удебелена лигавица

  • 11 465
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 127
Момичета преди 3 седмици ходих на гинеколог и ми каза,че всеки момент ще ми дойде,но уви все още не е и днес пак ходих,оказа се че лигавицата е още по-удебелена и д-рката ми се съмнява за мисед аборт,който се е получил в по ранен етап,аз да уточня не съм имала положителни тестове и не съм се съмнявала въобще,макар че не се пазим,утре ще ми вземат кръв за тест и ще си каже.Много съм притеснена...

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 4 468
Здравей, нещо не разбирам - има ли плоден сак, няма ли, какъв мисед!?? По принцип имаш ли нередовен цикъл? Щом нямаш положителен тест най-вероятно не си бременна. С колко ти закъснява ?

# 2
  • Мнения: 1 335
Лигавицата се удебелява преди менструация или при бременност. Редовна ли е М?
Мисед означава, че има плоден сак и ембрион, който е спрял да се развива.
Потърси второ мнение.

# 3
  • Мнения: 127
от 3 месецанеми е идвало ,алигавицата си седи все удебелена,утре след теста ще стане ясно.....а да питам,ако е такова означава ли поне че отпада варианта да има стерилитет

# 4
  • Мнения: 1 335
Не мисля, че си била и близо до варианта стерилитет. А и хич не ти трябва да мислиш изобщо по темата.

# 5
  • Мнения: 127
Благодаря аркана, така поне као се окаже такова,ще отпадне едно от притесненията ми.А ако не е такова незнам какво ли ще е ? newsm78

# 6
  • Мнения: 1 868
Аз почти всеки месец съм така, имам си ову проследено на ехограф след което лигавицата се удебелява, но цикъл не ми идва.
Изследвала съм всички хормони и са ок.
Имам две спонтанни бременности(неуспешни за съжаление, но това е друга тема), така че за стерилитет изобщо не мисли Naughty
При мен май се оказва на психическа основа, защото след абортите във времето когато ми е забранено да бременея и се пазя всичко ми е редовно, започнат ли опитите настава объркване!
Успех, ако някак си можеш да се успокоиш и се консултираш с читав док, мисля че всичко бързо ще се нормализира!

# 7
  • Мнения: 127
НЕЗНАМ МОЖЕ БИ СТЕ ПРАВИ,АЗ ВСЕ ОЩЕ НЕЗНАМ ДАЛИ Е МИСЕД АБОРТ,СЛЕДОБЕД ЩЕ СИ КАЖЕ СЪС СИГУРНОСТ....ама си ме е страх много

Последна редакция: вт, 30 сеп 2008, 15:39 от VaNuMiA

# 8
  • Мнения: 127
само да се отчета.ЧХГ Е 0.00,диагнозата не ем исед аборт както си емислила д-рката,сега ми назначи оргаметрил да пия 5 дни 3по 1и да чакаме да ми дойде.И после следват хормони и така.....

# 9
  • Мнения: 1 868
само да се отчета.ЧХГ Е 0.00,диагнозата не ем исед аборт както си емислила д-рката,сега ми назначи оргаметрил да пия 5 дни 3по 1и да чакаме да ми дойде.И после следват хормони и така.....
Успех мила, нали ти казах,  явно си точно като мен!

# 10
  • Мнения: 127
явно е така мотонети  Wink.Ако можеш пиши ми на лични как ти протича лечението или нещо около този проблем. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт