Парфюмите на FM GROUP.

  • 5 487
  • 58
  •   1
Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Нямат магазини, купуват се само от дистрибутори затова цените са толкова ниски.

# 31
  • Мнения: 3 312
жалко  Confused

# 32
  • Мнения: 231
А тези мостри как си ги набавяте, искам да сравня мостра с оригиналите които имам и да видя струва ли си Thinking

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Ами закупуват се и автоматично с това ставаш дистрибутор. Ако искаш  мога да ти дам да сравниш.

# 34
  • Мнения: 231
Самата мисъл че ще съм дистрибутор на нещо ме кара да настръхвам NaughtyИмам гадни спомени от тинейджърския ми период в който едни агресивни дистрибутурки на Орифлейм ме навиха и аз да се включа и бяха толкова досадни и гадни с техните сбирки и глупости че убиха всичко дистрибуторско в мен Laughing И за това.... иначе каква цена са мострите?

# 35
  • Мнения: 1 672
кокетка можеш да си поръчаш мостри на които искаш парфюми на някой представител и да сравниш ароматите

# 36
  • Мнения: 249
Еуфория на Калвин Клейн си е със сладникав аромат по принцип. Ароматите на парфюмите си отговарят едно към едно с оригинала.
[/quote






Има някой които са 1:1 с оригинала,но не всички  bouquet

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Самата мисъл че ще съм дистрибутор на нещо ме кара да настръхвам NaughtyИмам гадни спомени от тинейджърския ми период в който едни агресивни дистрибутурки на Орифлейм ме навиха и аз да се включа и бяха толкова досадни и гадни с техните сбирки и глупости че убиха всичко дистрибуторско в мен Laughing И за това.... иначе каква цена са мострите?
Остава ти варианта да се свържеш или срещнеш с някой представител за да погледнеш мострите и да прецениш харесват ли ти или не. Ако си от София мога да ти дам да видиш моите мостри.

alona  сподели кои аромати на парфюми  не отговарят на оригинала.

# 38
  • Мнения: 249
например the one D&G, нищо общо

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Честно казано аз каталог на луксозните нямам и съм много учудена, но ще го имам предвид.

# 40
  • Мнения: 249
но пък от луксозните има един който е наистина 1:1 с оригинала,няма грешка и е много траен J.P. Gaultier Classique

# 41
  • Мнения: 231
ivben, не съм от София, но все пак издайте тайната на цената на тия мостри....може пък да си взема за само за лично ползване и да ги отсвиря за всякакви други ангажименти  Sunglasses

# 42
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Пакета мостри струват 50 лева със закупуването му ставаш представител на фирмата и парфюмите ти идват вече на по ниски цени. Ако имаш интерес пиши ми на лични.

# 43
  • Мнения: 1 672
може да си купиш само и единични мостри не е задължително да взимаш целия комплект

# 44
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Да може и така Peace

Общи условия

Активация на акаунт