74 минути президентски дебат в САЩ

  • 21 747
  • 294
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 185
Да се "впиша" преди да съм ви изпуснала  Peace
МВК добре завърнала се Peace !
Вики попадала ли си на бг версията на Хванати в изневяра.... ако ти липсва българска простотия и пошлотия гледай го....направо бесовете ме хващат само при мисълта за това предаване  #Cussing out Брадъра и Ко са направо интелектуални предавания в сравнение с тази простащина  Rolling Eyes

# 31
  • Мнения: 3 988
..."Онегин", това не е ли един филм с един много харесван от мен актъор - Ралф Файнс?

No "L", name pronounced /ˈreɪf ˈfaɪnz/ "Rafe Fines".  Wink
Същия е филмът.

За ББ в БГ съм чувала легенди, Сървайвър не съм гледала, т.е. нищо не съм гледала. Хванати в изневяра шоу ли е?
Много мразиМ риалити шоута.  Sick

# 32
  • Мнения: 2 386
И ний мразим риалитита, ама мат'риал за три курсови по поведенческа и социална психология извлякох от ББ2.  Mr. Green Макетна простотия..

Брата на мъжа ми и жена му чакат дете! Днес разбрахме, цял ден чичосвам ''милото'', което изпуши две кутии и изпи три кафета от емоции днес.  Grinning Леля и чичо ще ставамеееее  Grinning

Имаме нова квартира, ако не друго, поне е три пъти инспектирана. Намира се в отсрещния билдинг, но не вярвам гадините да могат да пресичат улици,а и във вторник има още една процедура, надявам се да ги елиминираме...
Прекарах деня в обществена пералня ( Close), защото домашните пералня и сушилня не били достатъчно силни да изтребят евентуалната гад. Та днес 7 часа там.  #Crazy И утре пак..

Карай да е весело. Дано има смисъл. Добре дошла пак МВК, никой никого не забравя тук.  Hug
Аз съм 178 см и токчета не нося. Не са ми удобни, иначе и моят мъж е 198, а и просто не се чувствам добре азиатките да ми стигат до пъпа в асансьора.. Laughing

# 33
  • Мнения: 948
Имам една приятелка, много "petite," мисля 1.50 и малко, като отиде за първи път в Хонг Конг беше възхитена, "всичките магазини са направени само за мен, само моя номер, никъде не съм се чувствала толкова на място"  Crazy Аз съм 1.60, нося токове всякакви.

Изгледах дебата отгоре-отгоре; братята англичани го повториха в събота 10 сутринта; не му хванах края - доста монотонен ми се видя, определено Обама ми се хареса повече, но това е от "the eyes of the beholder"  Sunglasses

Anyway, честито лелинство  Simple Smile Определено звучиш по-добре, дано това да е края на тази безумна одисея с буболечките!

Оставям ви; имаме пълен неделен график, парк, рожден ден...(и не вали!!!)

# 34
  • Мнения: 409
anna i mamma - ако ти се говори за нещо "мамишко" аз съм твоя човек  Flutter .

# 35
  • Мнения: 139
Krassina77- благодаря ти, ще ти пиша на ли4ни Hug

# 36
  • Мнения: 1 173
anna i mamma - ако ти се говори за нещо "мамишко" аз съм твоя човек  Flutter .
Тука и на мамишки теми се говори , но сега малко политиката "надделява". Аз понеже "не я разбирам" и не коментирам.
"Била" са го приели, да видим сега до къде ще ни доведе newsm78
Ева честито   bouquet . По-добре звучиш , дано се оправите.
МВК Уморително ли ти се стори 1м в Бг? Моя съпруг затова и не иска да си ходим " това не е почивка ..."

Сървайвар никога не съм гледала, ББ2 гледах от половината , но за ББ3 с тризначките нямах нерви  Mr. Green. Иначе и двата Випа гледах , голям смях беше. Хванати в изневяра не съм го чувала , но миналата година се наслаждавах на Златка Райкова в Острова на изкушението  Joy . Подбрани са хората "сеир да става"

# 37
  • Бостън
  • Мнения: 13 479
Мишолина, ние ви отсрамваме с много вода - вчера разхождах беба под дъжда и си мислех за теб и твоите сладури и как изохка от Английското време и как ще си мерим скоро гумените ботушки, защото се оказва, че ако си на работа ти е все едно какво е времето навън, но не това е кейса, когато си увиснал вкъщи, а за 2 дни суша 5 чифт прогизнали обувки + маратонки и определно ми писна. Тандури, мила - ти калинки ли си избра в крайна сметка Grinning

Anyway - да почваме ли да те стринкосваме Wink сега съпостави събитията от последните дни и тази новина и виж колко незначителни ще ти се сторят! прости ми назидателният тон, сигурно е от напредналата ми възраст, (справка при дядо ти МакКейн, който уж запази фасон, но напълно в стила "едно си баба знае, едно си баба бае", да не говорим, че езикът на тялото му + интонацията му на мен ми говорят само едно - "опашата популистка лъжа" и оттам нататък просто изключвам за месиджа му!)

Джена, тоз дух и тоз стил мноооо липсваха наоколо  Mr. Green Как върви обратната адаптация!?! Интересува ни Ноли предимно, но не се чуствай много кофти, ако споменеш и себе си покрай него   Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Токчета ли казахте - дайте ги насам! Аз съм скромно 171, но колкото повече -толкова повече! Много обичам да се "извисявам" - най-вече щот веднага си проличават хорските комплекси, еле па мъжките по въпроса, и е страшно забавно и поучително... забелязали ли сте, че ниските мъже, които имат комплекс от това все гледат да компенсират с нещо и често са най-забавните пичове наоколо  Mr. Green
така, че Бенсън, скачай на токовете и се чуствай елегантна и различна, бих казала аз  Hug

# 38
  • Мнения: 868
Дебатът беше по-добре отколкото очаквах. Коментарите на аналистите след това беше още по-интересни, а и начина по-който "спин'-ваха един и същ момент в зависимост от това кого подържат. Дитто за различните канали.

Гледах първия епизод на Сървайвър, когато го пуснаха тука преди години. Беше и последният. Някой каза "пошло."  Такива шоута са направени с цел да са пошли, затова се продават. Не гледам тука, пък български даже не знам че има.

Гледам само новини вечер (също могат да са пошли) ако имам време или някой ри-рън на Сайнфелд.  О, да, и ри-ръните на Фреижър... 







# 39
  • Мнения: 405
Anna i Mama, тук сме се събрали предимно мамешки въпроси да обсъждаме, така че не се притеснявай да си кажеш какво те интересува.

Да се похваля най-накрая намерихме кериър, който да ни побира порасналото дупе и съм много доволна. Казва се Ерго и е от 20 то 40 паунда, за който се интересува:
http://www.ergobabycarrier.com/

# 40
  • Мнения: 409
Кажете ми хубави бебешки колички. Меко да возят и да имат мястo за повечко багаж. Иначе да са леки и да влизат лесно в SUV.

# 41
  • Мнения: 139
Atti аз ве4е писах в един друг форум- за отбиването ставаше дума. Мисля, че се разминахме оба4е с него, засега Flutter

Тези бейби керърси са ефектни и ще вършат много работа, не разбрах само от сайта за каква възраст от-до се използват....
Дали стават за мойто бебе,14 месеца? Няма да се налага да ходя пеша до у4илището всяка сутрин с коли4ката(защото не мога да я сгъна в автобуса), ами просто ще си се ка4вам спокойно с нея, ако стават за нейната възраст newsm78

За коли4ки специално моите наблюдения са следните:
Грако не са лоши, май са много популярни тук и предполагам не са скъпи.
Ако аз можех да си позволя бих си взела обаче Куини, те са моя фаворит.Една приятелка има такава в Бг, много меко вози Peace

Raya-usa, а да, бе тази Златка от Плейбой  Crazy То не беше наглост, то не беше перверзно поведение...... Crazy
Липсват ми бг тв интриги и простотии донякъде.

И даже Азис ми липсва и неговия "стил". Heart Eyes

# 42
  • Мнения: 1 436
Много обичам да се "извисявам" - най-вече щот веднага си проличават хорските комплекси, еле па мъжките по въпроса, и е страшно забавно и поучително...

smile3521 Мъжете лъжат за височина повече отколкото жените за кг  Mr. Green. А най-обичам някой мъж да ме гледа от моето равнище и да ми обяснява, че е 6'2"   Laughing

# 43
  • Мнения: 868
Ние имахме Graco Jogger по едно време и беше доста удобен.  Той беше с много място за багаж, но не си спомням точния модел.  Возеше доста гладко.

Имахме и други Graco--по-леки--за мола, за колата, или за летищата докато пътувахме, но те са от типа летни и возенето не е толкова меко защото са с по-малки колела. 

Мамите около мене масово купуват двойни колички за едно дете точно за да имат повече място за неща.

# 44
  • Мнения: 405
Хаха, Juturna, много ме разсмя.  hahaha

Красина, не мога да те посъветвам. Аз също търся количка, лека и сгъваема, ама всичко, което видях ми изглежда доста паянтово и за сега се отказах. То и моят разбойик май хич не понася количките, само докато спи, та може би няма смисъл.

Ана и мама, да определено ще ти свърши работа. Той е предимно за по-големи деца кериъра, моят сега е на долната граница. За деца от 9 до 18 kg някъде е предназначен. За отбиването с нищо не мога да помогна, надявам се, че си намерила отговор.

Общи условия

Активация на акаунт