Пораснаха МЛАДОСТките ни мъничета и много от тях са вече ученичета!

  • 22 951
  • 258
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 6 011
Момичета, уточнете моля, тортите на Билла къде се намират точно? В самата Билла или в кафенето до нея /до обувките КК/?

# 46
  • Мнения: 2 274
Нинче, кака Валя я търсете в Младост 1, бл.28 Simple Smile в новия Мечо Пух и приятели!

# 47
  • Мнения: 1 531
аааа, значи е там  Flutter той ми е много далеч, ама го имам предвид, мен там едната 'какаичка' ми е приятел от стара загора, незнам бях ли ти казала, та ще ми се да отида, ама много далеч Thinking

ники, до к&к Wink

# 48
  • София
  • Мнения: 6 011
Ниночка, мерси!

# 49
  • Мнения: 1 531
оооооо, да си изпълня мисията: онзи ден ходих до фарлин магазинчето, дето е срещу фантастико-младост 4, и там човекът тъжен ми обясни, че го махат магазинчето и сега продава ВСИЧКО на цени на едро  Crazy има доста разнообразна стока Flutter

# 50
  • София
  • Мнения: 6 011
За какво е това магазинче?

# 51
  • Мнения: 1 531
бебешко, предимно на 'фарлин' неща  Peace една марка е туй, сравниелно от скоро на бг пазар, пусни търсачки Flutter

# 52
  • София
  • Мнения: 17 591
оооооо, да си изпълня мисията: онзи ден ходих до фарлин магазинчето, дето е срещу фантастико-младост 4, и там човекът тъжен ми обясни, че го махат магазинчето и сега продава ВСИЧКО на цени на едро  Crazy има доста разнообразна стока Flutter

Какво е това магазинче?
къде точно срещу ФФ?

# 53
  • Мнения: 1 949
оооооо, да си изпълня мисията: онзи ден ходих до фарлин магазинчето, дето е срещу фантастико-младост 4, и там човекът тъжен ми обясни, че го махат магазинчето и сега продава ВСИЧКО на цени на едро  Crazy има доста разнообразна стока Flutter

Какво е това магазинче?
къде точно срещу ФФ?

Не съм Ниночка, ама да обясня. Тръгваш от Фантастико към Мл4 по уличката зад бл.419 май беше. И там в един блок вдясно се пада. Отвън обикновено изкарват разни проходилки, столчета за хранене и др. такива по-обемни неща. Дано да си ме разбрала.

# 54
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Здравейте момичета,
като гледам какво е хубаво времето... сигурно всички сте по разходки. И на мен ми се ще да си грабна чантето ама пуста работа...

benighted надявам се вече да сте здрави. Моя мъник боледува повече от месец. Водих го където се сетих, с какво ли не го тъпках, какви ли не изследвани не правиха. Никакви лекарства не му действаха и непрекъснато се влошаваше. Бях откачила. Така и не поставиха диагноза, а с малко бабешки лекове и след три седмици сам се пребори. Сега да чукам на дърво е добре. Оставих го на майка да го гледа и няма да го пускам на градина, че в неделя е рожденник и го пазя да е здрав за партито.

Аз да ви разправям за днешния ден.
значи... сестра ми и зет ми с племенницата бяха в Турция за 5 дни. Снощи сестра ми да вземе да даде на детето аналгин...  Shocked щото я боляло зъб. Дала й само няколко капки ама... та направило алергична реакция детето, подуло се и прочие. Яхват се те на колата и беж у Бугарско. Пристигат тука сутринта и тръгват по болници. Слава богу детето е добре. Ще пие познатите ни противоалергични сиропи и капки.
Обаче майка ми като чула и... представете си Crazy
И тъкмо говорила по въпроса с баща ми по мобилния и звъни домашния телефон.
Някакъв чук се представя че е от полицията и казва... "дъщеря ви направи катастрофа.  Shocked Блъснала е 9 годишно дете.  Shocked
Арестувана е и прочие и прочие... ето да говорите с адвоката"  Shocked
Майка ми изтъпява и вече е пред инфаркт  #Crazy
Обажда й се някакъв друг чук и се представя за адвокат, който й обяснява как трябвало да дадат пари, за да се потулят нещата.... знаете за какво говоря.
После дават на някаква фльорца да й се обади и да се представи за щерка й - демек за мен или сестра ми. Всъщност те са имали в предвид мен, щото аз се водя на този адрес ама понеже сестра ми има кола, майка веднага за нея си помислила. Та фльорцата почва да квичи на телефона - мамоооо, арестуваха ме... дрън дрън. Ама говори все едно че реве за да си преправи гласа.
И майка ми вече в истерия пита "а какво стана с детето"- имайки предвид Мина, която трябва да е в болница, подута и т.н.
Онази обаче казва - ми не знам... в Пирогов е, може да не оживее... в тоз момент на майка й просветва, че тези са измамници и... да не виждате майка ми като я хванат лудите #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire
Почват едни попържни.... до девето коляно  Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil
Накрая казала, че зет й е полицай и го е набрала още в началото на разговора и са го записали... та онез набързо затворили телефона.
Аман от тия измекяри бе. И на мен ми звъняха преди време тия с машините и частите. Направо не мога да разбера как им се връзват хората. Толкова са им плоски лъжите. Ама... какво да правиш. И майка ми в първия момент е била в шок. Еййй гадове такива... ще докарат на майка ми някой инфаркт, та ще трябва да ги диря да ги трепам  #2gunfire

# 55
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
Drina, и майка ти ли е попаднала под ножа? Добре, че се е усетила.Гадове. Все гледат на по-върастни да звънят(не знам майка ти колко е възрастна, но това им е практиката), що не ми звъннят на мен.

Хубаво е, че малкото се оправя. Аналгин и аз давам, когато положението е много зле(мн. висока температура, бесен зъбобол....), явно просто дечко си е алергично към него.

# 56
  • Мнения: 1 949
Дрина съжалявам много! Добре де, чувала съм и аз за подобни случаи, чудно ми е само от къде знаят, че майка ти има дъщеря? Щото ако няма и кажат дъщеря ти еди-какво си и веднага се дънят  newsm78

# 57
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Все гледат на по-върастни да звънят(не знам майка ти колко е възрастна, но това им е практиката), що не ми звъннят на мен.

Ми на 63 години е. Не е първа младост, ама си е пушка жената и си е с акъла.

Дрина съжалявам много! Добре де, чувала съм и аз за подобни случаи, чудно ми е само от къде знаят, че майка ти има дъщеря? Щото ако няма и кажат дъщеря ти еди-какво си и веднага се дънят  newsm78

Ами сега ще ти кажа... то са си го измислили. Сещаш ли се като дойдат избори... как облепят супермаркетите със списаци в които най чинно са ни написали ЕГН-тата, имената и домашните адреси. Та аз точно за тези измамници не съм чувала, но 100% знам за агенции, от тези за проучванията, които пращат хора да заснемат тези списъци. А не се и съмнявам, че тази информаци може да се вземе от някой работещ в общината или в ЕСГРАОН-а. Хората за пари чудеса правят. Та значи ако погледнеш в избирателния списък и видиш на нашия блок секцията какво ще видиш... хора с еднакви адреси. Поглеждаш им ЕГН-тата и хоп... мама, татко и дъщеричка.
След това отиваш преспокойно тук http://www.btc.bg/online/cgi-bin/wpd.cgi?temp=home.html&ls=0
пишеш името и квартала и хоп... телефончето.
Ами ето така става. Простичко и като слушам какви ги говорт по новините... работи си машинката.
Лошото е че в нашата държава няма защита на личните данни. Къде ли не ни събират имена, адреси, ЕГН-та... то не са регистрации, то не е чудо. Бази данни има купища. А има и хора, които ги продават. Само да имаш малко пари и можеш да направиш голям удар.
Пазете се момичета. Всякакви гадни измамници има.

# 58
  • Мнения: 1 266
Айде и аз при вас Simple Smile
Видях и познати никове вече. Мактуб  Hug

Аз съм Яна, дъщеря ми е Михаела (на 2 месеца, РД 13.08.2008), живеем в Младост-4, бл. 476  Simple Smile

# 59
  • London
  • Мнения: 292
Добре дошла на Котката Марта,  bouquet

Дрина,
много е гадно е това и е добре, че майка ти се е усетила.
Simba i мен ме бяха преметнали яко, че е със синът ми е станало нещо,
а аз в паниката докато се сетя, че нямам син , представяш ли си ........
Ама имам извинение, че имам племенник който аз гледам ...... тя или то така ревеше и подсмърчаше, че ми настръхна косата.Добре , че заговори на "меко" и ми светна и чак после се сетих, че няма син. Embarassed Embarassed Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт