ПРОБЛЕМ китаиски gsm ПОМОЩ!!!

  • 12 709
  • 55
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 459
Аз имам китайска "Нокия" с две карти! Ползвам я вече 6 месец. Единственият проблем който създава е, че сама си сменя снимката, която е на екрана през няколко дена!

# 46
  • Мнения: 0
ЦвеTи, от кой сайт си купи телефона? Simple Smile

# 47
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Ааааааа само това бих казала: НЕ на китайското!!! #Cussing out

# 48
  • София
  • Мнения: 16 015
Имам китайски тел. Привилег, с 2 сим карти. От по-простия модел е, без ТВ. Ползвам го вече 1 год., нямам оплакавния. Купен е от София, има си 2 год. гаранция, продават ги без договор с оператор. И да му стане нещо - има си сервиз, ще го оправят.

# 49
  • Мнения: 887
Искам да питам дали някой е поръчвал от www.solomobi.com ?Как стой въпроса с поръчката и как си взехте телефона?Благодаря предварително

# 50
  • Italia
  • Мнения: 1 059
Патенце, поръчвала съм аз и мои колеги миналата година. Коректни са, като дори китайчето се съгласи да смени два апарата, защото бяха дефектни ( колегата беше поръчал около 25-30  Joy) . Има няколко варианта на плащане, но за мен неудобното беше, че трябва да се плаща през уестърн юнион, а не през пейпал. Иначе се процедира така - избираш си телефона на сайта и се свързват с теб на мейла, за да ти кажат възможностите за плащане. В обявената цена не влиза доставката. Имаше вариант да платиш и по банкова сметка, ама тогава се чакаше по-дълго време за доставка. Иначе плащаш през уестърн юнион, пращаш на мейла на китайчето референтния номер на плащането и след около 2 седмици пристига пратката. Ако телефона струва 10$ си приготви около 40 евро допълнително за превода и доставката. Телефона го предават на ръка, при все, че този, който поръчвах аз трябваше да го доставят насред полето Grinning

# 51
  • Мнения: 887
NikolForAll много ти благодаря за всички подробности   bouquet .Само не разбрах това с парите да си приготвя допълнително.Ако е 100$ телефона трябва да си приготвя 400 евро допълнително ли?Извинявам се ама досега не съм поръчвала от сайтове и незнам кое как е и какво става.

# 52
  • Italia
  • Мнения: 1 059
Бляла съм, докато съм писала, извинявай...
На мен ми излезна 40 евро допълнително. Това включва комисионната за превода на парите по уестърн юниън и доставката. Ако поръчате три-четири телефона (с твои приятелки примерно) тези 40 евро си ги разделяте и всяка плаща по 10 евро.

# 53
  • Мнения: 887
Много ти благодаря   bouquet Сега вече разбрах всичко

# 54
  • София
  • Мнения: 121
Аз също ползвам Привилег Х6 купен от България вече почти 2 г. досега не съм имала никакви проблеми.

# 55
  • Мнения: 459
ЦвеTи, от кой сайт си купи телефона? Simple Smile
Не знам точно! Един колега ни ги поръчваше и не си направих труда да запомня името на сайта! Само го разгледах, за да си избера модел и му го показах! Дори не съм се занимавала с получаването му! Човекът го беше платил през неговата карта и ми го донесе! Излезна ми 135 лв! Моята уж "Нокия" отговаря на Нокия 5800 Full Touch Screen

Общи условия

Активация на акаунт