Koга се разделихме с количката?

  • 3 418
  • 95
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 341
Още ползвам количката. Дъщеря ми е на 2г. и 2 мес. Голямо удобство е, още повече, че малката върви не повече от 20-тина метра и трябва да я нося, което никак не ми се нрави! Naughty
Относно хорското мнение...не ме вълнува, важното е аз и детето да се чувстваме добре. Peace

# 16
  • Мнения: 4 784
Пет пари не давам за хорските подмятания!
Возим си се и хич не ми пука. Разстоянията, които минаваме + багажите, които носим, да дойдат тия дето критикуват една седмица да ги преминат. Не пеш, не с количка, ами набързо ще се откажат въобще.
Старая се да облекчавам себе си и да съм в полза на детето, а не да се мъча и да робувам на хорски приказки.

# 17
  • Мнения: 5 026
Околко 1г6м-хванахме зимния период, напролет не я извадихме изобщо.

# 18
  • Мнения: 1 672
аз вече си позволявам честичко да излизаме без количката и засега всичко е Ок върви си мънинката и не протестира

# 19
  • Мнения: 2 908
Живеем в малък град,в който не ни трябва вече количката,защото изминаваме само малко разстояние,затова от около 3 месеца не излизаме с нея въобще,а само с колелото-триколка,в което и е много интересно да се вози,докато в количката не иска и минута да стои.Но ако си отида в родният град,който е по-голям,си нося количката все още,защото там разстоянието е по-голямо и не се виждам да я нося на ръце-просто е невъзможно. NaughtyИ там,тя не се задържа дълго в количката,но като се измори много се вози,а не я нося,което е облекчение,мисля поне до 2 и половина годинки да си я нося с мен за всеки случай,иначе не виждам как ще нося дете на ръце.

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
До преди 3-4 месеца я ползвахме,но имаме и колело с което излизахме лятото.Дъщеря ми няма нищо против да се вози в количката.

# 21
  • Мнения: 4 111
Живеем в малък град,в който не ни трябва вече количката,защото изминаваме само малко разстояние,затова от около 3 месеца не излизаме с нея въобще,а само с колелото-триколка,в което и е много интересно да се вози,докато в количката не иска и минута да стои.Но ако си отида в родният град,който е по-голям,си нося количката все още,защото там разстоянието е по-голямо и не се виждам да я нося на ръце-просто е невъзможно. NaughtyИ там,тя не се задържа дълго в количката,но като се измори много се вози,а не я нося,което е облекчение,мисля поне до 2 и половина годинки да си я нося с мен за всеки случай,иначе не виждам как ще нося дете на ръце.

Аз с колело-триколка направих само един път грешката да излезем на разходка. Навръщане го носих и бутах триколката, заедно с някои неща от магазина.  Tired

# 22
  • Varna
  • Мнения: 603
Голямата обожаваше да се вози и беше основно в количката до около 2,5г, но това малкото никога не я е харесвало - обикновено стои от точка А до точка Б(място в ,което количката стои неподвижно повече от 3 секунди) без проблем.От там нататък слиза и повече без скандал не мога да я пъхна.Така, че обикновено сме без количка на каквито и да е разстояния, но това не е мое решение.

# 23
Моята дъщеричка сама не искаше да се вози в количка след като придоби смелост да ходи и бяга. След 1,8 г. не сме ползвали. На нея и харесваше да тича.

# 24
  • Мнения: 4 451
С голямата дъщеря ползвах до около 2г. Малката отказа да се вози на 1г.3м.

# 25
  • Мнения: 9 973
в квартала без нищо,но извън него количка или триколка

# 26
  • Мнения: 363
Вижте!Това си е много индивидуално,зависи от детето,но според мен след 1,5 месеца ве4е може да не се ползва толкова 4есто.Вярно за пазар е много нужна и когато бързаме за някъде.Аз оба4е за съжеление няма да мога мн дълго да я ползвам с сина ми .6те трябва да свикне да върви до мен ,а когато отиваме на дале4 6те ползвам колата и така!

# 27
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Мисля да я ползвам до поне до 2 години. Mr. Green

# 28
  • Мнения: 4 292
Беше някъде на около годинка и половина, когато просто отказа да седи в количката. С колелото триколка излизахме само около блока и в близкия парк, след един случай, когато синът ми реши да слиза в движение насред кръстовище, което пресичахме.

# 29
  • Мнения: 3 695
В близките градинки сме без количката, но за по-далеч - с количка, триколка или слинг.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт