Проблем с хормоните

  • 2 163
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 297
MIMI26 ИНХИБИН Б е хормон който определя яйчниковия резерв.ако има намален яйчников резерв е нормално ФСХ да е завишено,ако не е изчерпан резерва се търси друга причина за високото ФСХ.прочети статията която съм посочила по горе.

# 16
  • Мнения: 14
Pro4etoh statiata i da si kaja 4estno me stresna,no ne 4ak tolkova 4e da se otkaja ot borbata.6te 4akam da vidim novite izsledvania kakvo 6te pokajat

# 17
  • Мнения: 14
Здравейте,на вси4ки.В понеделник бях на доктор и този път е още по зле FSH е 75.16,фол.фаза 3.5-12.5,ову.фаза 4.7-21.5,лут.фаза 1.7-7.7,менопауза 25.8-134.8.На 20 ще трябва да ходя на ултразвук да проверят за някоя яйцеклетка,ако няма ще трябва да 4акам някой да ми дари яйцеклетка.Незнам какво да правя.

# 18
  • BG
  • Мнения: 1 900
Много успех ти пожелавам Peace

# 19
  • Мнения: 29
Мими, твърде млада си за да говорим за изчерпан яйчников резерев. На 26 години вярвам, че няма да се стигне до взимане на чужда яйцеклетка. Как си със здравето като цяло? Имаш ли някакви заболявания хронични или преболедувано нешо тежко? Теглото ти в нормите ли е? Извинявай за въпросите, но ми се струва, че организма се е изтощил от нещо, а не е острял преждевременно. Горе главата, намери причините и всичко ще се оправи с търпение и вяра  Hug

# 20
  • Мнения: 29
И още нещо, прочетох листовката на Есторфем. Крайно старшно звучи! От кога го пиеш?

# 21
здравейте, аз имам 10 пъти над нормата ниво на пролактин...четох много мнения , но никъде не намерих човек с толкова завишено ниво на този хормон, пих достинекс две седмици, но не спадна... някой може ли да ме посъветва нещо....

# 22
  • Мнения: 297
Илето аз бях с такъв пролактин-трябва да пиеш достинекса по-дълго за да се повлияе -две седмици са малко.правила ли си ЯМР?по колко достинекс пиеш и кой ти го назначи?

tiheri страшна е такава диагноза на 26 но за съжаление е възможно. на 27 съм със същата диагноза и е доказано,че не е друг проблема.

MIMI26 кога ще ходиш на ултразвук,какво ти каза доки?

Успех момичета.
 Hug

# 23
а аз съм само на 21, имам и един въпрос. При 10 пъти пролактин над нормата, забременяване въобще възможно ли е? Иначе другата седмица съм на ЯМР...

# 24
  • Мнения: 14
Здравейте,моми4ета.В понеделник бях на ултразвук,но и този път няма овулация.Пак запо4ваме с лекарствата и ще 4акаме да видим другия месец.Пожелавам на вси4ки лек ден  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт