Мнения за имуностимулаторите на ADLiquid™2

  • 9 540
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 566
И нашето педи ни препоръча този имуностимулант, 2х2.5мл, малкия е на ясла и се надявам да намаля болестите но мин.
Може ли да го съчетая с Цитросепт, понеже давах от него и има едно голямо шишенце.

# 31
  • Мнения: 341
Аз искам да ви попитам,дали мога сега да го давам като е отворен лятото,тогава за малко го пиеше,но го спрях защото сменихме педито и тя каза че лятото не се дава,а имам цяло заченато шише.Дали е годен,знае ли някой колко време трае,стои в хладилника.

# 32
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Аз започнах миналата година да го давам на децата.На баткото имун супорта а на малката фор кидса.Ефекта при баткото беше наистина впечатляващ......докато при малката ефект нямаше.
Тази година пак започнахме да го пием началото на септември.При синът ми,отново има ефект,но при щерката,пак ударихме на камък. ooooh!

Относно апетита,Боби по принцип е доста злояд,но по време на приема,забелязах,че апетита му видимо се увеличи.

# 33
  • Мнения: 1 701
Гледам, че последното мнение е от септември, но да не пускам нова тема...
Нямам време да изчета всичко и затова да питам накратко - може ли да започна да го давам сега профилактично, тъй като от януари евентуално ще тръгва на ясла? Защото на няколко места прочетох, че се дава през есента...  Thinking И може ли да се комбинира с Лактофлор? давам го, защото имаше бъбречни проблеми и почти една година изкара на АБ.

# 34
  • Мнения: 592
Нека  и аз да напиша моето мение. Не съм доволна от препарата, никакъв ефект. Макар и да бях доста позитивно настроена и  не о4аквах кой зане какви 4удеса  ...., но поределено съм разо4арована.
По време на приемането на Фор Кидс боледува - бронхит и възпаление на ухото. Без антибиотик не се разминахме. А си лепна и конюнктивит. При нас за съжаление ефект никакъв  Thinking Да допълня, 4е синът ми не оледува 4есто
Даже не изпи шишето до край,  не мисля да му го давам остатъка

дано помогне на други деца. От мен до тук с Фор Кидс

# 35
  • София
  • Мнения: 7 097
Дъщеря ми пи Фор Кидс и не е боледувала изобщо през няколкото месеца, през които й го давах. В момента, в който го спрях /до известна степен и заради негативните отзиви във форума/ започна да боледува и изкара 3 различни вируса един след друг - даже и в момента е болна.

Общи условия

Активация на акаунт