЛКОТО МОМЧЕНЦЕ НА БЕЛЛАДОНА  bouquet  bouquet  bouquet
това от мен и от царицата на цветята
http://media.snimka.bg/0831/007916800.jpg
поздрави на всички  bouquet  bouquet  bouquet

# 26
  • Мнения: 440
Да им е жив и здрав малкият мъж, и много да ги радва.    newsm32 smile3541  bigdance2 На мамичка много поздрави и целувки! Hug

Мери бутилка е страшно нежна и красива   bouquet   love001.И стига сте се белосвали с тоя мордан и гума,хората са измислили такова кракле за гОлеееми пукнатини и скоро ще ви зарадвам с него,също и с кристалчетата по които бяхте луднали преди време на Шошито ,и с някои други гевезълъци също  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 43
Честито и от мен на щастливата мама!Здраво и спокойно да е момчето ви!


Мери,много ми хареса бутилката ти!   bouquet

# 28
  • Мнения: 4 369
миражче по-бързо доставяй материалите,че ще има fight Joy Joy Joy

# 29
  • Мнения: 165
Да се запиша и аз в новата тема.
Честито бебче на Белладона! Да и е живо и здраво!
Мери, отново с превъзходна и много нежна бутилка.
Когато имам време ще пиша повече.

Общи условия

Активация на акаунт