ВТОРОКЛАСНИЦИ/19/.

  • 51 754
  • 540
  •   1
Отговори
# 195
  • София
  • Мнения: 6 210
И Марти има напредък, вече почти не се случва да е с ненаписани домашни след занималня. Е, понякога има нещо грозно или сгрешено, но в рамките на поносимото. И чантата сам си приготвя вече, обаче пък сутринта забрави да си я вземе, та се връщахме  ooooh!

sea woman, сигурна бях, че ми бЕга някой препинателен знак... ама бях на валериан и не съм се впечатлила от правописа  Mr. Green

# 196
  • сред люляците
  • Мнения: 767
Заставам твърдо зад идеята за заглавие на следващата ни  тема Peace
Мнооого е подходящо Wink

sea woman , и при нас положението с раницата е същото от няколко дни. Голяма война беше, но накрая спечелих Laughing В първи клас след като веднъж в началото пропуснах да й сложа музиката, започна сама да си я подрежда. Но във втори - нямаше огромно желание. Сега пък се караме да я подрежда на време, защото аз казвам като си напише и научи всичко да я подреди, а тя не ще. И я подрежда преди да легне ooooh!

Днес ще им връщат входните нива... Дали с какво ще ме изненада  #2gunfire

# 197
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Здравейте! При нас също има проблем с писането на домашни. Ако не викам и не се карам не сяда моя калпазанин да пише. Явно проблемът е при всички. Обаче вече има в бележника 4 шестици: 2 по английски език, 1 по музика, 1 по български език. Дано да продължава все така. Оправянета на раницата му е много трудно, или не я оправя или като я оправи слага излишни работи вътре. Тя и без това е толкова тежка, а пък той допълнителни неща слага.
 

# 198
  • сред люляците
  • Мнения: 767
Мойто гардже днес ми донесе три шестици и една петица. Много се ядосах на петицата - от входното по математика. Има три грешки, които са от недоглеждане. Яд ме е на нея, защото бърза и въобще не чете задачата...

# 199
  • Мнения: 1 312
Мой то гардже днес ми донесе три шестици и една петица. Много се ядосах на петицата - от входното по математика. Има три грешки, които са от недоглеждане. Яд ме е на нея, защото бърза и въобще не чете задачата...

И аз много се ядосвам за тези елементарни грешки,понеже той знае задачата,но от бързане да я напише прави грешки :arms:

# 200
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Добро утро, мамчета! Заповядайте по кафе   food010 Coffee  food010 Coffee  food010. Аз също чакам резултатите от входното по математика. Моят ученик също много бърза и може да ме изненада неприятно.
Леки почивни и слънчеви дни!

# 201
  • Мнения: 1 312
На входното ниво по математика имаме две елементарни грешки,но госпожата му е писала 6-  Crazy

# 202
  • Мнения: 6 029
Моето дете има и на двете входни нива 5тици, не съм се карала, напротив, похвалих я. 5 си е прекрасна оценка.

# 203
  • Мнения: 984
ползва ли някой учебната тетрадка по Околен свят на Анубис. Направо съм бясна, аз ли не вдявам или ми се вижда прекалено сложен. Ако има някой, който работи по тези тетрадки, нека обменим информация

# 204
  • Мнения: 751
ползва ли някой учебната тетрадка по Околен свят на Анубис. Направо съм бясна, аз ли не вдявам или ми се вижда прекалено сложен. Ако има някой, който работи по тези тетрадки, нека обменим информация
Ние сме с такава тетрадка на Анубис и като гледам досега какво са писали ми се струва че се справят децата,поне моето дете си е писало всички упражнения.Явно не им е сложно. Thinking

# 205
  • Мнения: 984
аз съм в грешка за помагалото иде реч, на ИК Калоянов Бургас. Има следния въпрос Какви издания могат да се четат в уч. библиотека? или А кои от тях вземате временно у дома?
Как поздравявате - изредени няколко начина и отдолу пише, оградете неверния отговор.
Следващата задача - Какви качества и  навици трябва да притежава добрият ученик?
Без мъка няма сполука
Днешната работа не оставяй за утре
Бърз кон се стига, бърза дума не може
Вярна дружина, яка твърдина
Дълбока рана заздравява, тежка дума не се забравя
Вина има, виновен няма
Ако лъже някой, за своя сметка лъже
Работата краси човека, мързелът го трози.

Последна редакция: сб, 11 окт 2008, 17:31 от kiki77

# 206
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Ама Кики не разбирам какво точно питаш. Искаш отговори на въпросите или има за всеки посочени примерни. И тези пословици в каква връзка са? С последния въпрос ли? Дай повече разяснения.

# 207
  • Мнения: 247
Ние сме на това издание- ИК Калоянов- Бургас. Отвратена съм.
Кики, отговора на въпроса "Как поздравявате?" е "г".
А що се отнася до "Какви качества и навици трябва да притежава добрият ученик?", моят отговор е :
   - Днешната работа не оставяй за утре
   - Работата краси човека, мързелът го грози
Те са го пропуснали това упражнение. Няма указания какво точно да се направи- дали да се посочат някои от поговорките или на празните редове да напишат нещо друго. Пълна тъпотия.
  Преди време имаха за домашно да попълнят таблица с една или две думи по това помагало "Как прекарват зимата заекът и сърната?".
Изпотих се честно да ви кажа.

# 208
  • Мнения: 247
sea woman упражнението е следното.
   Даден е въпросът:Какви качества и навици трябва да притежава добрият ученик?
   В колонка са изброени пословиците, като срещу всяка има празни редове.
   Какво трябва да се направи- не става ясно.

# 209
  • Мнения: 984
Ама Кики не разбирам какво точно питаш. Искаш отговори на въпросите или има за всеки посочени примерни. И тези пословици в каква връзка са? С последния въпрос ли? Дай повече разяснения.
ами да, точно там е проблема, че не се разбира какво точно да се направи. На пословиците тръгнахме за всяка пословица да пишем по едно качество, но за коня и бързата дума се затрудних, също и за вина има, виновен няма, какво е това качество  newsm78 , както и който лъже е за своя сметка  newsm78.

Общи условия

Активация на акаунт