Магическата зелева супа

  • 57 780
  • 522
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 0
леле момичета,днес направо се размазах тотално Banghead толкова много ядох,че smile3511 newsm61 smile3514. Снощи след дълги и мъчителни болки ми дойде(а не исках Sad) и днес се смазах да плюскам и сега #Cussing out smile3511 smile3516 smile3515,но нищо от утре пак съм с вас Hug

# 511
  • Мнения: 256
Шери, и аз съм с ПМС в момента, но засега удържам със супата фронта. Не се ядосвай, разбираемо е.

# 512
  • Мнения: 199
Fresh Gale   как ти се отразява в кг. така по  веднъж месечно. И аз мисля така да продължа, като разтоварващи дни за месеца. По колко смъкваш за тази 1 седмица.

# 513
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
НОВА ТЕМА! ОТВОРЕТЕ!ВИЕ СТЕ ПО-СТАРШИ В ТЕМАТА  Simple Smile

# 514
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
Шери, съжалявам, че ти се е случило нещо, което не искаш...
Рано или късно ще осъмнеш със закъснение, което ще се провлече, ще продължи, и ще ни се хвалиш как ти е трудно да си носиш корема после  Simple Smile От сърце ти го желая! От моите МНОГО приятелки, които бяха така, се убедих, че затова трябва едно условие да е изъплено обезателно - СПОКОЙСТВИЕ  Peace

# 515
  • Мнения: 4 344
и аз направих преддиетна диета-толкова сладки и тестени храни омахах... ooooh!
дано утре и през седмицата се оправи положението... Praynig
аз за съжаление не умея да пускам теми... Cry
лека и спокойна вечер,момичета! Hug

# 516
  • Мнения: 2
Шери, не се притеснявай мила и не мисли непрекъснато за това. Както пише Гала ти трябва СПОКОЙСТВИЕ и нещата ще станат от само себе си. За пример мога да ти дам колежка на майка ми, при която нещата нещо не се получавали, но когато защитавала дипломната си работа, а и на работното й място гонели някакви срокове и въобще не мислела за това, тоест оказала се затънала до  гуша в други проблеми, нещата се получили. Желая ти от все сърце едно сладко малко човече и много щастие и радост при отглеждането му. smile3522 От утре почвам и аз със супичката. Успех на всички  newsm10

# 517
  • Мнения: 5 178
пак съм сериозно с вас
днес първи ден на плодове...Simple Smile

# 518
  • Мнения: 199
 smile3518   Да ви се оплача днес кантара показва дори + 0,500 , а не съм прегрешавала.

# 519
  • Мнения: 199
 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
Момичета, пробвах и УСПЯХ да пусна нова тема :

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=382310.new#new

# 520
Zdraveite i ot men.Az sam probvala dietata edin pat i imashe efekt.Tazi zima natrupax dosta izlishni kilogrami i sega zapochnax dietata za vtori pat i se nadqvam da ima sashtiq efekt kakto parviq.A po otnoshenie na zelevata supa za men tq e nai-otvratitelnoto neshto koeto sam qla,no stiskam zabi i preglashtam zashtoto naistina dietata si zaslujava.Uspex na vsichi koito sa na ZELEVA SUPA.  chef newsm10 newsm39

# 521
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
нелчето, имаме друга тема, пиши в нея, там сме всички  Hug

# 522

Общи условия

Активация на акаунт