моля спешно ако някой знае билка за сън?

  • 8 956
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Пасифлора и тази статия може да ти е от полза http://www.mirolm.hit.bg/Bezs2.htm  Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 1 475
Най-доброто лекарство за сън е една чаша прясно мляко с мед !! Peace

# 17
здравейте мили мами. моля помагайте - не мога да спя, вече опитах какво ли не и нищо не помага. дайте съвет ако някой знае някаква билка или нещо природно, което е имало ефект? мерси много предварително.

здравей, от моя опит най- успешно се заспива от Мащерка. Иначе може да си вземеш от билковата аптека има смес за сън.

# 18
Relaxa - Релакса - комбинация от маточина,глог,мента,валериан,хмел,розмариа - действа чудесно,успокоява нервната система и от там идва и разрешението на проблема с трудното заспиване.

# 19
  • Мнения: 2 761
Вместо билки опитай дълбоко ди6ане,успокоява6та музика,а най-сигурно кревате. Simple Smile

# 20
  • Мнения: X
На мен ми предписаха билката Дяволска уста за сън.

# 21
Преди години имах страхотни проблеми със съня, прекалявах с кафето(пиех средно около 6 чаши на ден), само пушех и почти не ядях. Нервната ми с-ма беше пред тотален срив. Естествено, имах и проблеми със съня. И ми помогна липов чай  Peace. Започнах да пия по 3 чаши преди лягане и започнах да спя като къпана (дори и след 4-5 кафета, последните от които изпити в късния следобед).

# 22

Общи условия

Активация на акаунт