Ваксина против грип

  • 6 163
  • 38
  •   1
Отговори

Анкета

Ваксинирате ли детето си?

Опции:

  • Мнения: 1 813
С идването на хладните месеци,искам да ви попитам ваксинирате ли детето си? А вас самите?
Аз имам спомен само 2 пъти да са ми купували ваксини родителите ми и то когато бях сравнително поотраснала 8 9 годишна.
В момента съм болна и никак не ми е приятно, затова се замислих дали да не отида на ваксина?  Има и за възрастни,нали? Аз съм на 19.  Peace

# 1
  • Мнения: 4 335
Не бих ваксинирала нито себе си,нито детето.Страх ме в дори от задьлжителните ваксини,но за сега му ги слагам Tired

# 2
  • Мнения: 2 082
Не бих ваксинирала нито себе си,нито детето.Страх ме в дори от задьлжителните ваксини,но за сега му ги слагам Tired
и аз така...

# 3
  • варна
  • Мнения: 1 830
Няма да ваксинирам нито себе си, нито детето Crossing Arms

# 4
  • Мнения: 7 201
Преди 2г. ваксинирах сина си за 1-ви път.Доволна съм,но повече не бих сложила.
Минусите са повече,отколкото плюсовете. Stop

# 5
  • Мнения: 786
Последните 2 години се ваксинираме и двамата с дечко и не сме изкарали нито едната година сериозен грип (изключвам настинките)  Peace
Даже затова наминавам от тук, да проверя какви са настроенията и попрочета дали са излезли ваксини за новите щамове.

# 6
  • Мнения: 581
 Никога!Предпочитам да пия и да давам на детето хранителни добавки.Не сме боледували сериозно повече от година.

# 7
  • Мнения: 1 512
Никога не бих ваксинирала себе си с противогрипна ваксина, да не говорим за детето си.

# 8
  • Мнения: 3 306
Не бих ваксинирала нито себе си,нито детето.Страх ме в дори от задьлжителните ваксини,но за сега му ги слагам Tired
    Peace

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Не се ваксинирам нито аз нито детето си подлагам на това.

# 10
  • Мнения: 433
Не бих ваксинирала нито себе си,нито детето.Страх ме в дори от задьлжителните ваксини,но за сега му ги слагам Tired
И аз така.

# 11
  • Мнения: 9 814
Не бих сложила ваксина нито на мен, нито на детето.

# 12
  • Мнения: 494
Не бих сложила ваксина нито на мен, нито на детето.
  Аз също! И двамата лекари, които са джи-пита на семейството ми, както и тези на по-близките ми роднини и приятели (, които са били искрени) са категорични, че минусите са повече, а и рисковете не са за пренебрегване.

# 13
  • Мнения: 4 784
На себе си съм слагала преди години веднъж, още като ги разпространиха първоначално. На детето няма да слагам.

# 14
  • Мнения: 1 813
Вече съм на друго мнение.
Леля ми е педиатър,говорих с нея,също е против.
Козметичката ми каза пък,че веднъж почнеш ли да слагаш -всяка година трябва иначе пада имунитета.  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт