Мами от Банкя :)

  • 14 656
  • 292
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 363
не, МИА! не съм била аз! Simple Smile
аз съм със сиво-оранжева количка на Hauck, а и съм със синя коса! няма начин да ме сбъркаш!  Joy

# 31
  • Мнения: 2 376
Нашата е черна триколка и аз съм с черна коса, но вчера не сме излизали.
Кое е ипона?

# 32
  • Мнения: 363
ипона е като тръгнеш от пазара към църквата първата улица вдясно и на сто метра е кафето
ма как го обясних само  Joy

# 33
  • Мнения: 363
няма друга толкова "ленива" тема като нашата!
в Банкя е пълно с колички, а в темата сме само 9 мацки!!!  newsm78

# 34
  • София
  • Мнения: 1 185
Добро утро



# 35
  • Мнения: 363
добро да бъде!
лидия само ни глези и гали окото с кво ли не!   bouquet

ние днес сутринта ходихме до личната, че момата вчера цял ден и цяла нощ не е спала. изпрати ни лекарката на УНГ. слама богу нищо няма, но поне си разходихме момата с маратонките, та й се кефеха хората!
а и аз съм доволна от разходката!

# 36
  • София
  • Мнения: 1 185
Усмихнат ден!!!

# 37
  • Мнения: 290
Доро утро и от мен!
Как сте ? Ние вече сме без сополи ,но аз вчера май си пресилих ръката и сега така ме боли китката,цяла нощ не съм спала от болки ,а и нищо не мога да хвана с нея.
Лидиа и аз качих снимки в албума,твоят мъник е голям сладурко-да ти е жив и здрав!
Лек ден!

# 38
  • София
  • Мнения: 1 185
Hrisi051, благодаря! (на майка си се е метнал  Embarassed)! Нещо не ме пуска в снимка.бг, но по-късно ще ви видя!

# 39
  • Мнения: 2 376
Ние този следобяд пак ще правим кръгче около градинката пред банята (при минералната вода).
компания е добре дошла Simple Smile
Софи, сега добре ли сте вече? Разбра ли се какво и е на малката?

# 40
  • София
  • Мнения: 1 185
Добро утро
       

Софи, как сте?

Хриси, ръката я бинтовай, за да се обездвижи малко и да си почине!

Момичета, с Хриси сме качили снимки в албумчетата, качете и вие! Има албумче за майките и такова за децата, ако се сетите още някакво го добавете. Паролата я знаете, ако не пишете едно лично!


Хубав почивен ден!!!

# 41
  • София
  • Мнения: 1 185
Хайде пак аз Simple Smile

Добро утро!



Както виждате започнала съм списък на рождените дати на нас и на малките ни съкровища, допълнете и вашите или ми пишете да ги попълня - да си честитим и да споделим емоциите си!  Hug

Слънчев ден!!!

# 42
  • Мнения: 363
ок сме, момичета! просто малко я болеше ушенцето Евичка, най-вероятно й е влязла вода при къпането! но не беше нищо сериозно! отшумя още на следващия ден!

браво, Лидия! ако не си ти, темата щеше да е скучна!   bouquet  bouquet  bouquet

аз имам рожден ден на 29.01., а момата на 21.08. newsm18 newsm18 newsm18

лелеееееее, 3 дена търся като луда читава оферта за Нова година! вече всичко е заето!  ooooh!
кво правят тия хора, бе?!?  Joy
от морето резервират за Новата година!  Joy Joy Joy

# 43
  • Мнения: 56
Аз май късно се включвам в темата но по-  добре късно от колкото никога Simple SmileТа аз съм monny_77 и съм мама на Алек.През декември очаквам второто си детенце(живот и здраве)Моят рожден ден е на 20.08,а на Алек на 5.01.

# 44
  • Мнения: 56
А какво всъщност става със срещата?Аз почти всеки преди обед се мотая в парка и по пазара.Ако някоя мама е там по това време може да се видим и да пием по кафе.Лесно ще ме познаете с дълга руса коса съм с Алек и с голяма пупа ( същинска мама барба)Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт