Развод и пак заедно

  • 6 260
  • 80
  •   1
Отговори
Здравейте мили момичета,искам да попитам как бихте реагирали ако мъжът ви ви каже че иска да се разведете-по документи, и след това да останете да живеете заедно newsm78

# 1
  • Мнения: 17 546
Е, само толкова ли? Все си мисля, че трябва да обясни по какъв повод иска подобно нещо. Иначе има хора, които заради материални и документни машинации правят подобни неща.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 735
Едва ли ще се съглася,но трябва и малко инфо от преди развода.Гадно ще ми е.В случая зависи каква е причината и какви са финансовите възможности и на двамата.Иначе доста възрастни двойки като се разведат продължават да живеят под един покрив,развода е бил факт много преди това.

# 3
Бяхме разделени около месец,от една седмица се виждаме,снощи ми каза че бил пуснал документи за развод и не могъл да си ги оттегли,каза че иска да се разведе защото вече го бил решил.Неговите претенции са че не сме се били разбирали и го било страх да остане семеен с мен,била съм имала лошо отношение към него и така съм щяла да се променя-да стана по добра и по смирена

# 4
  • Мнения: 17 546
Глупости! Не се хващай на подобни въдици. Като ще се развежда, до там. Не можел да си оттегли документите, дрън-дрън. Ти как смяташ, верно ли ще се промениш, ако си живеете заедно разведени? И дали наистина така ще стане? Някаква "шейна" ти се готви, на мен така ми изглежда.

# 5
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
иска да ебе по домашному дорде намери друга сякаш.

# 6
  • Мнения: X
И на мен ми звучи много подозрително.По-вероято е да става въпрос за някакви имуществени облаги или нещо подобно.По-добре говори с адвокат за различни варианти и възможности след развода-как точно стоят нещата в материално положение.

# 7
И аз мисля че е някаква пързалка,затова не знам как да реагирам.Та нима ако се разведем ще можем да градим семейство-никога.Имаме брак от 2год.скоро трябва да се нанесем в ново жилище,което е в къщата на родители те му и аз мисля че него го е страх от този факт-я ако му взема нещо Twisted Evilправи така че обувките ми да сочат винаги навън.

# 8
  • Мнения: X
Ти сама си отговаряш на някои въпроси.Защити се и не оставяй да те манипулират.След отговора ти почти съм сигурна,че става въпрос за материални и финансови неща.

# 9
  • Мнения: 17 546
скоро трябва да се нанесем в ново жилище,което е в къщата на родители те му и аз мисля че него го е страх от този факт-я ако му взема нещо
Заклевам се, че тук съзирам намесата на родителите му! А щом той се навива на подобно нещо... ба си човека... ooooh! Момиче, сериозно се замисли с какви хора си имаш работа.

# 10
  • Мнения: 378
Аз познавам такова семейство направо са цирк,разведоха се без да спират половия си живот заедно, а сега са гаджета и плануват сватба doh даже той и поръча кола да и купува и т.н. направо се чудя как е възможно това,а и пропуснах да ви кажа,че сега са влюбени ужасно много един в друг.

# 11
  • София
  • Мнения: 344
Не се връзвай на такива неща. Може да спре развода и сега, може и след първото дело. Най-вероятно ти замазва очите, за да не му създаваш проблеми и да не се опъваш при развода.
Намери си адвокат и добре си пресметни ходовете. Ако пък става въпрос за голяма любов тя ще оцелее и ще бъдете заедно отново.

# 12
  • Мнения: 12 662
Неговите претенции са че не сме се били разбирали и го било страх да остане семеен с мен,била съм имала лошо отношение към него и така съм щяла да се променя-да стана по добра и по смирена

E, чак пък развод. И един хубав бой върши работа.

# 13
  • Мнения: 71
Звучи особено ТЪПО.

Неговите претенции са че не сме се били разбирали и го било страх да остане семеен с мен,била съм имала лошо отношение към него и така съм щяла да се променя-да стана по добра и по смирена

Да му имам претенциите! Той какво - опитва се да те плаши или що? Дай да се разведем, пък ако не ме гледаш добре, ако не ми переш чорапите - шута и навън, щото сме разведени! Яяяя моля! Развеждай се и му вземи и малкото, което има сега! Циркаджия!

# 14
  • София
  • Мнения: 622
Каква голяма любов, какви пет лева. Нямаше да те въвлича в такива циркове. За мен тази връзка си е приключила щом се стига до тук. Намери си адвокат, вземи си своето, ако трябва протакай развода, за да видиш точно за какво става въпрос и ако питаш мен -обичаш го, не го обичаш- не ти трябва такъв мъж. А детенце има ли в картинката?

Общи условия

Активация на акаунт