През пролетта с АПРИЛчета засмени ще сме благословени!!!

  • 13 208
  • 300
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 362


 


Ние Априлските мами сме 71 И чакаме 73
Най много бебчета очакваме на 14.04.2009





30.03.2009         
 
Elq-първа бременност гр. София   
tai - първа бременност, Пловдив


 01.04.2009
Мария- втора бременност гр Бургас
VANYA86 - втора бременност гр.София
Io io - първа бременност

 02.04.2009
Just a girl- втора бременност, Rixensart, Belgium
 iliana2-втора бременност, София   


 03.04.2009
jianfen - първа бременност , София 
radost_mk - първа бременност, Бургас
Didka_132-първа бременност,Бургас


04.04.2009

sisely - първа бременност, Варна


05.04.2009
magdalena.savova - първа бременност гр.София



 07.04.2009
ELLE-първа бременност
viki-miki - първа бременност ,Стара Загора
petiana - втора бременност, Габрово
kambichka - първа бременност


 08.04.2009

Pininka - първа бременност, Горна Оряховица
qnika-втора бременност,Русе



 10.04.2009
ksd_g- втора бременност, Бургас
no_name - първа бременност, София 
renka 79 - първа бременност, Бургас
atlantica - втора бременност,   stork-boy


 11.04.2009
petia 12091- трета бременност
Дея` -  втора бременност, Карнобат



 12.04.2009
law- втора бременност гр.София
des-bes- - втора бременност гр.Бургас
Eli-G - втора бременност гр.София  stork-girl
tiya - втора бременност
ola - втора бременност, София


13.04.2009

Rastina - първа бременност, Варна


14
very_nice - втора бременност, Варна
Petiafs - втора бременност
Rdimitrova -първа бременност
TANITAFRESH - първа бременност
sashimama - втора бременност, Русе
Vili Shildarova-- първа бременност,Русе
Nadeto_K-- първа бременност,Дряново
furf-първа бременност,София





 15
pepia-втора бременност, София
sisi 82 - първа бременност, Ст.Загора
dark_aurora - втора бременност, Каварна
sunny 777 - втора бременност, Варна
самодива-първа бременност,Свищов
Жабче-първа бременност
Tanya_B-първа бременност,София


16.04.2009

dream-wish-трета бременност
poem-първа бременност, stork-boy



17.04.2009
Gaja - първа бременност, София  stork-girl


18.04.2009
kenga_ - първа бременност
Naasoq - втора бременност, София
Mисис T.-първа бременност,Германия/Варна


19.04.2009
Rali - трета бременност, Пловдив


20.04.2009
kotkaaa- втора бременност
princessa raia - първа бременност, София
neobiatna - първа бременност, Пловдив
Mара Подробната-първа бременност


 21.04.2009
brilliantine - първа бременност


 22.04.2009
рони - първа бременност
Ji_Ji_Ji-първа бременност


23.04.2009

zinaida - първа бременност, Пловдив
ol4eto - втора бременност, София
ANI.F-втора бременност,София


24.04.2009
madlena-втора бременност,Бургас


25.04.2009
the_empress - втора бременност
katti79 - втора бременност
пухчо-втора бременност,Бургас



 26.04.2009
Раличка- - втора бременност,Шумен


 27.04.2009
pipi66 - първа бременност

30.04.2009
chockolina - втора бременност, Варна
genobori - първа бременност, Варна

Nanny-втора бременност,





Аз съм бременна

  Календар на бременността

  Ръководство за успешна бременност
 Признаци, по които да разпознаеш, че си бременна
 Моята бременност в снимки [/b]
Размерите на бебето и начин за определяне на пола

  Размерите на бебето по седмици
 3D календар-седмица по седмица
  Биология на вътреутробното развитие
 Видове ултразвукови изследвания
  Формула за пола на детето


Хранене, спорт и секс по време на бременност

Секс по време на бременност
Как да контролирате теглото си като сте бременна
Кой е най-добрия хранителен режим при бременност
 Видове спорт по време на бременност
  Гимнастика за бременни-нагледно
  Йога за бременни
 Плуване по време на бременност

Храни и напитки, които да избягваме през бременността
Какво да ядем при сутрешно гадене
Храненето през бременността - храни съдържащи полезни вещества
Витамините през бременността
Основни групи храни
Зеленчуците и плодовете
Билки които да се избягват изцяло по време на бременност:

Училище за бременни

Събития –с “9 месеца на училище”-кога, къде

 Център „Съвременни родители”


Майчинство, Обезщетения, НОИ и др.
Таблица на НЗООК
 Брошура по програма „Майчино здравеопазване”
 НОИ и обезщетения за майчинство
 Обезщетение за бременност и раждане
  Молба-декларация за получаване на еднократна помощ при бременност

Таблица за нужните кг. по време на бременност 
Таблица за средна дължина и тегло на бебето
Изследвания преди и по време на бременност

Списък за новородено бебе         Нашето албумче
                                                                                                      >username: aprilki2009
                                                                                                      >password: на лични пишете на Mисис T. или на мен

Последна редакция: пн, 06 окт 2008, 22:36 от Дея`

# 1
  • Мнения: 160
Здравейте!Аз само се записвам в новата тема,за да поздравя Дея за поредната и перфектна работа smile3525 и да пожелая на всички новата темичка да бъде изпълнена само с положителни новини и емоции! newsm51

# 2
  • Мнения: 481
Добро утро!
Страхотна темичка, браво отново Дея  bouquet
И аз се чувствам още отпаднала, гади ми се доста, по-рядко вече повръщам, но не е съвсем без тази екстра  Rolling Eyes И аз не мога да спя добре, както някой спомена в миналата темичка, май беше Жабче, будя се нощем и поне 1 час клепя  Tired Ох, кога ще свършиииии......

Дея и Атлантика - много готини снимки, готини мами , и естествено сладурски дечица имате  Hug

Аз на фетална не смятам засега да ходя. ДАже мисля като ходя на ежемесечния преглед да не ме гледат всеки път на ехограф (все още се ширят мнения, че не било съвсем безвредно, незнам)

Хубав и успешен ден на всички   bouquet

# 3
  • Мнения: 132
Добро утро  Simple Smile запис и от мен в новата темичка.
Дея моят термин е 23.04.2009г. поздравления за хубавата темичка. Hug

# 4
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Атлантика, много сте сладки! И аз ти завиждам благородно, много ми се ходи там. Party

Дея', ти си знаеш! Heart Eyes

жабче, много полезна информация! За всички ФМ на 3D ли смятате да ходите или на обикновен ехограф?

Аз да се пооплача, че като повървя малко и започва да ме боли гръбнака в областа на кръста.  Confused Предния път чак в последния месец ме понаболяваше, ама тогава е нормално - от промяната в центъра на тежестта. Сега не знам на какво се дължи. Tired

Момичета, може ли да усещам бебето толкова рано? Знам, че звучи абсурдно, още съм в 10-та седмица, но вече няколко пъти имам такива усещания. Shocked

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Аз пак ви загубих, не че има какво да пиша чак толкова, малкия ми е болен от петък, и от вчера сме на АБ не можах да се преборя да не давам, съответно чак снощи патката /лекарката/ каза че сигурно е заразно, а аз др. голяма бяла птица, два дена му допивах чайчетата и в резултат днес и мен ме боли гърло, направо  Close Twisted Evil Close
Утре съм на преглед и най после да си направя някакви изследвания. Имам въпрос към момичетат от Бургас и наоколо къде смятате да ходите на ФМ, като аз смятам да направя втората и евент. третата, и за сега съм се насочила към Варна и доц. Балев, но разбрах че мн. трудно се записва час и може да не успея, че ми се иска да имам резервен вариант.
За среща аз съм навита когато кажете, мястото предлагам някой детски клуб ако сте с деца, аз нямам претенции имам винаги на кой да го оставя а и без него съм по спокойно, но както решите. Ако без деца нямам предложение ...

# 6
  • Мнения: 847
Привет в новата темичка!

И аз се чувствам още отпаднала, гади ми се доста, по-рядко вече повръщам, но не е съвсем без тази екстра  Rolling Eyes И аз не мога да спя добре, както някой спомена в миналата темичка, май беше Жабче, будя се нощем и поне 1 час клепя  Tired Ох, кога ще свършиииии......

Аз съм също така от около месец, събуждам се към 4-5 часа и поне един час не мога да заспя. Забелязала съм,че се случва винаги, когато си легна по-раничко- до към 22:00 най-късно. Ако си легна след това, в повечето случаи не будувам, ама пък не се наспивам...въобще няма угодия Sad

Някоя от вас, на която е втора бременност, купувала ли си е от тези големите възглавници за спане? Дали са удобни?

# 7
  • Мнения: 132
CHOCKOLINA и аз усещам някакво потупване вече също мисля че е рано но пък знаеш ли  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 14
Здравейте и от мен!
Дея прекрасна тема  bouquet

Пожелавам на всички само добри новини Hug

# 9
  • Мнения: 489
Здравейте  Hug
Днес със съпругът ми празнуваме първата си сватбена годишнина!  Heart EyesЧерпим с торта  Heart Eyes


Направих албум в снимка.бг да си качваме снимки на коремчетата.
username: aprilki2009
password: 042009
Започвайте  Grinning и до скоро   bouquet

# 10
  • Мнения: 14
Здравейте  Hug
Днес със съпругът ми празнуваме първата си сватбена годишнина!  Heart EyesЧерпим с торта  Heart Eyes

Честито  Hug, да празнувате още 100 годишнини, да сте щастливи и да се обичате както в деня на сватбата Heart Eyes
И най-сладкото бебешоче през април Simple Smile

# 11
  • Мнения: 7 107
Честита годишнина, Mисис T.! Прекрасна булка си била!   bouquet
Щастие и любов и занапред! И пълна къща, разбира се!

Дея, ммммм тези тикви.  eat Само да не ми действаха толкова подло.
Наскоро ви гледах на едни други снимки, услужливо представени ни от една форумска дама. Доволна съм от видяното, определено.  Grinning

# 12
  • София
  • Мнения: 5 079
Деичка, перфектна си bouquet и изглеждаш страхотно, дори бледа и уморена... Heart Eyes Ела да ме видиш мене на какво приличам...  Crazy
Относно това, че те бъзикат за момче с това  Sick не е сигурно, аз с моя синковец подобни "бонуси" не съм имала...  Thinking Незнам но все що е бременно около мен се оплаква повече от втората бременност, откъм неразположения, (та и аз в кюп-а...)  ooooh!
Пожелавам ти обаче да е такова каквото го искаш и го виждаш в представите си.  Hug

Ако може и мен да ме включите в отбора на все-още-"козещите се"  Mr. Green, е вече по - рядко повръщам, но не е като без хич...  Sick Нямам търпение да отминава вече... Със спането нямам проблеми, но това  Sick вече ме убива...
На лекар съм чак другия понеделник, сърцето ми е свито. Дано всичко е наред с бебосът...  Praynig
Днес нещо ме придърпва и мен корем и кръст  Shocked, пих но шпа и сега по - бива...

Ще се организирам скоро и аз да щракна Тумбакът, аз, въпреки че съм отслабнала с 4 кг досега, мога да се похваля с такъв...  Heart Eyes

Мисис Т, честита годишнина, МНОГО да се обичате и винаги да гледате в една посока.   bouquet

Атлантика, много сте чаровни, супер снимки!


Всички болни бъдещи каки и батковци да оздравяват, а на вас - много усмивки и да погалите коремчетата.  Hug

 

# 13
  • Мнения: 249
Мисис Т, Честита и от мен, да се радвате още много години един на друг и на много хлапета около вас!   bouquet

madlena, аз съм се записала при Ченгелиева за ФМ за сряда, като мине ще пиша впечатления. Тя май гледа и на 2Д и на 3Д и ти прави запис на диск.

А за албумчето за коремчетата, супер  Peace  и аз моето го снимах в събота, че го пращах на една приятелка в чужбина да ме види. То коремче е силно казано, по скоро съм като попреяла   Wink

Абе момичета, и аз онзи ден имах усещането, че нещо ми шава в корема  Crazy  Не знам дали съм си въобразила, но май ми е още рано да го усещам бебето. Не знам.......

# 14
  • Мнения: 268
 Здравейте, да ви се оплача подгони ми някакво отвратително куче. Залая и се хвърли към мен. Аз се разпищях и започнах да тичам. Заболя ме корема. Питах доктора и каза да пия 2 НО ШПА. Страх ми е да не стане нещо страшно...Май почна да ми отпуска от лекарството, но все пак...
Кико пак са му станали пъпчици,не са много. Вчера му дадохме вафла и веднага-ужас...
А и нещо така зверски ми е нахапало...целите ми крака са в пъпки.  Извинявайте, че ви се оплаквам, но съм в отвратително настроение Sad
Мисис Т, честита годишнина  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт