LaRedoute - кодове - 12

  • 41 850
  • 617
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 123
Здравейте на всички,
случайно намерих този форум и бих искала да се присъединя.
Аз поръчвам от този сайт стоки от вече 8 месеца, но съм доста невежа. Почти винаги поръчвам намалени стоки, но понеже поръчваме заедно 4-5 колежки поръчката ни е винаги около 250 лева. Но никога не сме позвали никакви кодове или подаръци просто защото незнаем че ги има. Може ли някой да ми даде малко инфо, от къде се вземат кодовете, подаръците, безплатните доставки...
Дано не съм ви отекчила, но това което прочетох във форума ме изуми, дори не съм и предполагала, страхотни сте!
А и още нещо последната ми поръчка съм я пуснала на 01,12,2008 а сега е вече 8,01,2009, имам ли повод за безпокойство....все пак отива 6 седмица...
Случвало ли ви се е и на вас ?

# 616
  • Мнения: 497
Може ли някой да ми даде малко инфо, от къде се вземат кодовете, подаръците, безплатните доставки...
А и още нещо последната ми поръчка съм я пуснала на 01,12,2008 а сега е вече 8,01,2009, имам ли повод за безпокойство....все пак отива 6 седмица...
От 1-ва страница  Simple Smile
Можеш да отправиш запитване на този адрес
http://www.laredoute.fr/Contact_us/ContactUs.aspx?etap=2&cat … amp;subCategory=1
А ето от тук можеш  да прочетеш повече за пазаруването в ЛаРедут
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=360944.0

# 617
  • Мнения: 59
Здравейте на всички,
случайно намерих този форум и бих искала да се присъединя.
Аз поръчвам от този сайт стоки от вече 8 месеца, но съм доста невежа. Почти винаги поръчвам намалени стоки, но понеже поръчваме заедно 4-5 колежки поръчката ни е винаги около 250 лева. Но никога не сме позвали никакви кодове или подаръци просто защото незнаем че ги има. Може ли някой да ми даде малко инфо, от къде се вземат кодовете, подаръците, безплатните доставки...
 миличка, ела в 19 тема!!!!!!!! много си назад ,   там на първия пост момичетата са събрали информацията , непременно го прочети, срамота е са не си използвала нито един код
Дано не съм ви отекчила, но това което прочетох във форума ме изуми, дори не съм и предполагала, страхотни сте!
А и още нещо последната ми поръчка съм я пуснала на 01,12,2008 а сега е вече 8,01,2009, имам ли повод за безпокойство....все пак отива 6 седмица...
Случвало ли ви се е и на вас ?
Hug

Общи условия

Активация на акаунт