тера нова

  • 32 615
  • 149
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 7 723
Първото за тази цена, и с китеника за декорация, едва ли е кожа...
Второто- със сигурност не е...
...и да. Харесвам марката.. Peace

Последна редакция: сб, 27 сеп 2008, 23:57 от Руска

# 2
  • София
  • Мнения: 1 508
Не ми харесват и не съм купувала, но тъй като не съм купувала, не съм и критерий Peace

# 3
  • Мнения: 183
И на мен не ми мяза на естествена кожа.
По-добре дай още стотина, стотина и нещо и си вземи от естествена кожа.
Защото, моето лично мнение е, че на това кафявото са му множко тия  177.00лв.
А колкото до марката, от време на време имат по някое добро попадение, но рядко.

# 4
  • Мнения: 2 374
Имам един-единствен суичър,който 3 години не мръдна това беше най-добрата ми покупка,всичко друго се похаби за нула време.Преди 2-3 години имаше каточели по-хубави неща,но в момента са абсол.парцалки.....ЗА МЕН! Peace

# 5
  • Мнения: 743
Имам пуловер и един много готин сатенен потник с връзка-панделка на врата. Доволна съм, не са мръднали. тази вечре бях в МОЛ-а и не успях да си харесам нищо. Може би защото и малката беше с нас и ня можех да се съсредоточа от следене да не събере всички дрехи от рафтовете и закачалките.

# 6
  • Мнения: 64
Вече дори не влизам в магазините им, защото са само тайландски и китайски боклуци - никакво качество, но това си е мое мнение. Навремето, когато навлязоха на пазара наистина бяха марка и се водеха италиянски стоки, но сега вече не е така. Ти си решаваш, но аз винаги съм била на мнение, че е по-добре да си купиш едно нещо за повечко пари, отколкото няколко парцалки масовки Naughty

# 7
  • Мнения: 31 152
Наистина много западна магазина. Само парцалки. Те и тийнове само вътре. Некачествени дрехи, на изкуствено надути цени. А и всичко е нахвърляно. Но продавачките са екзотични.

# 8
  • Мнения: 5 317
Има и добри попадения,но като цяло не съм им фенка.

# 9
амиииии...теранова в момента ми прилича на магазин ''2 за 1 лв''-съгласна съм  с това,че магазинът пропадна и също така  и с това,че когато и да влезеш.ще се озовеш сред момичета на тийн.възраст без никакъв стил-или по то1но с добър усет към жалкия кич.

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Второто яке ми харесва повече-според мен не са кожени.
Аз не харесвам тази марка

# 11
  • Мнения: 7 186
Имат хубави моделчета чат- пат, но като цяло не съм видяла нещо кой знае какво там. Некачествени са и кройките им не са особено добри.
По мое мнение, си струва да се пазарува оттам основно по разпродажби, защото цените на новите колекции не отговарят на качеството.
За първото яке не бих дала 177 лв. Не вярвам да е естествена кожа. Прилича ми на нещо като велур, но не знам, най- добре иди го виж в магазина.
Виж второто е симпатично и ми харесва повече.

# 12
  • Мнения: 2 368
На мен не ми се отварят страниците, но имам няколко дрехи от Тера нова и много си ги харесвам, но съм съгласна, че в магазина има доста боклуци Peace

# 13
  • Мнения: 660
На мен не ми се отварят страниците, но имам няколко дрехи от Тера нова и много си ги харесвам, но съм съгласна, че в магазина има доста боклуци Peace
И аз така,имам някой неща,които са ми хубави и ми харесват,но повечето са си боклукшън..

# 14
  • Мнения: 3 641
Наистина много западна магазина. Само парцалки. Те и тийнове само вътре. Некачествени дрехи, на изкуствено надути цени. А и всичко е нахвърляно. Но продавачките са екзотични.
Абсолютно съм съгласна, все по-парцаливи са им нещата. Материите вече не струват и моделите също

# 15
  • Мнения: 3 830
Наистина много западна магазина. Само парцалки. Те и тийнове само вътре. Некачествени дрехи, на изкуствено надути цени. А и всичко е нахвърляно. Но продавачките са екзотични.
Абсолютно съм съгласна, все по-парцаливи са им нещата. Материите вече не струват и моделите също

И аз наблюдавам същите явления. Peace

# 16
  • Мнения: 1 586
И аз подкрепям мнението,че напоследък големи боклуци продават там,преди повече купувах,сега влизам рядко и още по рядко харесвам нещо.Имам неща,които не са мръднали от години но имам и такива,които след второто пране не стават за нищо.... Sick

# 17
  • София
  • Мнения: 604
пълни боклуци, не разбирам какво толкова им харесват

# 18
  • Мнения: 3 830
Явно от фирмата са започнали да залагат повече на тийнейджърите и на свръхпродажбите, пък качеството и стилът са останали на заден план. Crossing Arms

# 19
  • Мнения: 2 388
Не харесвам тази марка. Не са мой тип дрехите, които предлага.

# 20
  • Мнения: 285
Второто ми харесва повече Peace.

# 21
  • Мнения: 1 672
не ми харесват дрехите от тази марка

# 22
  • София
  • Мнения: 1 231
Съгласна съм с мненията, че до преди няколко години имаше по-добри и качествени неща.....имам няколко такива от "онова време" и много си ги харесвам (особено едно палто от естесвен велур с камилска вълна около яката, което ми е доста любимо), но сега има абсолютно боклучави неща и даже вече въобще и не влизам в магазина  Peace

# 23
  • Варна
  • Мнения: 3 415
абсолютно...от там си купувам само долнищa на анцунг за вкъщи  Crazy

рядко намирам нещо, което бих облякла навън  Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 1 312
Преди две години направих последната си покупка от Тера Нова,изобщо не ми харесва качеството на дрехите им

# 25
  • Мнения: 10
Подкрепям,че сега качеството не е на ниво.Но дори преди година се намираха що-годе добри якета и други връхни дрехи...но само това!

# 26
  • Мнения: 779
 купих си едно яке,4ерно,из4истено,за 60лв-страхотно и една блузка с цип,ка4улка за 29лв,пак 4ерна,от много хубав памук
 якетата горе в поста ми-първото го няма,а второто само 4ервено-ефектно е,но 4ервено не ми трябва
 общо взето има блузки,могат да се намерят много хубави,по-тънки-трикотажни и по-дебели ве4е за зимата и ласти4ни с оголени рамена,има разбира се и по-нека4ествени,които ще се раздърпат при употреба...има хубави клинове,4ерни
 та мнението ми за теранова е,4е там винаги мога да си намеря нещо хубаво измежду вси4ко-ВИНАГИ.харесвам магазина определено Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 480
Първо- нямат големи размери.Вече Sad
Второ- 99.9% са изкуствени материи. Което меко казано е ужасно.
Трето- и аз поооочти винаги си намирам нещичко,което да ми допадне,но общия фон е доста разочароващ.
По-добри неща имат за лятото  Peace

# 28
  • Мнения: 3 622
Повечето неща са парцалаци, но все излиза по нещо интересно и между тях  Peace
Най - често си купувам потници, блузки и анцузи за вкъщи

Последна редакция: нд, 28 сеп 2008, 22:06 от Tasha

# 29
  • Мнения: 2 229
Преди  няколко години имаха добри попадения, но вече и аз дори не влизам - пълни парцали, материите са ужасни! ooooh!
Като имат намаления и разпродажби си заслужават цените - 5-10 лв блузки, 20-30 панталони, но иначе 100 лв за такива дрехи - никога. Sick (въпреки че последните 2 години даже на намаленията няма какво да си харесам..)

# 30
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Имат хубави моделчета чат- пат, но като цяло не съм видяла нещо кой знае какво там. Некачествени са и кройките им не са особено добри.
По мое мнение, си струва да се пазарува оттам основно по разпродажби, защото цените на новите колекции не отговарят на качеството.
За първото яке не бих дала 177 лв. Не вярвам да е естествена кожа. Прилича ми на нещо като велур, но не знам, най- добре иди го виж в магазина.
Виж второто е симпатично и ми харесва повече.

 Peace

# 31
  • Мнения: 1 878
Лоооошо качество, много лошо! Като влезнах за пръв път във филиал на Тера Нова, си помислих, че много ми напомня на магазин на Веро Мода, обаче като погледнах материите, пълна отврат . Sick

# 32
  • Мнения: 1 224
Имам един-единствен суичър,който 3 години не мръдна това беше най-добрата ми покупка,всичко друго се похаби за нула време.Преди 2-3 години имаше каточели по-хубави неща,но в момента са абсол.парцалки.....ЗА МЕН! Peace
На абсолютно същото мнение съм  Wink

# 33
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Теранова от 4-5 години са много зле. И като модели, и като качество, и като материи. За обслужването няма да почвам. Не съм влизала в магазина им поне 1-2 години. За тези пари 177лв, ще си купиш яке/палто на много по-свястна марка и много по-качествено разбира се.

# 34
  • Прекрасна ВАРНА
  • Мнения: 356
пилни боклуци продават в terranova,никога нищо не ми е харесвало.

# 35
  • Мнения: 7 474
Усещането ми като влезна в магазина им, е че влизам във вехтошарник Sick

# 36
  • София
  • Мнения: 7 097
Присъединявам се към всеобщото мнение - пълни боклуци. Отдавна спрях дори да влизам в магазините им.

# 37
  • Мнения: 60
не ми харесват дрехите от тази марка
подкрепям

# 38
  • Мнения: 253
Категорично съм против тези магазини !

# 39
  • Мнения: 779
смятам,4е доста изхвърляния се направиха по темата теранова Mr. Green
ама доста-и е глупаво като има боклуци да казваш,ами нямат нищо-само боклуци,при нали4ие и на ка4ествени материи+интересни кройки....
  явно вси4ки тук носят прада,ама къде ли е направена тя,...важното е да се каже прада hahaha
  въпрос на комплекси

 p.s.с дрехи от теранова междудругото събирам маса погледи като вървя по улицата-кои ли пише в тези форуми,явно хората от другата планета afwitch

# 40
  • Мнения: 231
Lanibarbi, знаеш че всичко е въпрос на вкус, това да носиш Прада не е критерий че изглеждаш добре.... Аз например не мога да кажа че някоя марка ми е любима, в колекциите на всички има и боклуци и добри попадения Wink
И в Теранова има добри попадения и ако ми хареса нещо го купувам, смея да кажа даже,че в повечето случаи така наречените маркови дрехи имат такива прости моделчета, че се чудя кой пък нормален ще го вземе това дето прилича на парцал от пазара, ама нали има етикет някакъв..... Money

# 41
  • Мнения: 2 229
...при нали4ие и на ка4ествени материи+интересни кройки...

Такива наистина не съм срещала скоро. Rolling Eyes

...  явно вси4ки тук носят прада,ама къде ли е направена тя,...важното е да се каже прада hahaha
  въпрос на комплекси...

Да бе, баш Прада Laughing - аз и дрешки от Илиенци имам, но там блузките си струват 5те лева, а същите да ми ги предлагат в Теранова по 30 - защото е някаква измислена марка - не мерси. Laughing

От толкова мнения, не можеш да отречеш, че трябва да има нещо вярно - 99% казахме, че е имаЛО И добри попадения преди години, но в момента масата неща са или боклуци, или на смешно завишени цени, или и двете. Факт.

...p.s.с дрехи от теранова междудругото събирам маса погледи като вървя по улицата...

Може да не е заради дрехите. Wink

...смея да кажа даже,че в повечето случаи така наречените маркови дрехи имат такива прости моделчета, че се чудя кой пък нормален ще го вземе това дето прилича на парцал от пазара, ама нали има етикет някакъв..... Money

С това съм абсолютно съгласна - вечно ще се чудя на популярните, съвсем обикновени потници на Манго, които можеш да си купиш НАВСЯКЪДЕ за 5-10 лева, но там са по 30, заради миниатюрния надпис "MNG". Laughing

# 42
  • Мнения: 779
Lanibarbi, знаеш че всичко е въпрос на вкус, това да носиш Прада не е критерий че изглеждаш добре.... Аз например не мога да кажа че някоя марка ми е любима, в колекциите на всички има и боклуци и добри попадения Wink
И в Теранова има добри попадения и ако ми хареса нещо го купувам, смея да кажа даже,че в повечето случаи така наречените маркови дрехи имат такива прости моделчета, че се чудя кой пък нормален ще го вземе това дето прилича на парцал от пазара, ама нали има етикет някакъв..... Money

така е!масово хората гледат марки и копнеят да са с еди коя си марка,и като имат-аз си купих еди кво си,може и боклук да е,но нали е еди коя си марка.наистина е въпрос на вкус
  ...влезнах в4ера в бенетон-излезнах и влязох в теранова...в бенетон яке за 200лв-нищо особено,в теранова страхотно яке за 60лв...ка4ествени и не дотам неща има навсякъде.въпрос на  newsm78
   Joy

# 43
  • Мнения: 9 814
Предубедена съм към тази марка.
Купувала съм си два пуловера от там, които се развлякоха на третото пране.
Сполучливата ми покупка е един панталон.

# 44
  • София
  • Мнения: 504
Честно казано,не ми харесват и двете якета,но... въпрос на вкус.

Иначе,за ТераНова...ами,нищо особено.Почти нищо не съм купувала оттам за да имам мнение.Имам един техен пуловер,не знам как е като качество,защото съм го обличала само веднъж,не се разпадна Mr. GreenПо време на намаленията миналото лято си бях накупила куп потничета по 4-5лв.,едноцветни за носене с анцуг,вкъщи или под нещо друго,суичър например.Странно,но съм доволна от тях-още са здрави.Даже си имам едно любимо жълто,мислех ако пак пуснат такива да си взема още,много си го харесвам.

Това лято си бях харесала една невероятна лилава тениска с набор на бюста,но докато се върна да я взема,вече я нямаше Sad

# 45
  • Мнения: 779
Честно казано,не ми харесват и двете якета,но... въпрос на вкус.

Иначе,за ТераНова...ами,нищо особено.Почти нищо не съм купувала оттам за да имам мнение.Имам един техен пуловер,не знам как е като качество,защото съм го обличала само веднъж,не се разпадна Mr. GreenПо време на намаленията миналото лято си бях накупила куп потничета по 4-5лв.,едноцветни за носене с анцуг,вкъщи или под нещо друго,суичър например.Странно,но съм доволна от тях-още са здрави.Даже си имам едно любимо жълто,мислех ако пак пуснат такива да си взема още,много си го харесвам.

Това лято си бях харесала една невероятна лилава тениска с набор на бюста,но докато се върна да я взема,вече я нямаше Sad
аз имам такава,но 4ерна

# 46
  • София
  • Мнения: 504
аз имам такава,но 4ерна
Не те е срам #2gunfire
 Laughing Laughing Laughing
Странно,не видях черни,аз ги гледах във Варна,докато се домъкна до Софията и бяха свършили Crossing Arms

# 47
  • Мнения: 1 224
смятам,4е доста изхвърляния се направиха по темата теранова Mr. Green
ама доста-и е глупаво като има боклуци да казваш,ами нямат нищо-само боклуци,при нали4ие и на ка4ествени материи+интересни кройки....
  явно вси4ки тук носят прада,ама къде ли е направена тя,...важното е да се каже прада hahaha
  въпрос на комплекси

 p.s.с дрехи от теранова междудругото събирам маса погледи като вървя по улицата-кои ли пише в тези форуми,явно хората от другата планета afwitch
Ако дрехи от Тера Нова те правят сексапилна.. думи нямам.
И къде са им хубавите материи ? А хубавите модели ?
Пусни някоя снимка с такива дрехи и ще ти се извиня публично..
И въпроса не е дали ще носиш Прада, Тера Нова , Версаче или Нинка. Въпроса е в това какво ти харесва .
Ако ще не Прада, ами Нинка да е. Но за Тера Нова определено не съм съгласна , че е хубав магазин. Като в някой базар е  Crazy
Но.. въпрос на вкус. Щом ти харесват подобни материйки - със здраве да си ги носиш

 Whistling

# 48
  • Мнения: 231
Ланибарби пусни снимки да им затвориш устата най-накрая Mr. Green smile3509
аз днес точно съм с къси дънкови панталонки от Теранова и черен клин,ама няма как да се снимам от офиса Rolling Eyes

# 49
  • Мнения: 7 186
p.s.с дрехи от теранова междудругото събирам маса погледи като вървя по улицата-кои ли пише в тези форуми,явно хората от другата планета afwitch
Ако дрехи от Тера Нова те правят сексапилна.. думи нямам.
И къде са им хубавите материи ? А хубавите модели ?
Пусни някоя снимка с такива дрехи и ще ти се извиня публично..

Какво общо има марката със сексапила? newsm78
Ако една жена има вкус, и си е готина и секси, и с най- евтините, но добре подбрани дрехи, пак ще събира погледите по улицата.

# 50
  • Мнения: 1 224
Именно.
Тя спомена , че точно с Тера Нова много я гледали по улиците. Та ми стана интересно с какво тази марка предизвиква такъв интерес у хората  Crazy
Въпроса в случая е в марката / за нея /  Wink

# 51
  • Мнения: 1 424
Не харесвам тази марка , в последните 2-3 години много западна  Peace

# 52
  • Мнения: 2 631
Хубава темичка  Laughing
Миналата седмица 2 пъти влезнах в магазина им в Пловдив и двата пъти излезнах оттам с покупка в ръка! Една памучна блуза с остро деколте и падащо рамо (е гати обяснението Joy), с която събирам погледи... и една плетена туника в много актуален цвят, която нося с клин (засега).... Много ме изкефиха и двете и засега нямам забележки!  Peace А да не говорим на какви евтини цени ги взех  Blush

# 53
  • Мнения: 4 187
Пролетта си купих страхотна жилетка от там! От време на време, наред с парцалите се намират интересни неща, по разпродажбите пък, цените са направо смешни, така че сетя ли се се отбивам в магазина !

# 54
  • Мнения: 779
Ланибарби пусни снимки да им затвориш устата най-накрая Mr. Green smile3509
аз днес точно съм с къси дънкови панталонки от Теранова и черен клин,ама няма как да се снимам от офиса Rolling Eyes
Peace..съгласна!и аз харесах клина на 1 мацка от там
 абе не съм от тия които като си купят нещо ще го развяват-вижте това са ми вси4ки нови дрехи,и вси4ко поред ще се снима и прика4ва Shocked..нещо интересно 1,2 ок,но парад на 4удесата мерси!
Именно.
Тя спомена , че точно с Тера Нова много я гледали по улиците. Та ми стана интересно с какво тази марка предизвиква такъв интерес у хората  Crazy
Въпроса в случая е в марката / за нея /  Wink

..не,за мене въпроса е как стой,и 4е марката е теранова и хората всъщност я харесвали,пък я плюят само hahaha...на улицата като ме зауглеждат,защото съм с хубави дрехи,сигурно като им кажа,4е съм с теранова ще си променят мнението,тополинке newsm47
 

# 55
  • в града на атомното слънце :)
  • Мнения: 399
Всичко, което съм купувала, е излизало след 2 седмици боклук. Затова повече никога!!!

# 56
  • Мнения: 2 631
Ейй, момичета, заинтригувахте ме с клиновете....  Rolling Eyes
Аз като бях в магазина никъде не видях клинове   33uu Може ли поне да ги опишете? Едноцветни, цветни, шарени - марени.....

# 57
  • Мнения: 231
Моя е едноцветен черен, но от преди го имам, сега не съм се заглеждала...

# 58
  • Мнения: 7 186
Ейй, момичета, заинтригувахте ме с клиновете....  Rolling Eyes
Аз като бях в магазина никъде не видях клинове   33uu Може ли поне да ги опишете? Едноцветни, цветни, шарени - марени.....

Аз преди няколко дни си търсих клин и минах през Теранова да проверя. Имаше дълги, черни, но нещо не ми хареса материята, освен това мерих S номер, пък стоеше един такъв набран, не плътно по крака. Не беше с фабричен набор, просто не стоеше изпънат по крака. Може да е имало и други цветове, но не мен ми трябваше черен и не съм заглеждала други.
В крайна сметка си взех един много по- хубав, и на вид доста по- качествен, от магазин за чорапогащници и бельо, за същите пари.

# 59
  • Мнения: 922
Не съм привърженик на тази марка. Преди имах няколко неща, но не излязоха имане. Скоро не съм влизала в техен магазин.

# 60
  • Мнения: 830
Имам няколко парцала от там, но не съм им фен-ка  Rolling Eyes

# 61
  • Мнения: 624
Като всяка марка има добри и лоши попадения,но доста ме заболяват очите,като им влеза в магазина,много шарении,бре Joy

# 62
  • Мнения: 2 414
Като цяло не ми харесват изобсщо,но имат и някои не лоши несхта.Друг е въпросът,че човек трудно мойе да си намери нещто по-семпло и изчистено. Sick
Лично мен много ме дразнят цените-в началото,когато изкаржат новите коекции са супер завишени,напълно не отговарят на качеството,а на края на разпродажите овечето блузи са по 5 лева. #Crazy

# 63
  • Мнения: 34
Аз пък доста харесвам дрехите от там...ДА големи парцали са...но пък цяло лято изкарах с дрешки от там...накупих си 1000 неща които ми изкараха доста време.От тма си струва да си купуваш летни дрехи за адски смешни пари,които ще носиш по около 2 седмици,ще ти омръзнат и ще си купиш нови!Иначе и аз съм съгласна,че в началото на всяка колекция слагат ебааааси цените...и точно след 1 седмица са 3 пъти по-евтини!последното нещо,което си купих от там беше един черен панталон...много хубав модел,стои супер добре и прикрива вси4ко....е обиколих навсякъде...илиенци,центъра,МОЛ-а...и само там си намерих такъв!Ако се поразровиш можеш да си намериш доста хубави неща!Пък и дори и да ти се скапе след 3-тото пране...нали си дал 10-15 лева...какво ти пука?!?

# 64
  • Мнения: 606
Обожавам Теранова.Половината ми неща са от там Simple Smile
Но сега се зарибих по един друг магазин който откриха наскоро подобен на Tера -New Yourker
Има много гъзарски дрешки

# 65
  • Мнения: 876
Бях им фенка преди, но ми се струва, че сега прекалиха с циганията...трябва да РОВЯ доста, за да намеря нещо хубаво...и не винаги успявам  ooooh! ooooh! ooooh! Но магазинът им в Мол-а на Стамболийски е покъртителен  ooooh! ooooh! има една част вдясно от вратата (ако си с лице към магазина), която ме стресира!  Sick Преди 90% от дрехите ми бяха от там, но сега  Naughty

# 66
  • Мнения: 779
 на витошка някой скоро разглеждал ли е какво има-интересуват ме пуловер4ета,блузки,трикотаж,ръкави4ки...и има ли намаление като в друг град,гледах,4е имат

# 67
  • Мнения: 606
аз във Варна съм разглеждала,ама напоследък само парцали продават,нищо не ми хвана окото  Naughty

# 68
  • Мнения: 139
Като всяка марка има добри и лоши попадения,но доста ме заболяват очите,като им влеза в магазина,много шарении,бре Joy
Peace

# 69
  • Мнения: 3
на витошка някой скоро разглеждал ли е какво има-интересуват ме пуловер4ета,блузки,трикотаж,ръкави4ки...и има ли намаление като в друг град,гледах,4е имат
то4но на витошка са пуснали всякакви такива работи и аз отивам тея дни да попълня гардероба за зимата
намаленията са огромни

# 70
  • Мнения: 2 631
Полседно в Теранова се издразних на едни плетени полчики..... Бяха 9.99лв. като ме кара един приятел да си купувам такава, а когато реших да им се навия да пробвам, вече бяха 29.99лв!  Crossing Arms

# 71
  • Мнения: 2 414
Някой да е ходил скоро?
Търся си риза с къс ръкав-тип боди да знаете дали там няма случайно?

# 72
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
На мен лично никога не са ми харесвали. Като погледнеш дрехите и аксесоарите си личат, че са "евтини" от 100 метра. Казвам евтини в кавички, не заради цената, а заради цялостната визия, доста ми простеят. Мисля, че единствено подхождат на ученици 7-8 клас. Аз лично не харесвам дрехите без линия и стил. Купих си веднъж един сив пуловер да го нося вкъщи, но толкова ми е неприятен, че не го нося изобщо. И магазините им приличат на дрехи на килограм, всеки рови и всичко е пробвано поне по 30 пъти, което всъщност си го прави дреха втора употреба. Чесно казано, магазини от този тип, в които "колекцията" се състой от 2000 артикула, са си магазини втора ръка в цяла Европа. А тук в България някой много добре насъди мнението, че са маркови и много вървежни.

# 73
  • Мнения: 660
Абе имат и добри неща понякога,рядко но се срещат,особенно за лятото,блузките им н бяха зле,носих ги цяло лято 4,5 и нищо им няма,а едни бенетонки се скапаха на 3 то пране,така,че май все тая...Боклукшън навсякъде...

# 74
  • Мнения: 743
Купих си преди няколко дни едно пуловерче. Беше от тези намалените - за 19,90 лв. Изпрах го, носих го, после пак го прах и не се е променило. Не съм им голям фен на Тера нова, но понякога си харесвам по нещо. До сега не съм имала проблем с техни дрехи.

# 75
  • Пловдив
  • Мнения: 110
И аз съм на мнение,че преди имаха доста по-добри неща,сега като вляза все едно влизам в магазин втора ръка.Да не говоря за обслужването,че продавачките те гледат супер надменно и някак си ти убиват всякакъв ентусиазъм за пазаруване.Последния път като бях имаха окло 200-300лв да си се поглезя тъкмо бях взела заплата и от работа направо по магазините с работната фланелка се изстрелях /на Диор рекламна,изчистена черна с бял надпис,понеже е изискване от фирмата семпло облекло черен панталон и такава фланелка/,влизам аз и ме гледат едно лошо и като чух "тая па с тая фланелка менте Диор къде е тръгнала" щях да падна.Излязох си и от тогава не съм и стъпвала.
 Освен това само пубери дето си мислят че като е TRN е нещо върховно марково,абе страшна работа са Simple Smile кой да им каже,че е масова марка също като фокс и др подобни Simple Smile ама нали магазина е на главната ...

# 76
  • Мнения: 779
   преди разглеждах сайта на Теранова,сега не мога да го открия ..даже имаше подраздаления и за България,с разли4ните им линии и цени в лв....може ли да ми дадете адрес Rolling Eyes
   

# 77
  • София
  • Мнения: 4 749
   преди разглеждах сайта на Теранова,сега не мога да го открия ..даже имаше подраздаления и за България,с разли4ните им линии и цени в лв....може ли да ми дадете адрес Rolling Eyes
   

http://www.terranova-on-line.com/

# 78
  • Мнения: 779
 мерси Heart Eyes
 както виждам от миналото ми разглждане досега нищо не са актуализирали Tired
 

# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 399
На мен дрехите ми приличат на втора употреба. Според мен оттам си струва да си купиш нещо само на разпродажбите, иначе ми се струват доста надути цените за качеството си!

# 80
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Ниско качество, но тийнейджърките много му се радват!

# 81
  • Мнения: 2 448
Никак не ми харесва тази марка и на мен ми приличат на дрехи втора употреба. Съвсем скоро в новооткрития ни МОЛ ми направи впечатление, че уж нов магазин, а дрехите само от стоенето на закачалките където са се търкали една в друга са станали на топченца. Е как да си купя такъв пуловер?! Пък бил той и на промоция.

# 82
  • Мнения: 606
И аз съм на мнение,че преди имаха доста по-добри неща,сега като вляза все едно влизам в магазин втора ръка.Да не говоря за обслужването,че продавачките те гледат супер надменно и някак си ти убиват всякакъв ентусиазъм за пазаруване.Последния път като бях имаха окло 200-300лв да си се поглезя тъкмо бях взела заплата и от работа направо по магазините с работната фланелка се изстрелях /на Диор рекламна,изчистена черна с бял надпис,понеже е изискване от фирмата семпло облекло черен панталон и такава фланелка/,влизам аз и ме гледат едно лошо и като чух "тая па с тая фланелка менте Диор къде е тръгнала" щях да падна.Излязох си и от тогава не съм и стъпвала.
 Освен това само пубери дето си мислят че като е TRN е нещо върховно марково,абе страшна работа са Simple Smile кой да им каже,че е масова марка също като фокс и др подобни Simple Smile ама нали магазина е на главната ...
Е..х ги в комплексарките,на твое място нямаше да им остана длъжна Naughty
Как може такова нещо  ooooh!

# 83
  • Мнения: 3 695
чудя се какво им харесват на дрехите от Теранова - ужасно качество  ooooh!

# 84
  • Пловдив
  • Мнения: 110
И аз съм на мнение,че преди имаха доста по-добри неща,сега като вляза все едно влизам в магазин втора ръка.Да не говоря за обслужването,че продавачките те гледат супер надменно и някак си ти убиват всякакъв ентусиазъм за пазаруване.Последния път като бях имаха окло 200-300лв да си се поглезя тъкмо бях взела заплата и от работа направо по магазините с работната фланелка се изстрелях /на Диор рекламна,изчистена черна с бял надпис,понеже е изискване от фирмата семпло облекло черен панталон и такава фланелка/,влизам аз и ме гледат едно лошо и като чух "тая па с тая фланелка менте Диор къде е тръгнала" щях да падна.Излязох си и от тогава не съм и стъпвала.
 Освен това само пубери дето си мислят че като е TRN е нещо върховно марково,абе страшна работа са Simple Smile кой да им каже,че е масова марка също като фокс и др подобни Simple Smile ама нали магазина е на главната ...
Е..х ги в комплексарките,на твое място нямаше да им остана длъжна Naughty
Как може такова нещо  ooooh!

Ами,усмихнах се и си излязох,имаше ли смисъл да говоря изобщо с тях...от всяка гледна точка те губят Simple Smile се пак са и на процент %%% една моя братовчедка работеше там,но се махна и доста ми е разказвала каква свинщина е и за други такива случаи в които нейните колежки коментирали клиентите пред тях на висок глас да ги чуят да можело да си тръгнат,явно си мислят че продават дрехи клас CHANEL,DIOR и пр.  #2gunfire

# 85
  • Мнения: 1 432
Аз си купувам дрехи от там.......за вкъщи  Wink

# 86
  • Мнения: 2 013
Аз съм фен на марката.Имам доста дрешки от там  Peace

# 87
  • Berlin
  • Мнения: 11 245
Аз си купувам дрехи от там.......за вкъщи  Wink
а, нещо подобно. Simple Smile скоро си взех 2 обикновени долнища от там, 1то за спорт, другото за вкъщи. доволна съм от материята, явно съм уцелила момента.

# 88
  • Мнения: 2 631
Някой знае ли дали са пуснали някакви намаления и на какво??

# 89
  • Бургас
  • Мнения: 443
Ланибарби пусни снимки да им затвориш устата най-накрая Mr. Green smile3509
аз днес точно съм с къси дънкови панталонки от Теранова и черен клин,ама няма как да се снимам от офиса Rolling Eyes

Къси дънкови панталонки,с клин,че и в офис  Sick Не се учудвам,че си пазариш оттам.
Купувала съм си жилетка оттам-преди близо 5 години-пълен боклук,още на първото пране избеля.И в къщи не съм я носила,модела й е по-специфичен.Като казват боклуци,хората имат в предвид качеството.
И аз съм на мнение,че Тера Нова е марка,предпочитана от тийнеджъри.Така като ти чета ника,с това барби вътре,сигурно си в тази възрастова група.
Доколкото виждам,ти самата си задала въпрос "Харесвате ли марката" и ми се струват излишни коментарите ти кой с какво ходи облечен.Не вярвам да си очаквала да падне хвалба и надпревара кой какво си харесал оттам- повечето пошещи тук са над 25.

# 90
Преди години имаха хубави дрешки,а и аз бях малка и много им се кефех...сега вече влизам 1-2 пъти в годината и нищо не си купувам  Crazy Просто нищо не ми допада,а и качеството хич го няма  Tired.Не ми се е случвало да чуя коментари от проста...а извинете от продавачките,но забелявам как оглеждат всеки,което е тъпо  ooooh!

# 91
  • Мнения: 1 477
По намаленията взимам по някой блузка от там.За тези цени какво качество очаквате по принцип  newsm78

# 92
  • Мнения: 2
Очакваме поне да не заприличват на чували след 1 изпиране.Само толкова  Crazy. Аз заради това спрях да пазарувам от там преди 4-5 години  Peace  Crossing Arms

# 93
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Някой пазарувал ли е онлайн от техен сайт?

# 94
  • Мнения: 2 631
Аз пък имам 2 блузи от там - едната плетена, другата не, винаги в пералня ги пера и са ми все още перфектни, без топчета и без развличане! Вече са ми на по няколко месеца!  Peace
Доволна съм от тях, но пък не всеки път като влезна в този магазин мога да си харесам нещо (не си падам по 200 надписа с 300 стъкларии по тях или по панталон със завишена цена). Утре ще ходя да разгледам и ще видим...

# 95
Теранова ми харесва.. понякога има няща който са сладки но кото се облекът ти висят като човал, но също има и някои които са ДОбре.. Сега във Варна има големи разпродажби.. Харесала съм си 2 къси полички за по 13 лв.. а като си помисля че преди месец бяха по 30 лв..  Joy има Също има и мн сладки клинчета (сякви цветове). Но има и неща които са мн гадни и никога няма да облека.. Имам няколко тениски и 2 полички от там, лятото ги носех и още са като нови.. все още не съм попаднала на боклуци от там.. но никога не е късно.. А за тези които казват че всичко е боклуци.. ми огледаит едр магазини.. GrinningVery Happy  да не би там да има нещо по хубаво.. ?

# 96
  • Мнения: 249
доволна съм и то много, преди месец си взех блуза..... с дупка Grinning и незнайно защо пак се подлъгах преди няколко дни и си взех много сладко пуловерче,изпрах го и ми стигна до колената Party

# 97
  • Мнения: 494
Имаше период в който им бях голяма фенка ,кой какво прави ,аз все в Тера Нова висях. Сега  си купувам пуловери от тях и съм доволна .

# 98
  • Бургас
  • Мнения: 357
Аз си пазаря само когато има големи намаления Whistling..Аз си вземам по принцип плетени полута,по-семпли и ежедневни.Тък там и някоя чанта.  jumpuu

# 99
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Марката е боклучава, няма що да се лъжем и повечето неща не стават.
Но по намаления влизам и като се разровя намирам някоя и друга по-свястна блуза. Имам към 4-5 блузи+ един шал от там.

# 100
  • София
  • Мнения: 117
Аз не я харесвам тази марка и каквото съм си взела от тях става на чувал след няколко пранета! Но всеки си избира сам какво да купува.

# 101
  • Мнения: 8
има сполучливи неща но да уцелиш намалението Mr. Green

# 102
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Аз не я харесвам тази марка и каквото съм си взела от тях става на чувал след няколко пранета! Но всеки си избира сам какво да купува.

Аз такъв проблем с блузите, които съм купила от там нямам, хем едната ми е  от мин.зима
Просто трябва да преценяваш материите.
Наистина там има и неща, които са от онова лигавото трико, което след второто пране става на торба.

# 103
  • Варна
  • Мнения: 289
Имам пуловери, шалове, 2 чифта бели дънки, 1 черни и летни блузки и дебело джинсено яке за 110 лв. от миналата зима което пак си нося /много ми топли/......Нищо не ми е мръднало  Rolling Eyes, пера само в пералня, на 30 градуса.... Доволна съм. Марката е масова, не е луксозна.. Имам по-развлечени дрехи/ разбира се само някои../ Том Тейлър и Овиесе .. Но и при повечето и от тези марки съм си доволна  Peace

# 104
kvo da ti kaga lanibarbi kato gledam baq si padash po ki4a!!!
i kvi pornografski snimki postoqnno si slagash na profila.
prosto ti kato si si kupuvala samo menteta prada kvo da te pravq!!!
firmite sa: armani dior d&g prada replay
razbiram te tezi nqma da ti podhogdat na pornografskiq,gnusen i ki4isen stil!!!
kvo da ti kaga fakt e!!!
ako ne iskash da se promenish prodalgavai da si kupuvash ot gnusnata teranova!!!

# 105
  • Мнения: 4 187
С риск, госта, писал преди мен, така добре информиран за световните марки, явно носещ само "табели" и не можещ да си представи, да облече нещо не така изтънчено и дизайнерско, да ме оплюе , искам да споделя - вчера си купих панталон от Тера Нова. Черен, изчистена кройка, за скромните 20лв. Ами много съм доволна Flutter.

# 106
  • Мнения: 196
Аз съм имам от там само една чанта,

# 107
  • Мнения: 1
Преди години имаше наистина хубави неща,но  сега се е превърнало на Капала черши  и  аз отдавна съм го изключила от  шопинга си

# 108
  • Мнения: 235
В Бургас магазина на Тера нова е голяма циганияллл

# 109
  • София
  • Мнения: 144
Аз също да се включа, пазарих от Теранова във Варна сигурно 5-6 години но от няколко години съм спряла защото качеството адски западна, а цените си седят високи. Единственото нещо което съм си купувала оттам и не претърпя невероятни метаморфози са 3-4 чифта дънки (и то отдавна). В момента освен няколко тениски на разпродажба за тренировки нищо друго не бих си купила.

# 110
  • Мнения: 3 889
kvo da ti kaga lanibarbi kato gledam baq si padash po ki4a!!!
i kvi pornografski snimki postoqnno si slagash na profila.
prosto ti kato si si kupuvala samo menteta prada kvo da te pravq!!!
firmite sa: armani dior d&g prada replay
razbiram te tezi nqma da ti podhogdat na pornografskiq,gnusen i ki4isen stil!!!
kvo da ti kaga fakt e!!!
ako ne iskash da se promenish prodalgavai da si kupuvash ot gnusnata teranova!!!

За първи път разглеждам темата. Просто ми стана интересно, защото аз също често си купувам неща от там. Обикновено неща за всеки ден - потничета и блузки за лятото, дето ще ги подлагам на ежедневно пране. Други неща като якета и пантанони и аз не смея да си взема от там, защото наистина си личи, че не са съвсем качествени (е, сигурно има и изключения). Доходът ми е под 600 лева така че не мога да си позволя да купувам "големите фирми". Тоя номер с "Абе по-добре едно, но по-качествено" върви според мен само за връхни дрехи, обувки и панталони. За блузки не става. Една жена не може да ходи само с 2 блузи цял сезон. Сега да ви кажа какво ме заинтригува. Ей този ви гост, който цитирам. Поначало ако си такъв ценител на елитните фирми ПЪРВО: какво правиш в темата? ВТОРО: аз лично 10 години съм работила като продавачка на скъпи и не толкова скъпи фирми (като цяло среден клас - Marllboro classics, Denny rose, Pepe jeans, измислените турски Gizia и евтини). Та... знаем всички, че по-добрите фирми са и по-качествени обикновено. Какво очаквате от Тера Нова - неща дето стрват 20 лева и са шити я в Б-я, я в Китай? Да съпоставяш обаче Тера Нова с Армани и Диор е меко казано глупаво. Това са най-големите фирми, зад които стои години труд за утвърждаване на фирмата. Да съветваш някой да носи тях е.... newsm78. Ти какво? Реши да ни откриеш топлата вода ли? Ми мерси, ние си я познаваме, ама я предпочитаме малко разхладена, щото да не си опарим кожата. ТРЕТО: малко бъркаш, поставяйки replay като фирма до Армани и Диор. Това е съвсем, съвсем друга класа. Риплей все пак са си конфекция, другите са висша класа. Имат конфекция, но тя е по-друга, не като на Риплей. Диор, Армани и т.н диктуват модата, а Риплей, Дизел и подобните вземат само елементи от тая висша мода и я вкарват в дрехите на ежедневието (защото всички знаем, че някои от нещата са им неносяеми, те са по-скоро изкуство. Говоря за т.нар. Откотюр). Така, че като толкова ги "усещаш" поне да знаеш, че има скъпо, има по-скъпо, има ХЕПТЕН скъпо. Остави хората да си купуват понякога и обикновени нещица, без да им разказваш колко е пропаднала тая или друга фирма. Те и без теб си го знаят. И ЧЕТВЪРТО: абе, нямаше ли някакво изискване за писане на кирилица? Като искаш да поучаваш народа, още повече и да го обиждаш на кич, поне го пиши както трябва, щото на мене пък ми идва баш кич шльокавицата, на която ти пишеш. Ти в Европа ли си пазаруваш обикновено? На какъв ли език разговаряш там? Като те гледам българския не ти е ясен, представям си как ли си иначе с "ингИлийския"?

# 111
  • Мнения: 3 889
С риск, госта, писал преди мен, така добре информиран за световните марки, явно носещ само "табели" и не можещ да си представи, да облече нещо не така изтънчено и дизайнерско, да ме оплюе , искам да споделя - вчера си купих панталон от Тера Нова. Черен, изчистена кройка, за скромните 20лв. Ами много съм доволна Flutter.

Сега да се включа наистина по темата докато някой модератор не ме е изхвърлил задето нападам "невинния" гост. Поздравления star! Тука на всички им е ясно какво е ТРН, но аз харесвам хора, които могат да си купят и нещо евтинко и да обявят на всеослушание, че много си им харесва. Повечето хора ги тресе една снобария на тая тема...И аз имам неща от там. Е, на някои им се промени цвета, ама други си седят. Мнението ми е, че като цяло летните неща са им по-добри от зимните. Аз имам 10-тина блузки от тях. 5-6 съм купувала и на племеницата ми (тя наистина като повечето тийнеджъри май им се радва детето). В момента в Пловдив са си изкарали старите пролетни неща от миналата година, ама с нови цени!!! В началото на зимата си взех една къса жилетчица от тях за 10 лева. Сега я гледам на 25!!! Брей! Не е лошо наистина малко да се стегнат в кръста. Въпреки всичко пак ще си ги купувам, защото са ми достъпни като цени. Когато се замогна ми се ще да си купя нещо ето от тези http://www.snimka.bg/album.php?album_id=335860. Аз до Прада и Армани ясно, че няма да я добутам. Но поне съм здравомислещ човек и не съм си изгубила съня заради това.

# 112
# 113
Искам да попитам тера нова в Пловдив къде се намира? Трябва ми спешно! Благодаря предварително!

# 114
  • Мнения: 3 889
Искам да попитам тера нова в Пловдив къде се намира? Трябва ми спешно! Благодаря предварително!

На самата Главна се намира. Вървейки в посока от Пощата към Джумаята се пада вдясно, малко преди разкопките.

# 115
  • Мнения: 84
Ама този гост а 111 много злобно се е изказал направо имам чувството че познава лично момичето .
Не така Naughty ако обичате ако имаш нещо лично й пиши на лични и какви са тези обиди че профила й бил порнографски-
ти май нещо ти се иска ама не ти стиска .Много й е хубав профила на мацката и стига с тези обиди.

А сега по темата че и мен ме ядоса този гост а111 и не можах да си замълча.
Аз също си купувам от там дрехи за всеки ден са идеални .
Сега си купих последно 4 пуловера и са много хубави и топлички.Имам жилетки и пуловери от няколко години и са си идеални;
пера ги в пералнята и нищо им няма .Честно да ви кажа само един пуловер миналата зима изхвърлих защото много се беше отпуснал иначе нищо друго не ми се е похабило.
Лятото си купувам блузки и потници ;просто за всеки ден с децата по улиците са ми идеални.

# 116
  • Мнения: 1 650
Ама този гост за кого говори и обижда, че не схванах?

# 117
  • Мнения: 830
Във Варна имаше страшна разпродажба, пуловери по 5,90лв   Mr. Green а познайте дали не си купих един в бързината    Whistling

# 118
  • Мнения: 431
Аз си купих сладка черна рокля за смешните 26 лв.
А е перфектна за дискотека  Party

# 119
  • Мнения: 1 477
Във Варна имаше страшна разпродажба, пуловери по 5,90лв   Mr. Green а познайте дали не си купих един в бързината    Whistling
За Пловдив някой знае ли дали има намаление.

# 120
  • Мнения: 4 187
Във Варна имаше страшна разпродажба, пуловери по 5,90лв   Mr. Green а познайте дали не си купих един в бързината    Whistling

Ееее, изтървах  Crazy....

# 121
  • Мнения: 3 413
Във Варна имаше страшна разпродажба, пуловери по 5,90лв   Mr. Green а познайте дали не си купих един в бързината    Whistling
За Пловдив някой знае ли дали има намаление.
В Пловдив последно имаше 70% намаление  Laughing  Аз от това намаление си купих цикламен панталон за 50лв  Shocked ,спортно горнище за 70лв  Shocked Вие къде ги видяхте тея прИмоции по 6 лв?То тва дето аз го купих си е лекинко парцал,пък тва за 6лв. си го представям.. Laughing

# 122
  • Мнения: 84
Във Варна имаше страшна разпродажба, пуловери по 5,90лв   Mr. Green а познайте дали не си купих един в бързината    Whistling
За Пловдив някой знае ли дали има намаление.
В Пловдив последно имаше 70% намаление  Laughing  Аз от това намаление си купих цикламен панталон за 50лв  Shocked ,спортно горнище за 70лв  Shocked Вие къде ги видяхте тея прИмоции по 6 лв?То тва дето аз го купих си е лекинко парцал,пък тва за 6лв. си го представям.. Laughing



А не така Naughty как така парцал Naughtyмного са си хубави пуловерчетата.
Сега ще ме караш да пускам снимки;обаче нямам време сега че децата не ме остават.
Аз си взех 4 пуловера Crossing Arms
А ти за тези пари си взела от новата колекция.
И като ги оприличаваш на парцал защо си си ги купила на тази цена панталона и горнището?

# 123
  • Мнения: 3 889
Didiani, да ти кажа, според мен те си имат традиционно и едни малко по-скъпи (за техните параметри) неща. Аз май се сещам и за тези долнища, за които тя говори. Не е ясно защо имат и някои така да го кажем "малко завишенки" цени, ама са факт. Но защо се занимавате дали са качествени или не? Има и хубави, има и някои не чактолкова. Може момичето да е попаднала на някои по-кофти.  На мен най-смешното ми е, че всички плюят "Боклуци", а току влизат да зяпат  Grinning Grinning Grinning Какво търсят тогава там, в Тера Нова? Търсят това, че ако броиш по 120-130 лева за блузка...ще има цел сезон да се търкаляш само с два парцала - по един за "хоп" и един за "троп". И затова всеки влиза да си понакупи и малко бройка. То не може само с тузарии. Е, за някои може, ама не сме всички така.

Didiani, ако не забравя ще ти пратя на лични новата колекция на онези дето ти бях пращала преди време. Пак има хубави неща. Малко по-раздърпанки и тийнеджърски са, но има и хубави
Айде целувки от мен. Яжте, пийте, носете си новите дрешки и така hang

# 124
  • Мнения: 3 413
Във Варна имаше страшна разпродажба, пуловери по 5,90лв   Mr. Green а познайте дали не си купих един в бързината    Whistling
За Пловдив някой знае ли дали има намаление.
В Пловдив последно имаше 70% намаление  Laughing  Аз от това намаление си купих цикламен панталон за 50лв  Shocked ,спортно горнище за 70лв  Shocked Вие къде ги видяхте тея прИмоции по 6 лв?То тва дето аз го купих си е лекинко парцал,пък тва за 6лв. си го представям.. Laughing


А не така Naughty как така парцал Naughtyмного са си хубави пуловерчетата.
Сега ще ме караш да пускам снимки;обаче нямам време сега че децата не ме остават.
Аз си взех 4 пуловера Crossing Arms
А ти за тези пари си взела от новата колекция.
И като ги оприличаваш на парцал защо си си ги купила на тази цена панталона и горнището?

И аз не разбрах от новата ли колекция бяха нещата или на промоция newsm78 И оприличаването ми като парцал имаше смисъл,че например горнището нито е от някакъв необикновен плат или кройка струва 70 лв,а няма разлика от тези по 20лв. например.
Има хубавки неща в Тера Нова,но не са кой знае какво,а цените са уау.Итези намаления дето ги пускат всъщност май тогава си ги продават на нормална цена  Laughing

# 125
  • Мнения: 830
В Пловдив последно имаше 70% намаление  Laughing  Аз от това намаление си купих цикламен панталон за 50лв  Shocked ,спортно горнище за 70лв  Shocked Вие къде ги видяхте тея прИмоции по 6 лв?То тва дето аз го купих си е лекинко парцал,пък тва за 6лв. си го представям.. Laughing[/color]
Как парцал бе, екстра си е пуловера!? А е на тази цена защото е от зимната колекция т. е 70% намаление. Но лично на мен ми се струва, че това си им е нормалната доставна цена, останалото си е кожодерска надценка.  Laughing 

# 126
  • Мнения: 2 631
То и в момента текат разни прИмоции в Тера Нова в Пловдив. Изостаналите зимни пуловери са 20лв., а летните нови потници са по 10. Заредили са нови цветове и прочее... Но пък всичките им панталони и дънки са по 60лв.  Tired

# 127
  • Мнения: 13 623
Преди си купувах доста неща от Теранова, но от доста време не мога да си харесам нищо. Имам усещането, че преди години имаха много по-хубави дрехи...

# 128
  • София
  • Мнения: 58
Днес бях в терра нова в Мола,цветните дънки вече са на цена 39,90-как да не си купи човек.Мн свежи цветове са пуснали,лошото е че са с мн ниска талия,ама с една по-дълга блузка стават.Мн се радвам,аз си взех два цвята(и аз да се похваля)

# 129
  • Мнения: 606
Преди си купувах доста неща от Теранова, но от доста време не мога да си харесам нищо. Имам усещането, че преди години имаха много по-хубави дрехи...
Peace Peace Peace така е..напоследък само боклуци

# 130
  • Мнения: 4 187
Във Варна имаше страшна разпродажба, пуловери по 5,90лв   Mr. Green а познайте дали не си купих един в бързината    Whistling

Ееее, изтървах  Crazy....

Отскочих на бързо, естествено нямаше нищо с така примамлива цена , освен една чанта, която веднага отнесох  Laughing - 5лв, не се сдържах !

Последна редакция: вт, 17 мар 2009, 16:59 от star

# 131
  • Варна
  • Мнения: 289
Във Варна имаше страшна разпродажба, пуловери по 5,90лв   Mr. Green а познайте дали не си купих един в бързината    Whistling

Ееее, изтървах  Crazy....

Отскочих на бързо, естествено нямаше нищо с така примамлива цена , освен една чанта, която веднага отнесох  Laughing - 5лв, не се сдържах !

Аууу, чудна  Heart Eyes
Честито, сигурно няма други .... Close

# 132
  • Мнения: 4 187
Няма други на тази цена, подобни на редовна, естествено не си заслужават(поне според мен)  Crossing Arms.

# 133
  • Мнения: 494
Преди 2 дни се сдобих със страхотни блузки за пролетта по 9.90. Peace

# 134
  • Мнения: 1 650
Във Варна имаше страшна разпродажба, пуловери по 5,90лв   Mr. Green а познайте дали не си купих един в бързината    Whistling

Ееее, изтървах  Crazy....

Отскочих на бързо, естествено нямаше нищо с така примамлива цена , освен една чанта, която веднага отнесох  Laughing - 5лв, не се сдържах !


Лятото си купих същата, но черна, за 38 лв. Ето я:
http://bg.fotoalbum.eu/floral/a119056/00000015

# 135
  • Мнения: 2 631
Преди 2 дни се сдобих със страхотни блузки за пролетта по 9.90. Peace

Аз вече съм си купувала 4-5 пролетни блузки от там, едните за 9,90лв., другите за 14,90лв. Много съм доволна от тях... Иначе панталони едва ли бих си купила от Тера-та..

# 136
  • Мнения: 830
Във Варна имаше страшна разпродажба, пуловери по 5,90лв   Mr. Green а познайте дали не си купих един в бързината    Whistling

Ееее, изтървах  Crazy....

Отскочих на бързо, естествено нямаше нищо с така примамлива цена , освен една чанта, която веднага отнесох  Laughing - 5лв, не се сдържах !

Е ТЕ ГИ БЯХА РАЗГРАБИЛИ ОЩЕ НА СЛЕДВАЩИЯТ ДЕН, ЕДВАМ КУПИХ НА СВЕКИТО ЕДИН ПУЛОВЕР ЗА 5ЛВ, НЕКА СЕ РАДВА  LaughingА ЧАНТАТА Е СУПЕР КАК НЕ СЪМ Я ВИДЯЛА  :ooooh:

# 137
  • Мнения: 332
Най-хубавото което към взимала от Тера нова са едни дънки, които сигурно има вече год. не са мръднали и са супер. Подлъгана от качеството на дънките си купих един бял панталон, който се оказа с крив шев, потник пак с крив шев и си мисля китайките дето им шият парцалките да не са кьорави  Rolling Eyes То не, че аз не съм явно щом не съм ги забелязала в пробната но това е др. въпрос  Laughing

# 138
  • Мнения: 0
на мен като цяло не ми харесват дрехите им.имам 4увството 4е са втора употреба

# 139
  • Мнения: 660
Абе блузките им са хубави,особенно видях едни за по 10 лева,какво им плащаш,а бяха готини .... Peace
То да Ви кажа за кривите шевове,аз на бенетон си купих дънки есента дадох 160 лева,мерих ги,ама после видях,че на едният крачол е крив леко самия шев.Изглежда се среща навсякъде Mr. Green

# 140
Аа някой може ли да ми каж във Варна къде се намира Тера нова ??   smile3503

# 141
  • Мнения: 1 650
В събота една приятелка си купи 1 дънки, 2 готини панталона по 39 лв. И една готина блузка с 1 къс ръкав и 1 презрамка за 10 лв.

# 142
  • София
  • Мнения: 1 541
... ще пусна поста си и тук , защото съм много възмутена Naughty

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2062/649548822067533877124997 … rv5EVSVU7L9kj.JPG
това си купих аз от тера нова в Бургас на 8 август е   ... вижте резултата след първото пране ( и от сергия не съм купувала по голям боклук ) , купих даже и подарък на сестра ми ( др модел потник) и той се оказа със скрита дупчица ... без дрехи може да остана но никога повече тера нова ... не знам само там нямат ли шефове които да следят качеството и контрола на стоките но това е безобразие.
п.п. търсих телефони на магазина за да се оплача   когато намерих тази тема   и ще бъда удовлетворена ако поне клиент/потребител "спася"да не дава парите си за пазар в тера нова .
 горният надпис HOT  е син (БЕШЕ ДЕ ) средният жълт , а най долният се е "запазил" розов  Mr. Green

# 143
  • София
  • Мнения: 1 914
Aз имм доста неща от там. Но още от едно време, когато беше скъп магазин, с по- друг вид дрехи и друга клиентела.  Grinning Сега рядко , но пак можеш да си намериш нещо.

# 144
... ще пусна поста си и тук , защото съм много възмутена Naughty

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2062/649548822067533877124997 … rv5EVSVU7L9kj.JPG
това си купих аз от тера нова в Бургас на 8 август е   ... вижте резултата след първото пране ( и от сергия не съм купувала по голям боклук ) , купих даже и подарък на сестра ми ( др модел потник) и той се оказа със скрита дупчица ... без дрехи може да остана но никога повече тера нова ... не знам само там нямат ли шефове които да следят качеството и контрола на стоките но това е безобразие.
п.п. търсих телефони на магазина за да се оплача   когато намерих тази тема   и ще бъда удовлетворена ако поне клиент/потребител "спася"да не дава парите си за пазар в тера нова .
 горният надпис HOT  е син (БЕШЕ ДЕ ) средният жълт , а най долният се е "запазил" розов  Mr. Green


Abe momi4e ne te li e u4ila maika ti 4e bluzki s takiva 6tampi ne se perat v peralnqta????

# 145
  • София
  • Мнения: 1 541
... ще пусна поста си и тук , защото съм много възмутена Naughty

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2062/649548822067533877124997 … rv5EVSVU7L9kj.JPG
това си купих аз от тера нова в Бургас на 8 август е   ... вижте резултата след първото пране ( и от сергия не съм купувала по голям боклук ) , купих даже и подарък на сестра ми ( др модел потник) и той се оказа със скрита дупчица ... без дрехи може да остана но никога повече тера нова ... не знам само там нямат ли шефове които да следят качеството и контрола на стоките но това е безобразие.
п.п. търсих телефони на магазина за да се оплача   когато намерих тази тема   и ще бъда удовлетворена ако поне клиент/потребител "спася"да не дава парите си за пазар в тера нова .
 горният надпис HOT  е син (БЕШЕ ДЕ ) средният жълт , а най долният се е "запазил" розов  Mr. Green


Abe momi4e ne te li e u4ila maika ti 4e bluzki s takiva 6tampi ne se perat v peralnqta????

"ДРАГИ МИ ГОСТЕ" мен майка ми ме е научила първо да пиша на Български ,... а сега аз да науча теб , че  преди да влезеш във някои форум се четат  условията за ползване !!!...
На твоя тъп въпрос ще бъда коректна да  отговоря ,че ... mnogo bluzki imam s 6tampi, koto pera w peralnqta i nqmam problemi  Mr. Green

# 146
  • Мнения: 3 889
Абе няма какво да се лъжем - Тера Нова преди беше с малко от малко по-добро качество. Или просто тогава, когато ни се е струвало така, е нямало чак толкова много чужди фирми, навлезнали на нашия пазар, че да сравним.

И аз съм си вземала много неща от тях. И продължавам чат-пат. Но факт е, че са доста занижили качеството. Напоследък дори не харесвам много-много и цветовите им гами. Доста мрачни неща изкарват. И това, което е най-лошото при тях - материите им не са добри.

Така че този... мммм гост... пиши на български наистина, а и да ти кажа така като ти чета поста... мяза да си работещ във фирмата, а?

# 147
  • Мнения: 1 692
някой знае ли в сегашните йм колкции по магазини дали продават зимни якета и какви цветове? Аз си търся сиво  Party

# 148
  • Мнения: 2 631
някой знае ли в сегашните йм колкции по магазини дали продават зимни якета и какви цветове? Аз си търся сиво  Party

Имат спортни в сиво, лилаво, черно.... Това се сещам в момента....
Но може да видиш и в сайта им!  Peace

# 149
  • Мнения: 190
ЗДР  ТЕМАТА  Е МНОООГО СТАРА  Mr. Green
МА АЗ ДА СИ КАЖА
КУПУВАМ СИ  ДРЕХИ ОТ ТЕРАНОВАТА ВЕ4Е  3-ТА  ГОДИНА И НЕ СА МРЪДНАЛИ   
АМА ГИ ПЕРА   ВЪВ ПЕРАЛНТА НА 30 ГРАДУСА И  ОПЦИЯ РЪ4НО ПРАНЕ     

Общи условия

Активация на акаунт