ВТОРОКЛАСНИЦИ/19/.

  • 51 734
  • 540
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 168
На каква задачка попадам аз по математика: Умалителят е с 27 по-малък от умаляемото. Колко е разликата?
 

Тази задача остана без решение при нас. Казах на дъщерята, че щом няма условие, няма как да има решение.

На мен пък задачата ми харесва - по-различна,нестандартна.

# 496
  • Мнения: 367
Добре дошла,Шушони  bouquet
Катето за един час фвс има 3 оценки и трите обаче са четворки,също е много подвижна,не се спира на едно място,но...
Те вашите деца отличници,аз мойто с тез четворки какво да го правя smile3560

# 497
  • Мнения: 1 312
Вчера нашата госпожа им събрала бележниците,понеже няколко контролни минаха а тя не им е нанесла оценките в бележниците.И днес моя син се прибра с 8 оценки  #Crazy свят ми се зави.Вече имаме по две оценки на предмет,само по английки една

# 498
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Аз пък си мислех, че само 6-ците нанасят в бележника.  Mr. Green
Госпожата им е болна вече месец и им преподава общо взето който свари и който е свободен, но като цяло всеки ден различен преподавател, това малко ме смущава все пак всеки си има някакъв подход различен от подхода на другия.
Извинете, но с тези темпове втория срок ще ви правят нови бележници струва ми се.  Mr. Green

# 499
  • Карлово
  • Мнения: 4 572
Миналата седмица на родителската среща, г-жата по физическо каза , че ако трябва да ги оценява по критериите спуснати от МОН на всички ще пише 3-ки и по-рядко 4-ки.
По физическо различна госпожа ли има? При нас е класната.
Е, щом пък ФВС е най-важното, с такива високи критерии, ще трябва да се ориентираме към частни уроци, та поне към 4-5 да докараме за края на годината.

# 500
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
И при нас госпожата по физическо си е просто "госпожа по физическо", някак трудно ми е да си представя с класната им да играят физическо, че и да ги оценява после.
Никакви частни уроци, от утре започваме гладко бягане до училището и обратно.  Mr. Green
Тези хора са се побъркали, какви са тези оценки по физическо, че 3-ки и 4-ки чак.  ooooh!

# 501
  • Мнения: 247
Миналата седмица на родителската среща, г-жата по физическо каза , че ако трябва да ги оценява по критериите спуснати от МОН на всички ще пише 3-ки и по-рядко 4-ки.
По физическо различна госпожа ли има? При нас е класната.
Е, щом пък ФВС е най-важното, с такива високи критерии, ще трябва да се ориентираме към частни уроци, та поне към 4-5 да докараме за края на годината.


 Joy Joy Joy

 И нашата класна им води физическото. Веднъж отидох по- рано да взема щерката от училище и гледам- имат физическо. Класната им (пълничка жена) подскача, топка се, докато им обясни упражнението. Голям смях падна наоколо. А иначе всички в класа имат 6 по физическо, рисуване и ДБ. Виж, по Музика ги изпитва да знаят текста на песента, композитора и да схващат мелодията, независимо колко фалшиво пеят.

# 502
  • Мнения: 367
Миналата седмица на родителската среща, г-жата по физическо каза , че ако трябва да ги оценява по критериите спуснати от МОН на всички ще пише 3-ки и по-рядко 4-ки.
По физическо различна госпожа ли има? При нас е класната.
Е, щом пък ФВС е най-важното, с такива високи критерии, ще трябва да се ориентираме към частни уроци, та поне към 4-5 да докараме за края на годината.
smile3532 В крайна сметка няма само по математика и БЕЛ госпожите да се облаготетелстват с частни уроци,възпитателите по ФВС и те са хора и те семейства хранят Joy

# 503
  • Карлово
  • Мнения: 4 572
по Музика ги изпитва да знаят текста на песента, композитора и да схващат мелодията, независимо колко фалшиво пеят.
Taka e, оценява се старанието, не всеки има слух, и талант.

# 504
  • Мнения: 751
При нас ту класната им предава по физическо,ту госпожата на другия втори клас.Но засега май нямат никакви оценки по ФВ  или поне моя син няма в бележника.
Имаме за домашно да научим наизуст стихотворението за будителите. Crazy
А по математика вече решават и по сложнички задачки,но за сега не мога да се оплача,справя се детето.

# 505
  • София
  • Мнения: 9 398
Те вашите деца отличници,аз мойто с тез четворки какво да го правя smile3560
О, спокойно съвсем не е така при нас.  Naughty
Напротив, госпожата им е дала ясно да разберат от сега, че 6-ци лесно няма да се пишат. Stop
Моят син, да ви се оплача Cry, освен 2 6-ци -по БЕЛ и математика, има и 2 4-ки след това по същите предмети, но най-шокиращо за мен беше- 3 по ДБТ!!!
Не можал да сгъне листа по пунктира не му се получила въртележката. Shocked

За това, че не е написал решенията на задачите в час по поставена за изрично решаване задача в клас- има 2-ка в бележника по математика.
А в къщи, иначе задачи от Сборника решава Thinking. И мноого я разбира, уж тая математика.
Но, докато другите деца решавали задачки със съдружително свойство, нашият кой знае, какво е блял?! ooooh!
Питам, го-и то ми отговаря: "ами мислех" Shocked
Госпожата събрала тетрадките и поставила оценките в бележника.
Същото по БЕЛ - има 2-ка и там в бележника. Embarassed
Не написал диалога в учебната тетрадка на нов ред и с тире отпред, както тя е казала- и щом не изпълнява указанията- хоп- 2!  Rolling Eyes

Та положението при моят син хич не е розово и вече кристално му е ясно как се изкарва 6-ца.
Съмнения за това- няма.

Това, което най-силно ме притеснява, че той много се подтисна и затвори още повече в себе си, не иска да говорим за училище, и въобще- много ми е трудно общуването с него. Не споделя нищо. Sad
Едно от децата от класа му казало: няма да идваш да стоиш при нас, че носиш лош късмет!  Shocked
Сърцето ме боли.... Cry

Ох, изплаках си мъката... Sad
 

# 506
  • Мнения: 6 029
Леле, kopche, миличкия.
Не е ли прекалено крайна тази учителка?

# 507
  • Мнения: 367
kopche, Hug пък аз съм взела да се оплаквам от четворки  ooooh! представям си какво му е на твоя дечко Rolling Eyes

# 508
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Ау, Копче, много мъчно ми стана от това което пишеш.
Няма ли начин да поговориш с учителка, на мен не малко ами много крайни ми се виждат решенията и.

# 509
  • София
  • Мнения: 6 210
Ох, изплаках си мъката... Sad
Ех, че тъжна история, милото детенце! Hug
kopche, оценките винаги ще може да си поправи детето! Дано се успокои и започне да си споделя с теб отново  Peace Ще се справите   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт