Koга се разделихме с количката?

  • 3 415
  • 95
  •   1
Отговори
  • Мнения: 625
Мили дами, би ми било интересно да разбера, кога повечето от вас се разделиха с бебешката количка и дали детето ви е протестирало по някакъв начин Mr. Green  Синът ми е на 1,5 и си бяга стабилно, но изминем ли 20-30 метра казва "вземи" или търси количката Joy Мисля, че ще я ползваме още дълго дори и за къси разстояния, но има хора, които иронично подмятат"стига с тази количка, нали вече ходи" #Cussing out

# 1
  • Мнения: 27 524
Още я ползваме  Peace
Не обръщам внимание на тесногръди и тъпи изказвания  Wink

# 2
  • Мнения: 109
"стига с тази количка, нали вече ходи" -да си гледат работата.....като е проходило не означава,че е заякнало достатъчно да се разхожда на по-дълги разтояния.

Аз ползвах количка до около 2г. редовно,след което на кратки разходки без нея,но като го поносих няколко пъти и ми измъкна ръцете-че бая си тежи-почнах да излизам с нея без значение дали я ползва или не.Така до преди около2-3 месеца и се сбогувахме окончателно с количката,но пак се носим от време на време.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Синът ни е на годинка и почти три месеца и вече не иска да сяда в количката.Иска само да върви,но все още я ползваме,защото няма как да го нося,като взимам храната от кухнята например.
На наши познати детето им е на четири години и от време на време го возят в количката,като излизат на дълги разстояния.
Всеки си решава до кога да си я ползва.

# 4
  • Мнения: 2 090
Не плащам данък "обществено мнение" Peace.Ползвах количката до около годинка и половина,защото малкия категорично отказваше да влезе в нея и плачеше и риташе и блъскаше,ако това се случи Confused.Инъче на моменти ми е било много трудно като излезем без количката,защото все пак като се умори става лошо за мен,или пък когато пазаруваме... Rolling Eyes.Количката е голямо удобство, ако можех бих я ползвала по-дълго време.Спасих положението с детско колело,което може и да се тика,в него поне му беше интересно Simple Smile и като се измори си сядаше кротко да го возя.

# 5
  • Мнения: 10 982
Дъщеря ми е почти на 1.5 г. и все още се вози с удоволствие. За мен количката е невероятно удобство и облекчение, мисля да я ползвам възможно най-дълго.  Peace
Нямам намерение да нося дете + багаж на ръце или да се ограничавам с кратки разходки в квартала. Crossing Arms

# 6
  • Мнения: 1 586
Количката не я използвам откакто Хриси стана на 1г.8м. но защото тогава купихме много удобно колело триколка, и честно казано се управлява по лесно дори от количката му та за това.Иначе скоро ми се наложи да използвам количката защото колелото беше на ремонт CrazyТака без " превозно средство" рядко излизаме защото като повърви малко и все вдига ръце да го носим...... Crazy

# 7
  • Мнения: 441
Не плащам данък "обществено мнение" Peace.Ползвах количката до около годинка и половина,защото малкия категорично отказваше да влезе в нея и плачеше и риташе и блъскаше,ако това се случи Confused.Инъче на моменти ми е било много трудно като излезем без количката,защото все пак като се умори става лошо за мен,или пък когато пазаруваме... Rolling Eyes.Количката е голямо удобство, ако можех бих я ползвала по-дълго време.Спасих положението с детско колело,което може и да се тика,в него поне му беше интересно Simple Smile и като се измори си сядаше кротко да го возя.
И при нас беше точно така  Peace

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Когато беше на година и 2-3 месеца имаше период, през който категорично отказваше да се докосне до количка. Вървеше 20 метра и след това искаше да я нося. За мое щастие като почти всичко бързо премина. Сега, на 2 години и 1 месец все още ползва количка. Ще я возя доста дълго най-вероятно. Мнението на околните не ме интересува.

# 9
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
Не сме се разделили окончателно Peace
Дъщеря ми е на 2.3г.

# 10
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
ако отиваме в парка да си играе,излизаме без количката.Но ако трябва да пазаря нещо ,излизаме с количката,защото голямо гонене пада в магазина. Laughing

# 11
  • Мнения: 4 111
И ние сме без количка на кратки разходки, знам колко може да издържи пеш и ако ходим по-далеч вземам количката с мен. Вече не е лек, а и като взема това-онова няма как да нося всичко  Crazy

# 12
  • Мнения: 1 059
И ние се возим още с кеф(на 2 г.).По мои наблюдения тези,които се хвалят,че рано са се разделили с количката,не водят почти никъде децата си,поне не по-далече от пейките пред блока,кварталния магазин и пр.

# 13
  • Мнения: 5 393
Не помня точно, но май беше около 2 годишен( плюс-минус няколко месеца).

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Синът ми въобще не стоеше в количката и на 1г7-8м я махнахме.Дъщеря ми се вози с голямо удоволствие и докато е така не мисля да я махам Peace

Общи условия

Активация на акаунт