На разходка или на кафе ходи с мама монтанското дете

  • 15 109
  • 272
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 43
Шоколадчето се вихри в темите,а нас нещо ни подминава. Wink

# 16
  • Мнения: 210
Здравейте,мацки.Тази седмица подготвях  изследванията на Поли за яслата.Живот и здраве от 01.10 ще е ученичка.Дано бързичко да ми свикне детенцето и да не боледува.Че като гледам всички дечица покрай нас са болнички ooooh!На Поли и растат 2 нови зъбчента и само се сърди .Давате ли на дечицата си някакви витаминки,за подсилване на имунитета?



# 17
  • Мнения: 3 312
К@ми ,  mama na nana
   Hug  нищо не става .... още съм подута  ooooh! 

Шоколадчето се вихри в темите,а нас нещо ни подминава. Wink
   

много и се дразня на тая Славчето  #Cussing out 
К@ми знаеш за какво става въпрос  Laughing

# 18
  • Мнения: 43
Аз никога не съм била привърженик на синтетичните препарати,Кики,а и като слушам познати,не виждам да са помогнали да не боледуват децата.Не знам,не мога да разбера дали нещо може да повиши имунитета.Все пак съм купила Клеева тинктура,че уж е по-натурално средство,но още не съм им дала.Решила съм също да купя от Санита /че само там съм виждала/ сироп от бъз и с това ще приключа с добавките.Мен да ви кажа,ме е страх да давам витамини,първо са изкуствени,не знам колко се усвояват,а пък ако се усвояват,ме е страх да не предозирам,което е по-лошо и не давам,а и проблеми нямаме.
Днес погледнах зъбките на Светли и те са си 12,колкото си бяха зимата.Това нормално ли е,за толкова месеци да не избие ново зъбче?

Станиславче,поне сигурна ли си в диагнозата?Щом лекуват едно,а не минава,да не би да пиеш неправилните лекарства?

# 19
  • Мнения: 3 312


Станиславче,поне сигурна ли си в диагнозата?Щом лекуват едно,а не минава,да не би да пиеш неправилните лекарства?


просто не ми се говори на тази тема  Confused   

bisssy  ако искаш телефона на човека които ни прави шкафа ми пиши да ти го пусна на ЛС  Peace  днес го открих  Laughing

# 20
  • Мнения: 43
просто не ми се говори на тази тема  Confused 

Ок,извинявай,ако те притесних.Ще се радвам да си добре. Hug

Биси,разкажи за днешната сватба,ако искаш,разбира се.Имаш ли снимка на булката?

# 21
  • Мнения: 210
Ками,Поли има 16 броя зъбки,а сега са и тръгнали най-крайните зъбчета,и е страшно раздразнителна,още не са пробили,но дори преди седмица и температура ми вдигна.И на мен ми препоръчаха да взема клеева тинктура и да я разтварям в сокчето на Поли,че имало ефект.

# 22
  • Мнения: 196
 Hug Ками сватбата надмина далеч очакванията ни ,беше супер изкарахме си весело  GrinningМари беше малка булка и всички страшно много и се радваха... Hugа и тя се представи чудесно никой не повярва че е на три годинки едва  Joy Снимки ще ви пусна до няколко дни.Станиславче, благодаря ти   bouquet

# 23
  • Мнения: 43
Мерси за отговора,Биси.Ще чакам снимки. Simple Smile
Кики,така е,може в сокче и в мляко може да се разтвори,че само във вода се усеща вкусът,а и в нослето да се капе при хрема може,но разтворено в преварена вода.Ще пробвам,като се наложи.

# 24
  • Мнения: 3 312
К@ми утре имаш рожденник   bigdance2

# 25
  • Мнения: 43
Да,шоколадче,много си наблюдателна!

# 26
  • Мнения: 3 312
Да,шоколадче,много си наблюдателна!


        smile3530

# 27
  • Мнения: 1
Здравей те и от мен нямах време да пиша а само ви четях понеже ходих на системи в болницата,че много често( връщах поръчката).После пък Ради го хвана някаква хрема и кашлица и ужас.stelt77 новата темичка е супер.ki4o22 аз давам в момента на Ради "ехиначе"и  витамин"C"  казаха  ми че не трябвало да се прави почивка ами може непрекъснато да се дават витамини.

# 28
  • Мнения: 196
Кичо ,аз май съм споменавала че давам на Мари Респивакс ,а в дните който почиваме сутрин на гладно  витамин С със лъжичка  мед  Peace така минахме миналата зима (що годе безпроблемно и бързо и минаваше),а на Иванчо Мултисоностол Embarassedкога се сетя . ooooh!Ми той като е толкова труден с лекарства ,витамини и пр.само признава -хумана ,храна ,сокчета и водичка разбира се... Wink

# 29
  • Мнения: 274
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА СВЕТЛИ!!!                    
                               

Последна редакция: пн, 29 сеп 2008, 09:05 от mih06

Общи условия

Активация на акаунт