ВТОРОКЛАСНИЦИ/19/.

  • 51 764
  • 540
  •   1
Отговори
# 180
  • сред люляците
  • Мнения: 767
Мислех си, че само при нас нещата с домашните стоят така hahaha Приемете и мен в отбора Mr. Green
Сега ми е смешно, но още не съм се прибрала да пишем домашни newsm78 Голям кошмар! Толкова е разсеяна... Пише някакво упражнение, спира по средата на думата, казва нещо и после почва нова дума Shocked Миналата седмица много се ядосах и й казах, че след 20 минути трябва да е приключила с домашните. Иначе няма да й позволя да пише и ще отида без домашно. И познайте - на 15-тата минута вече беше готова Laughing И даже грешки нямаше. Сега знае - за определено упражнение давам определено време и нещата са по-добре Чукам на дърво  Mr. Green

# 181
  • София
  • Мнения: 6 210
С децата, домашните и мотивацията май всички преживяваме забележителни нервно-психични състояния Mr. Green

В тоя ред на мисли, имам предложение за заглавие на следващата ни тема:
С мента глог и валериан отглеждам ученик засмян!
 tooth

# 182
  • Мнения: 247

В тоя ред на мисли, имам предложение за заглавие на следващата ни тема:
С мента глог и валериан отглеждам ученик засмян!
 tooth


 rotfImao  Само дето не става ясно кой пие валериана.

# 183
  • Мнения: 1 312

В тоя ред на мисли, имам предложение за заглавие на следващата ни тема:
С мента глог и валериан отглеждам ученик засмян!
 tooth


 rotfImao  Само дето не става ясно кой пие валериана.


rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 184
  • Мнения: 2 803

В тоя ред на мисли, имам предложение за заглавие на следващата ни тема:
С мента глог и валериан отглеждам ученик засмян!
 tooth


 rotfImao  Само дето не става ясно кой пие валериана.



Определено е мама, в нашия случай. Вече толкова нерви изхабих, искам ваканция май повече от детето.

# 185
  • София
  • Мнения: 6 210
 Joy  Joy  Joy

Саморедактирам си предложението за заглавие: На мента глог и валериан отглеждам ученик засмян  Twisted Evil

Ей, ако спра да пиша, да знаете, че са ме прибрали от Организацията за защита на второкласниците!

# 186
  • Мнения: 247
Вени, драго ми е, че имаш добро чувство за хумор!

Поздрав!  bouquet  bouquet  bouquet

# 187
  • Мнения: 804
Ей, ако спра да пиша, да знаете, че са ме прибрали от Организацията за защита на второкласниците!
Shocked Ама и такава ли има?  Laughing

Иначе за заглавието съм съгласна. bowuu

# 188
  • Мнения: 1 312
Ние утре ще имаме контролно по Български,цял ден преговаряме и вече не знам какво е запомнил.Сутринта се каня да го вдигна по рано и на ново да почнем- мисля ,че тогава ще има по добър резултат

# 189
  • Мнения: 6 029
Ние утре ще имаме контролно по Български,цял ден преговаряме и вече не знам какво е запомнил.Сутринта се каня да го вдигна по рано и на ново да почнем- мисля ,че тогава ще има по добър резултат

Ужас, недей, ептен ще го пошашавиш.

# 190
  • Мнения: 48
 Wink   добра идея е това с валериана    Simple Smile   има ли обаче вариант и за бременни?    Rolling Eyes

Ние също баааааааааааааааааааавно пишем домашните. Аз обаче не мога да стоя дълго време седнала и започвам от един момент да се попримествам към дивана и тогава Лили остава почти сама да пише, та гледа да хване момента докато съм при нея, за да си изясни основните неща по домашното.

Направи ми впечатление, че учителката казала на родителската среща, че домашните занимания би тряабвало да се приключват за максимум 45 минути, но това при нас не става. Не знам как е при съучениците на дъщеря ми. Скоро май ще се събираме родителита на кръчма, та ще питам какво е положението с другите второкласници.

Хубава вечер от мен!     bouquet

пс - написахте ли домашните днес    Flutter

# 191
  • София
  • Мнения: 6 210
И да е нямало, сега като напиша следващите редове ще сформират една  Mr. Green

Wink   добра идея е това с валериана    Simple Smile   има ли обаче вариант и за бременни?    Rolling Eyes
Варианта при теб е да се спреш на първото предложено заглавие, в което не ставаше ясно кой пие валериана..... и да го даваш на ученика Wink

Момичета, шегувам се, шегувам се, ама тука много добре успявам да изпусна парата!

# 192
  • в страната на абсурдите
  • Мнения: 1 236
при нас входните нива приключиха,домашни пишем по два пъти.през деня го написал възможно най-грозно,защото бързал,а аз вечерта като не го харесам,го карам да преписва.не ни дават много домашни.за първа година учи западен език/немски/ и не са вземали още азбуката,но усилено учат думи и изрази.

# 193
  • Мнения: 1 608
Виж ти какъв купон се е заформил тук в мое отсъствие. Много се смях да знаете. Joy
Аз нямам проблем с домашните и валериана за сега.
При нас разсеяността се проявява в посока вещи и дрехи.  Whistling Все нещо ни липсва и не знаем къде е.
Не че няма на кой да се метне обаче по разпиляност. Embarassed

# 194
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Момичета, шегувам се, шегувам се, ама тука много добре успявам да изпусна парата!

 newsm10

Заглавието ми Аресва Ного. Mr. Green Само една запетая след ментата.

Вени, пък ако те прибЕрат, че идваме за компания. Hug Mr. Green

Не знам за вашите деца, амам аз съм много горда, че сам си приготва ВЕЧЕ чантата. След това проверявам, но всичко си слага детето. Може би някои са го правили още  в първи клас, но нашата организаааацияяяя...

Общи условия

Активация на акаунт