Шапки, шалове, ръкавички

  • 21 396
  • 65
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 654
Не мога без шал и ръкавици през зимата. Нося обикновено кашмирен шал и черни кожени ръкавици. Шапка изключително рядко, предпочитам якета и палта с качулка.

# 31
  • Мнения: 304
нося само ръкавички-кожени

# 32
  • Мнения: 5 001
И аз нося и трите....Студено ми е иначе....

# 33
  • Мнения: 3 622
Нося и от трите  Peace
Имам три цвята ръкавици, и доста шалчета - плета си ги сама. Намира ми се и някоя друга шапчица за по студени дни

# 34
  • Мнения: 1 176
През зимата, без шал и ръкавици не излизам. Шапка също слагам, но когато мога я избягвам. А шаловете просто обожавам и непрекъснато купувам. Не мога без тях. Тези са последните ми два. http://img181.imageshack.us/img181/8131/dsc03306on4uy0.jpg

# 35
  • Мнения: 2 039
Шапки-не, никога, мразя...просто не ги понасям на главата си, но на други хора понякога мноого ми харесват  Crazy
Шалове обичам, страхотен аксесоар. Имам главно зимни.
Ръкавици-слабост. Предпочитам кожени, тънки, червени, черни или бели.
Имам си една болка-търся си ръкавици със/без пръсти, мнооого късички и с разни дупки, да не покриват цялата ръка, оххх, как го обясних  ooooh!

# 36
  • Мнения: 1 234
Не излизам зимата без шал и ръкавички.За шаловете съм свикнала и просто ги харесвам,а ръкавичките по необходимост,защото толкова много ми изпръхват и измръзват ръцете от студа,че няма начин.А за шапките-като малка постоянно носех,от гледна точка на топлото,сега вече не,въпреки че миналата зима си купих една,но тя е по-скоро за красота,отколкото за топло-с широка периферия и панделка отзад  Flutter (и съм я слагала точно един път,но това е друг въпрос,нищо че страшно ми отива на палтото Rolling Eyes)

# 37
  • Мнения: X
Нося и шапка, и шал, и ръкавици- зиморничаво жУвотнУ съм. Шалът- колкото по-дълъг и дебел е, толкова по-хубаво. Шляпата винаги предпочитам повече да ми топли на кратуната, отколкото да ми убива на ушите- имам различни видове, но най-си ме кефи  плетената шапка-капутка. Ръкавиците- за тях в случая е важното да ги има, защото твърде често ги губя.

# 38
  • Мнения: 1 424
Аз шапки не съм носила до сега,но мисля тази година да си купя Peace
Шал и ръкавици нося всякакви
И аз съм така  Grinning
Ще съм благодарна да помогнете с идеи за шапки- какви са модерни ?

# 39
  • Мнения: 929
Без ръкавици не излизам - нямам оросяване на крайниците и .....  шал и  шапка не слагам много често - само когато е мнооого студено(е то във Варна с този ужасен източен вятър май ще трябва да започна да ги нося по-често).

# 40
  • Мнения: 363
Всичко нося, нося ги като аксесоари, не само ако ми е студено Simple Smile Имам много и шалове и шапки, ръкавици не толкова- 5  чифта различни цветове. Сега мисля да си взема дълги кожени ръкавици.

# 41
  • София
  • Мнения: 565
Сега мисля да си взема дълги кожени ръкавици.

Няма да сбъркаш, определено.

# 42
  • София
  • Мнения: 1 877
пашмина много обичам и тези с пухестите топки дето се увиват по врата Flutter

# 43
  • Мнения: 2 786
Ох, болезнена тема.
Живея в Норвегия и тук е немислимо без шапка, шал и ръкавици поне половината година  Laughing
Не понасям шапки и ръкавици, ама какво да се прави - като е студено без тях не може просто.
Подариха ми един оранжев шал, много мекичък и хубавичък, ама с какво да го вържа този цвят като нямам оранжеви дрехи  Tired
Иначе ето ги част от нещата:

Шапка, зимни ръкавици и ръкавици като карам колело:



Имам и още едни съвсем обикновени кожени ръкавици, ама не топлят много, затова рядко ги използвам.

# 44
Нося и трите най-вече през зимата,когато винаги ми е студено.През пролетта и есента също ги нося когато духа студен вятър,а шала винаги,без шал не излизам.Имам няколко дебели зимни шала и шапки,нося ги заради студа,не толкова като аксесоар.Всичките ми шалове са дълги и си ги увивам по 2-3 пъти около врата,и на носа слагам често.Даже съм увивала по два шала наведнъж един връз друг.Ръкавици имам и плетени и от онези скиорските.Много съм зиморничава и нося шал,шапка и ръкавици дори и в по-топло време,когато другите хора не са ги извадили още. cold

Общи условия

Активация на акаунт