Кожухар?? Къде в София?

  • 19 840
  • 11
  •   1
Отговори
Здравейте, искам да си преправя един кожух с косъм и се чудя къде  в София може да се случи това. Моля, който знае или има кооординати да ми даде, че много съм се запалила. Благодаря предварително.

# 1
Ъгъла на ул. "Герлово" и ул. "Проф. Асен Златаров"

# 2
  • Мнения: 34
и аз се включвам към темата - имам чисто ново кожено яке , но е м размер и ми е широко и се чудя дали там биха ми го стеснили , тъй като в сф почти няма такива услуги , а и да има не можеш да си го повериш на който и да е , ще го проверя този кожухар и ще пиша

# 3
Ъгъла на ул. "Герлово" и ул. "Проф. Асен Златаров"
телефон на кожухарското ателие 0877 49 24 47 поправка на лицеви якета и кожени палта

# 4
мацки! велики сте! потресен съм какъв източник на полезна информация е този форум!!!
само не разбрах, ползвахте ли услугите на този кожухар?
аз видях една табела "кожухар" на Солунска преди Витоша, отляво, но към 19.30 беше затворено и като видях занемарения вътрешен двор, където до входа на някакво мазе има още една табела, си помислих, че може и да не е вече там.
но тук виждам алтернатива, което ме обнадеждава  Grinning

# 5
  • Мнения: 1 320
има още 2 ателиета в ж.к. Красна поляна
1. на гърба на блока с Фантастико на спирката на тр.22,11 авт.83,11,60 след прелеза
2. в кантон след бл.22 /авт.77/
които се интересува да пита на ЛС ще пратя карта

# 6
poru4ka i popravka na kojeni izdelia smiana cipove na vsiakakvi drehi adres nadejda bulevard borodinski boi bloka sreshtu 8 poliklinika

# 7
Поръчка и поправка на кожени изделия, смяна на ципове на всички видове дрехи. скъсяване на дънки с оригинален тигел. Ателието се намира в ж.к. Надежда 3, бл.322, бул.Христо Стилянов /срещу 8 поликлиника/, 100 метра от Ломското шосе.

# 8
kojuhar Ivan Karadohev na Gr.Ignatiev 19...blizo do Slaveikov e,pada ce vatre v dvora.parvqt remonti na palta ot vizoni i drugi takiva.dovolnan ca

# 9
  • Мнения: 1 322
Има също и на Пиротска в безистена с/у малък ЦУМ. Много добре работят.

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 15 511
   Алфа / Тампас, на бул. "Хр. Ботев" 5, в безистена. Много са добри, ползвала съм услугите им доста пъти.  Peace

# 11
  • Мнения: 0
Nqkoi ima li telefon na kojuxarite na Xristo Botev5?

Общи условия

Активация на акаунт