Магическата зелева супа

  • 57 787
  • 522
  •   1
Отговори
# 45
Хей,мацки Simple Smile
Искам да започна тази диета,но не понасям тази супа Sick Кажете неможе ли да заменя супата с нещо .. или пък имаше такива май таблетки в аптеката ???  Rolling Eyes

# 46
  • Мнения: 111
 Здравейте,

 Аз в момента варя супичката и от утре почвам диетката. Целта за сега е -5 кг. Имам малко повече за сваляне но  и толкова да успея ще съм много доволна.
Момичета имате ли наблюдения супата не действа леко разхлабително? Като гледам съставките и като си помисля - 1 ден само плодове , май ще има висене в тоалетната  Mr. Green Не че е лошо де.

# 47
  • бургас/софия
  • Мнения: 109
Carpicio, аз съм много доволна от супата, първите 2 дена ходих редовно до 00, като имаш предвид че за тези дни освен супа, вода и чай не съм слагала твърда храна.. уикенда се излагам, днес ядох риба, шоколад и малко супа де, ама вчера никаква супа.. от утре пак съм на линия, няма да се отказвам, имам много добро предчувствие за супата! чувствам се супер и дори не съм гладна

# 48
Хей,мацки Simple Smile
Искам да започна тази диета,но не понасям тази супа Sick Кажете неможе ли да заменя супата с нещо .. или пък имаше такива май таблетки в аптеката ???  Rolling Eyes
Ейй Simple Smile помогнете де моля ви  Praynig Praynig

# 49
  • Мнения: 10
Има такива таблетки в аптеките!

# 50
  • Мнения: 51
Изпих половин  опаковка от таблетките Зелева супа-не видях ефект, може би трябваше да ги изпия всичките и тогава да чакам резултат. Но на вкус не ми бяха никак приятни.Затова ще се пробвам със самата супа.Пък да видим!Как е при вас, виждате ли разлика?

# 51
  • Мнения: 444
Здравейте момичета, много ми се иска да се включа към вашата компания, решила съм да мина и аз на вълшебната зелева супа  Blush  За една година напълнях с 10 кг, а съм на 25 години, не може така да се отпускам, лошото е че обичам да си угаждам, а и обожавам мазни и сладки неща Blush
Имам и един въпрос, предполагам че е обсъждан, но ако може да ми кажете, след като отслабнете с тази диета, как се запазват килограмите или се връщат?

Моята цел е поне 10 кг. Crazy

# 52
  • бургас/софия
  • Мнения: 109
Snuki-tuki, ти ако си бременна по-добре не се подлагай на никакви диети...а иначе като всяка диета предполагам трябва да се подходи внимателно след постигане на желаните резултати, без тъпчене, от всичко може, но по малко, много вода, профилактично зелева супа от време на време.. плодове, здравословни храни, това което всички знаем, но ни е малко трудно да спазваме, аз съм изумена, след вчерашния шоколад, който изядох и само 1 купа супа вечерта, днес бях -600г на кантара. не знам дали този ел. кантар изобщо ме е виждал с 2 поредни 5ци отпред Simple Smile днес съм си на супа, малко чай, а на закуска мюсли, мисля че не е нужно да се измъчвам по цял ден само на супа като и така съм много доволна от резултатите.
за тези хапчета и аз знам, но след много пиене на разни подобни съм се отказала. само пари на вятъра, по-добре да стане по естествен начин, а и 1 хапче не те нахранва, докато супата поне ти изпълва корема (моя вече изглежда много плосък сутрин преди да почна да го наливам)
felicity, успех с начинанието, ще докладваш за твоите резултати като почнеш. нали Simple Smile

# 53
  • Мнения: 444
nuance благодаря ти много за отговора! За съжаление все още не съм бременна, опитваме, но не се получава... но това е друга тема  Hug така че си мисля да почвам диетата, пък ще видим  Rolling Eyes

# 54
  • Мнения: 111
 При мен първия ден мина успешно Simple Smile Без  прегрешения за сега. Мисля да се тегля чак към края на седмицата ....

# 55
  • бургас/софия
  • Мнения: 109
чудех се какво съм забравила в супата, а то чушките Wink пак е вкусна. този път е с истински домати от буркан домашни, предната я направих с 1 пюре купено, което си беше гадничко..
snuki, успех ти желая и в двете начинания. и после да се похвалиш!
Capricio и аз не обичах да се тегля по време на диета, защото като си гладувал (или ял гадости) цял ден и на сутринта не си свалил и грам ти се скапва настроението, но с тази супа съм изумена как е възможно да съм всеки ден на - и то не само 100-200г!! много се надявам да успея да си смъкна няколкото излишни килограми, ако така скоростно върви ще съм фиданка до 2 седмици Wink

# 56
  • Мнения: 111
чудех се какво съм забравила в супата, а то чушките Wink пак е вкусна. този път е с истински домати от буркан домашни, предната я направих с 1 пюре купено, което си беше гадничко..

 Аз пък малко си позволих волности с рецептата , но се надявам да не е чак толкова фатално. Сложих един пакет микс от замразени зеленчуци  освен другите неща. В пакета имаше броколи, брюкселско зеле , карфиол иморковки. Но като цяло мисля че е не  голямо прегрешението ми Simple Smile  и аз с доматено пюре я правих и не е кой знае колко гадна, но все пак само 1 ден я ям ....
 А за тегленето - кантарът ми е обикновен аналогов и 200-300 грама хич няма да ги усети, доре предполагам и половин килограм... затова ,  ще се опитам да се удържа няколко дни да не се тегля " Simple Smile

# 57
  • Мнения: 2 950
Хей,мацки Simple Smile
Искам да започна тази диета,но не понасям тази супа Sick Кажете неможе ли да заменя супата с нещо .. или пък имаше такива май таблетки в аптеката ???  Rolling Eyes
Ейй Simple Smile помогнете де моля ви  Praynig Praynig

Има вариант за заместване. Слагаш всички зеленчуци в една тава и печеш. Но с яденето пиеш много вода. Сестра ми правеше по този начин диетата, защото от вареното зеле й се повръщаше. Незнам колко е правилно, но отслабна много!  goodscale

# 58
Здравейте и от мен, от утре и аз съм с вас. Да ви кажа и моя опит с диетата - преди 3-4 години я правих 14 дни и бях отслабнала доста в обиколките ( за кг. не помня). Но не ядях зелева супа а нарязано зеле с малко сол и ябълков оцет. Другото си беше по диетата 1ден - плодове 2- зеленчуци и т.н.  Днес си напазарувах 2 зелки и 3 грейфурта и  за утре съм  готова.

# 59
  • бургас/софия
  • Мнения: 109
успех на софи, аз също си купих зелка, чудя се дали да я правя на супа или на салата..защото след няколко дена така ми писна тая супа, че последните 3-4 дена ям каквото ми падне и резултатите ми отидоха Sad трябва да се подходи по-сериозно!!

Общи условия

Активация на акаунт