Какъв позор!

  • 5 239
  • 77
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 268
17 ГОДИШНА ПРИЯТЕЛКА НА СИНЪТ МИ Е В ОТБОРА ПО ХОКЕЙ.и КАКВО ЛОШО ИМА ПИТАМ?Тренира момичето,не ходи на манекенски курсове.Извинете ме за шрифта.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 508
Тренира момичето,не ходи на манекенски курсове.

Не си личи от резултатите  Laughing

# 17
  • Мнения: 274
А кво им е лошото пък на манекенските курсове?

Тва наистина е старо и обсъждано, но верно си е ебати позора! То 10тина от вас, които са се качвали на кънки да се съберете, не може да паднете толкова. Поне злоба, спортна-мортна ква да е, ще има в отбора Simple Smile

# 18
  • Мнения: 1 072
Няма стикове.  Grinning Иначе някой манекенки биха ти скрили шайбата.

За да има добър спорт трябват усилия, помощ и традиции. Кажете кое от трите имаме в хокея.
Девойките са първопроходци. Стефани, къде тренират? Можем да отидем да ги вдъхновяваме като агитка с децата някой ден.

Сетих се, че до преди няколко години изобщо не споменавахме участията си в първенствата по фигурно пързаляне. После нещата се промениха. Аз ично позор не виждам.

# 19
  • Мнения: 3 268
Марадона,манекенските курсове могат да развият у момичето единствено мания за влечение към богати господа,друго положително не виждам в тях.
Летяща,тренират на Славия.

# 20
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Ксения, нямаш покривки за гладене ли?
Голяма скука ще да те е налегнала, май.

# 21
  • София
  • Мнения: 18 679
Да, това определено ще да ни е най-големия позор Laughing

# 22
  • Мнения: 5 710
На чужд гръб и 100 тояги са малко[/b]


Не 100, само 82.   Laughing

Чак пък позор... много силна дума. Позор бих нарекла това, че България е на 6то място по трафик на деца в света.

Да са живи и здрави момичетата, да тренират и да печелят мачове им пожелавам.

# 23
  • Мнения: 3 268
Ксения,ако това,което правят тези момичета за теб е позор,какво да кажем тогава за хората,които ни управляват,за полицията,която ни пази,за ЧЕЗ,които ни мамят поголовно,за Топлофикация,която ни прави на маймуни и за още куп наистина позорни неща?Завиждам на хора като теб,щеше да ми е много по-лесно ако бях такава.

# 24
  • Мнения: 1 454
Абе какво лошо има да се посмеем, че са паднали...Ами ще се смеем разбира се Simple Smile
И на мен ми стана супер смешно....
И като има по-големи позори...дай да забравяме малките ли...? Пък и за тях си има други теми

Това за манекенските курсове е много смешно...като има мозък момичето няма да си търси богати мъже...
Като са национален отбор ще им се смеем...на националите по футбол да не би да им сваляме звезди като паднат...?
Не са в отбора да си потренират малко фигурата, а да играят и да не ги съсипват на терена...
Пф...

# 25
  • София
  • Мнения: 8 348
някоя от вас изобщо знае ли как се тренира хокей в българия
независимо от мъже, жени или деца
геройство е, че изобщо имаме национални отбори, и че стигат до мачове
вместо да седнете да направите тема - как да оправим нещата правите тема за позора
то така всеки може

# 26
  • Варна
  • Мнения: 25 238
Добре де, за какво са ни такива национални отбори? То лошо няма да се практикува който и да е спорт в Бг, да се развива, но все си мисля, че трябва да се понатрупат някакви умения, за да се сформира чак национален отбор и да се ходи по международни състезания. Но може би греша.

# 27
  • Мнения: 1 454
Е,ясно е , че в България всичко е по-трудно, ама не ви ли писна от подобни извинения?
Аз иамам приятели, които тренират ръгби - смешна работа, смешни условия - това не ги извинява

Пък и малко се съмнявам , че авторката иска да оплюе горките, мамини дечица, които видиш ли не са избрали да си веят полите в лъскави заведения , ами похвално тренират хокей...Просто е комично и такова ще си остане независимо обстановката в страната, гладуващите в Сомалия, бъдещият президент на САЩ, финансовата криза и т.н. и т.н.

Simple Smile

# 28
  • Мнения: 4 841
Смях се като луда на първия пост на Ксения. То бива, бива, ама... И така и не ми стана ясно защо я нападнахте.

Като няма условия за този спорт (а то със сигурност няма!), защо го развиваме? За да има регистрирана федерацийка, който да получава и харчи държавни пари? Която да осигурява международни пътувания на едни дебели чичковци по "проблеми на федерацията"? Имала съм си преди време вземане-даване с една такава спортна федерация на един крайно непопулярен и неразвит в България спорт, та знам за какво става въпрос. Очаквам да науча за национален отбор по надбягване с камили в пустинята (например), нищо, че нямаме нито камили, нито пустиня... За съжаление не знам за нито една държава, която да се е отървала по някакъв начин от спортната мафия. Напротив, всичко отива на все по-високо и високо ниво...

# 29
Не ме е срам, дори ми е все тая. Това не е женски спорт.

Общи условия

Активация на акаунт