LaRedoute.fr - 82 - Обсъждане! Всичко за поръчката!

  • 49 519
  • 932
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 263
Алекс, много добре оформена тема! Подредено и ясно!  smile3501
Благодаря за усилията! newsm51

# 16
  • Мнения: 8 242
Алекс  Hug Как имаш толкова нерви не знам Simple Smile
Понякога си мисля, дали ако го няма първия пост ще питат по-малко, защото няма да знаят изобщо за какво да питат  Mr. Green

# 17
  • София
  • Мнения: 6 796
Девойки, някой чака ли от 8.09? Вече почнах да се притеснявам. Утре мисля да ми е последния ден безтегловност и да отида вторник до митницата.

# 18
  • София
  • Мнения: 9 857
Аз получих известие за колета от 14.В него имам от намалените на 2 евро гуменки-номера 25,26 и 30,ако някой се интересува мога да измеря.

# 19
  • Мнения: 88
Момичета,какво означава,когато над даден модел балеринки пише Jusqu"au 42 примерно?Има го само над някои модели?Преводача нищо не ми преведе,но си мисля,че означава,че е до 42 номер.Но пък при други модели също има 42 номер,но над тях го няма този надпис.Май стана много объркано,дано сте ме разбарили Embarassed Embarassed

# 20
  • Мнения: 1 178
Девойки, някой чака ли от 8.09? Вече почнах да се притеснявам. Утре мисля да ми е последния ден безтегловност и да отида вторник до митницата.

Аз чакам от 6.09 и тъкмо се чудех дали не е време  Thinking

# 21
  • София
  • Мнения: 2 020
cvetomir@, може ли снимки на маратонките Найк?   bouquet

# 22
  • София
  • Мнения: 2 901
Правилно ли съм забелязала - според доста отговори на запитвания тук, нови колекции не можели да бъдат намалени с нищо. Тогава кодовете, които дават намаления, не уж действат на ненамалени стоки, да не говорим ако пише, че са за артикули от новата колекция есен-зима. Аз ли само не разбирам, че ненамалени в повечето случаи не означава нови или... Питам защото уж действам както пише в кодовете, уж са ми пратени лично, и пак не действат...

Усетих се, че въпросът ми може да е за другата тема, но ако сметнете за подходящо, ми отговорете.   bouquet

# 23
  • Там....където всичко е възможно ....
  • Мнения: 745
Момичета,какво означава,когато над даден модел балеринки пише Jusqu"au 42 примерно?Има го само над някои модели?Преводача нищо не ми преведе,но си мисля,че означава,че е до 42 номер.Но пък при други модели също има 42 номер,но над тях го няма този надпис.Май стана много объркано,дано сте ме разбарили Embarassed Embarassed
Този надпис го има не само над балеринките ами над  доста артикули в редута.Означава ,че има частично намаление на дадения артикул.Или ако тези балеринки са -50% jusgu'a това означава,че са намалени само определен цвят или номер с -50%,а останалите са на друга цена Peace
Дано си ме разбрала Rolling Eyes

Алекс кои ти е дигнал така мерника?Отивам да чета...

И моля даите линк на гуменките от 2 евро ,че много съм изпуснала.

Последна редакция: нд, 28 сеп 2008, 22:46 от kras8204

# 24
  • Мнения: 8 242
Правилно ли съм забелязала - според доста отговори на запитвания тук, нови колекции не можели да бъдат намалени с нищо. Тогава кодовете, които дават намаления, не уж действат на ненамалени стоки, да не говорим ако пише, че са за артикули от новата колекция есен-зима. Аз ли само не разбирам, че ненамалени в повечето случаи не означава нови или... Питам защото уж действам както пише в кодовете, уж са ми пратени лично, и пак не действат...

Усетих се, че въпросът ми може да е за другата тема, но ако сметнете за подходящо, ми отговорете.   bouquet

Става въпрос ето за този надпис: Nouveau ! - когато го има над картинката или този знак горе вляво кат отвориш артикула - тогава са ненамаляеми..

# 25
  • Мнения: 326
Правилно ли съм забелязала - според доста отговори на запитвания тук, нови колекции не можели да бъдат намалени с нищо. Тогава кодовете, които дават намаления, не уж действат на ненамалени стоки, да не говорим ако пише, че са за артикули от новата колекция есен-зима. Аз ли само не разбирам, че ненамалени в повечето случаи не означава нови или... Питам защото уж действам както пише в кодовете, уж са ми пратени лично, и пак не действат...

Усетих се, че въпросът ми може да е за другата тема, но ако сметнете за подходящо, ми отговорете.   bouquet

Става въпрос ето за този надпис: Nouveau ! - когато го има над картинката или този знак горе вляво кат отвориш артикула - тогава са ненамаляеми..

 Naughty има и изключения...аз съм намаляла такива артикули.....преди малко писах в другата тема за кодовете...явно зависи от нещо Rolling Eyes Grinning

# 26
  • Мнения: 454
Девойки, някой чака ли от 8.09? Вече почнах да се притеснявам. Утре мисля да ми е последния ден безтегловност и да отида вторник до митницата.
И аз чакам от 08.09. и също се притеснявам. От 07.09. си го получих на 18 или 19.09, а следващия го няма никакъв. Знам, че е рано за притеснения, но в колета от 08.09. има доста чужди неща и затова ми е едно такова свито.

# 27
  • Мнения: 3 214
Момичета, тези от вас, които вземат 34 номер панталони по дамската номерация, по детската кои вземате 156 или 162, много се колебая ...  newsm12

Понеже помня, че си по-слаба от мен - да ти кажа, че в панталони 162 ще плуваш (на мен са ми големи); блузи този размер са ми горе-долу добре. Със 156 не съм се пробвала, защото съм 170 и най-вероятно ще ми късеят; иначе мисля, че на ширина биха ми паснали  newsm78

Алекс, първият пост е перфектен   bouquet Дано да има и кой да чете.

# 28
  • София
  • Мнения: 2 901
Някаква представа дали тези могат да вършат работа и на дънки (все е памук, просто едното е деним, нали), но за есен-зима, с чорапогащник отдолу - в смисъл да не са съвсем тънички, летни.

http://www.laredoute.fr/vente-2-pantalons-garcon-twill.aspx?prod … 6&prodcolor=1

Иначе тези май почти изглеждат супер летни...

http://www.laredoute.fr/vente-2-pantalons-bebe-fille-prix-mini.a … 6&prodcolor=1

Някакъв коментар? Да имам ли предвид idee look което ми дава вдясно, защото тогава би било малко безпредметно да питам, но все пак има дънки дето могат да се носят и в летни дни и в зимни...

# 29
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 584
Мерси на всички, които се включиха за питането ми относно панталоните   bouquet

Аз съм 164 висока, 45 кг, талия ок 61-2 и ханш не-повече от 90. 156 за блузи на мен ми е добре, но за панталони този размер изобщо нямам представа как са ... а дължината не ме притеснява, защото могат да се скъсяват, обаче за ханша ...

Иначе конкретно имах предвид за евтините дънки за по 2-3 Е, спомням си, че някои ги имаха, но кой знае колко назад са и не ми се рови.

А Петя аз не разбрах за 156 панталони ли имаш предвид, че ще ти късеят  Rolling Eyes дали и на мен ще са ми къси при тази височина?

Общи условия

Активация на акаунт