''Дневникът 51'' - да отслабнем всички заедно

  • 12 421
  • 374
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 1 384
Добро утро, банда  Hug

Днес кантара беше подминат, така че няма какво да докладвам  Laughing

Aia, много ти се радвам като си толкова стриктна  Hug Като мине седмица ще мога да кажа за режима, сега е рано  Wink Ти как мислиш, колко време ще ми е нужно да свааля около 5кг /ако съм режимна разбира се/ знам, че при всеки е различно, но ти поне имаш и странични наблюдения от момичетата в темата на Ипо   bouquet


Le Plaisir
, мерси за кафето, МммммММ  Hug И аз мисля, че е по-добре да се избягват консервите, то вече в тях нищо полезно не е останало  Confused  Peace

iguanka
, ми Миранди се появи по едно време и каза, кога ще я пуска, ама не  помян вече  newsm78

И дааа, Шоколадка пак зачезна  Sad  Heart Eyes  bouquet

Хуабв ден, прекрасни  Hug

# 361
  • Мнения: 498
Добре,няма да е консерва Naughty,ама предложете нещо,че не мога да го измисля Wink

# 362
  • Мнения: 22 430
Здравейте момичета.
Ние вече сме доста по-добре, малката се оправя, аз също се чувствам почти идеално днес. )))
Реших да видя какъв е резултата на кантара, -3кг за 2дена. Така или иначе сега ще се и захранвам бавно, че все ме е страх да не се започне отново с неприятностите. ))
Понеже се канех да минавам на диета и се бях оляла с яденето, та господ се погрижи дето се вика за мен. )))

игуанка, страхотни са ти ябълките. )) И аз пекох онзи ден за малката, но на парчета - не че ги яде. ))))

Пожелавам на всички хубав и приятен ден и да не ви пипва този гаден грип, че е голям ужас.

# 363
  • Мнения: 958
Здравейте и от мен Hug
Днес нямам намаление,но то пък не може всеки ден Whistling,пък и пред МЦ съм и съм подута, и корем ме боли, ще взема да заобикалям кантарев няколко дни, да не се изнервя допълнително Naughty
Le Plaisir, направи си зеле с ориз, аз много обичам, може и прясно Hug
Игуанка, kiss, супер съм, доволна съм от себе си, диетична съм и като че ли поизлекувах лакомията, а за новата темичка никакви мерки няма да дам, срам мъй Blush , а тая снимка хич и не посмях да я погледна:2tooth:
Мирама, радвам се,че сте по-добре Hug
Лиде, браво на теб за режимността, щом си минала първите дни оттам нататък е лесно thumbsup
Тиквичке, Ая,Миранди,Капризче, Hug Hug Hug HugГледам всички влязохме в релси, много съм щастлива  Hug Hug
Пожелавам на всички прекрасен слънчев и много минусов ден(само откъм килца да е с минуси Laughing) Гушкам ви всички, по-късничко пак ще пиша Hug Hug Hug

# 364
  • София
  • Мнения: 1 950
Здравейте, момичета! Hug

На линия съм днес :
Закусих ябълка с чай, но обяда ми не е съвсем точен, но поради липса на избор в момента ще се задоволя с наденица и салата Crazy , следобяд пак ябълка и чай, а за вечеря ще си помисля за нещо пилешко може би, защото не ми се иска пак да е наденица, но още не знам със сигурност какво ще избера newsm78

Браво на всички режимни   bouquet  bouquet  bouquet

А нережимните - бързо в строя  Hug

Хубав и успешен ден на всички!

# 365
  • Мнения: 1 254
оф то много натоварващо тоя крос бе  Confused Едвам изкарах 6-7 минути и то на най-ниската степен. Ако ми остане време следобяда ще повторя. Как мислите кое е по-добре тренировка сутрин и следобяд по малко (15мин) или една обща от 30? Знам, че е малко но това е максимумут време, което мога да отделя  Flutter

# 366
  • Мнения: 3 050
да, аз като пишех че карам по малко и всеки се чудеше... Rolling Eyes ама като седнеш да караш тогава разбираш (макар да са различни двата уреда де)
Каприсче аз знам че следобеда е по-добре да се тренира, между 15 и 18ч
дори и да са 30 мин.  Peace

# 367
  • Мнения: 148
Здравейте момичета

четох,четох явно повечето сте режимни  smile3501

Смайл отивай на лекар защото този грип е много коварен няма как да ти мине ей така,дано бързичко да оздравееш,не като при нас да се проточва Hug

Рожденния ден си го изкарах супер,но до към 5 часа беше кошмар бях решила че съпругът ми е забравил за празника,а той милия ми нарочно ме е държал в неведение за да ме изненада.Ходихме на ресторант с приятели имаше песни,танци много хубаво беше,бяха ми подготвили и скеч пред вратата въобще бше незабравимо.В събота цял ден по разходки,а в неделя такова шетане и готвене падна просто не е истина smile3517
Вчера обещах да пиша но упойката не ми понесе Sick втрисане ужасно главоболие и лежах до късно

Килограми същите незнам да се радвам ли че ги задържам или да се ядосвам че ям не ям все толкова стоят вече 2 месеца  Thinking

Видях снимките -много са хубави  Hug

Весел и отслабващ ден момичета прегръщам ви всички

# 368
  • Мнения: 958
Здравейте, милички, нещо май се зарибявам пак по форумчето newsm48
Пускам следобедното кафенце:
Laughing
Капризче, да ти кажа как тренирам аз на кростренажора във фитнесзалата, в началото тичах 30мин пътека и 20мин крос, после започнах само крос около 50-55мин., смятам, че би трябвало да започнеш с по-малко минутки за тренировка, но аз преди това ходех на спининг, тае бо и степ-аеробика и във фитнеса ми беше еднообразно и ненатоварващо Confused ,започни с 30 ако можеш, ако не-с 15 и постепенно увеличавай, за броя тренировки на ден тренирай колкото пъти можеш, но имай предвид, че след 20-тата минута кардио започва топенето на мазнини, така че ако си предвидила 30мин за тренировката по-добре да не са разделени на 2х15 според мен.При всички случаи и по 20мин да тренираш ако е редовно непременно ще има ефект newsm10
didicheva, много хубаво те е изненадала половинката, направо като по филмите, аз на моята половинка обикновено му напомням няколко дни по-рано, че имаме празник, защото той и неговия собствен рожден ден ще пропусне иначе newsm62

# 369
  • Мнения: 1 254
благодаря ви за съветите. Много трудно ще ги сместя в моя график, но ще се опитам. Честно да си призная смятах да карам по 15 мин сутрин и 15 следобед, ама вие ме разубедихте. Ще карам по 30мин следобед. Мерси Игуанка, Жедира и лиде   bouquet
Сега едвам го докарах до 10мин, пфуу как съм се отпуснала, трябва да се стягам.  Flutter
Само едно ме притеснява, имам чувството, че много ми товари коленете, а те са ми доста проблемно място и ако е голямо натоварването сигурно няма да продължавам. Дано не се окаже така Naughty

# 370
  • Мнения: 1 599
Le Plaisir  благодаря за кафенцето


iguanka да ходя 4 пъти седмично на английски (а между другото уча и испански  Laughing понеже около мен много Испанки  Laughing)



crazy_tikva  за мен най-реалистично е по 1 кг на седмица... горе долу за месец - месец и малко!



Mirama  радвам се че сте по - добре! Въпреки, че е по този начин честито за минуса Peace



jedira не се мери много често по добре 1 път седмично ... понякога задържаме вода или се получи някакъв + и почваме да се нервираме напразно ! Благодаря за кафенцето тъкмо и аз си го пия. 


MissCaprice не е хубаво в началото много да се натоварваш... редувай тичане и бързо ходене! Аз също сега почвам да тичам и не издържам много (особено след крос тренажора) правя 4 мин тичане после намалявам на бързо ходене, след 2-3 мин пак почна тичане и така ... ако можеш карай ги на един път ако не на 2 пъти... Flutter


didicheva  а къде са твоите снимки  newsm78 особено от РД .. чакаме гиии




по късно ще се включа за отчета на деня ! Много  Hug на всички

# 371
  • Мнения: 1 384
Хелоууу  Mr. Green

Минавам мн. набързо, защото излизам след 5 мин. Режимна съм, но се чувствам като слон  Tired

Aia, мерси за отговора, звучи обнадеждаващо, дано само успея озаптя ламята в мен  Praynig

До по-късно сладурки или до утре  Hug

# 372
  • София
  • Мнения: 1 950
Отчета ми  за днес /не много стриктен/ Embarassed
закуска ябълка и чай, обяд наденица с краставица, следобяд банан, а вечеря може би сирене и зелева салата - доста нестриктно по страхотната диета,
но затова пък 15 минути кростренажор - 101 кал изразходени  Wink


Приятна вечер и минусова сутрин на всички! Hug

# 373
  • Мнения: 6 958
Здравейте момичета  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

За бой съм (дето никаква ме няма и темата ни...)  Embarassed

Вчера се върнах от път и бях много изморена за новото ни теми... Сега, ако успея ще я пусна  Peace

Относно ''диетата'' ми - нищо конкретно, килата едни и същи - ужасно много имам за сваляне пак  ooooh!

Радвам се да Ви видя и до после милите ми  Heart Eyes

# 374

Общи условия

Активация на акаунт