Хрема 9 дни

  • 833
  • 3
  •   1
Отговори
  • Враца
  • Мнения: 5 200
От миналия четвъртък дъщеря ми е с хрема. Започнах със стеримар и низита маз в нослето. Не се повлия, засили се даже. По съвет на педиатърката минахме на виброцел гел, по три пъти на ден. пак никакъв ефект. По мое желание пуснахме секрет от носа, обадих се днес и реултатът е отрицателен. педиатърката каза да започнем мукосептонекс. днес го започнах, дано има някакъв ефект.
Някакви съвети?

# 1
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 957
И ние сме така вече 3 седмица.Капах му Макситрол,олинт,клеева тинктура и ефекта е 0.Сега съм го оставила без да му капя нищо,че вече ще го предозирам.

# 2
  • Мнения: 1 545
Защо не опитате с Коризалия. Това са хомеопатични таблети на Boiron и имат доста добър ефект. Ставам за много малки деца. За 3 год деца моге да се дават по 1 табл през 3 часа, като таблетите се смучат като бонбонка или се разтварят предварително в много малко вода.Мисля, че ще има ефект.

# 3
  • Враца
  • Мнения: 5 200
Защо не опитате с Коризалия. Това са хомеопатични таблети на Boiron и имат доста добър ефект. Ставам за много малки деца. За 3 год деца моге да се дават по 1 табл през 3 часа, като таблетите се смучат като бонбонка или се разтварят предварително в много малко вода.Мисля, че ще има ефект.
Ще потърся, надявам се да ги има във Враца. Благодаря за съвета

Общи условия

Активация на акаунт