Ето времето настана, да се срещнем февруар

  • 13 091
  • 292
  •   1
Отговори
# 45
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 663
Ихааа, че кеф Laughing dessi06, v.pluemper  - ще се радвам много да се видим и да се съберем, пък дори и да е мини среща Hug
За сватбата - ние си я направихме както ние искахме, като накрая вдигнах скандал на свекито, защото искаше да покани около 120 човека Mr. Green Само че й обясних, че ако иска да си кани, ще иде тя да се жени и решихме въпроса Mr. Green Важното е вие да си се чувствате добре и да си изкарате прекрасно. Не съжалявам за нито една минута от моята сватба. И аз исках малка, ама на края стана малко по-голяма от комсомолска и въпреки това беше най-прекрасната, защото ние с милото си я направихме такава. Танцувах през цялото време, не си седнах на дупето и даже не ядох Joy Но пък бях ужасно щастлива и доволна.
vivi_mm, пожелавам ви да се обичате и само това да е важно за вас в този ден, останалото ще се нареди! Peace
П.С. При нас имаше сърдити, но обясних, че това си е моята сватба и в крайна сметка избирам сама какво и как да празнувам.

# 46
  • Мнения: 0
Здравейте бременни красавици

Много благодаря за поздравите и прекрасните пожелания...и да ви се връща.
Записвам се в новата темичка. Ще ходя на ФМ в четвъртък и ме е втресло днес... Praynig

Много усмивки на всички..много хубава темичка

# 47
  • Мнения: 1 796
Ами аз така като гледам 26 вечерта отпада, предполагам че повечето имат близък или приятел Димитър  Wink
Така че ако искате да се ориентираме към 25 Октомври????

За времето и мястото и аз предпочитам да е нещо подходящо за обяд например - салатки , а после и тортички, а може и нещо друго. Но това зависи от мястото.

На мен през седмицата ще ми е по-неудобно, защото съм на работа до 6 часа и докато си тръгна и стигна до мястото ще стане 7, 7 без нещо.

За заведенията моите предложения са: Джепето на Гурко, Хепи на Раковска, ъм ми това засега . Ама трябва да мислим и за броика и за възможност да сме на една маса , а не разхвърляни по заведението.
Аз съм съгласна за този вариант Hug а за заведение, където кажете Peace

Geia,
знаеш ли че ние имаме апартамент в Aschau. Сигурно го знаеш, едно такова курортно градче до Chimsee. С мъжа ми често сме там. Сега аз избягвам да пътувам понеже е на 4 часа с кола от тук където сме в Словения. Но иначе сме почти всеки втори weekend там
На Chiemsee е голяма красота, миналата година бяхме там с таткото, много ми хареса, само че ние ходихме до Prien am Chiemsee

# 48
  • София
  • Мнения: 216
Ами аз така като гледам 26 вечерта отпада, предполагам че повечето имат близък или приятел Димитър  Wink
Така че ако искате да се ориентираме към 25 Октомври????

За времето и мястото и аз предпочитам да е нещо подходящо за обяд например - салатки , а после и тортички, а може и нещо друго. Но това зависи от мястото.

На мен през седмицата ще ми е по-неудобно, защото съм на работа до 6 часа и докато си тръгна и стигна до мястото ще стане 7, 7 без нещо.

За заведенията моите предложения са: Джепето на Гурко, Хепи на Раковска, ъм ми това засега . Ама трябва да мислим и за броика и за възможност да сме на една маса , а не разхвърляни по заведението.

Ами явно ще е 25.10 наистина, а като е през деня няма да има проблем с вечерните рожденни дни:), иначе аз съм за Джепето на Гурко, там е доста просторно вътре и готвят добри неща, а и салатките им не са за изхвърляне, не помня как бяха с десертите, ама имаха, не е като да няма, само че като се уточним със сигурност за дата и час, трябва някои да намине и да запази нещо, ще трябва и капаро сигурно, за да подредят масите, така че всички да се виждаме и да се чуваме доколкото е възможно, затова трябва и да знаем колко ще сме със сигурност и кои мами се колебаят още, не знам как ще стане да гласуваме, че ако е със съобщения сигурно ще си изгубим бройката, може би да си отбеляваме някакъв знак на първа страничка до имената или нещо такова и като наближи 20ти да започваме да се броим, вие какво ще кажете?

П.С.: В Хепи са отделни сепарета и надали ще успеем да се съберем на една маса, а няма да е много приятно да сме разделени на групички по 8 да кажем. поне аз така мисля...

Последна редакция: вт, 30 сеп 2008, 13:10 от iva_angel

# 49
  • sofia
  • Мнения: 73
Запис и от мен.Леле много сте бързи с писането,моля някоя мама да ми прати парола на лични да кача и аз най накрая някоя снимчица.Усмихнат и слънчев ден от мен.
  bouquet  bouquet  bouquet

# 50
  • Мнения: 2 829
Здравейте и от мен!
При мен всичко е наред, само притеснението за свекър ми си остава. Днес заминаха с мъжа ми и свекърва ми в София на изследвания. Всички много се тревожим и молим за добър резултат.
Виждам че обсъждате сватбите. Аз изобщо не съм фен на този вид мероприятия. Но роднините много държаха на голяма сватба "както трябва" и ние с мъжа ми ги оставихме да правят каквото искат- свекър ми плати всичко и поканиха всичките роднини, техни, на моите родители... Разбира се и ние си поканихме приятелите. В крайна сметка се получи веселба и беше много хубаво Simple Smile
Но, според мен няма значение каква е сватбата-важното е че сте взели това решение Simple Smile
За флуора-аз също съм решила да не взимам допълнително флуор, почетох малко по въпроса и установих, че в много от минералните води на пазара има флуор в доста големи количества, има го и в пастата за зъби...

За срещата-продължавам да ви завиждам!

# 51
  • Мнения: 805
daya9
Да много е красиво там...в Prien особено, по-цивилизовано е. Пък и е директно на езерото!
А в Aschau са повече стари хора на почивка, има и една клиника за болни деца...за мен е подтискащо и затова го ползваме само за почивка. Не бих се решила там да живея за постоянно. Мислим да даваме даже апарамента под наем...

# 52
  • sofia
  • Мнения: 73
blagodaria za parolat.dovechera kato legne malkia shte kacha snimki.

# 53
  • Мнения: 14
Привет и от мен мамита! как сте! Навън е много приятно и аз след малко излизам на разходка в гората ( така или иначе ми е близо, за което много се раДВАМ)

q_dimp, добре дошла при нас. Лека и безпроблемна бременност и красиво бебче през февруари!

Ladymaxnewsm59. Подаръка малко по- късно - през февруари!

Desika, 1: успех на ФМ, сигурна съм , че всичко ще е наред!
                                                        2: Весело и приятно изкарване в Испания!

gerganaj1, трябва да изтриеш някои писма от входящата ти кутия, защото не можеш да получаваш ЛС, тъй като е пълна. По- късно пак ще опитам да ти пратя паролата и профила!

          Аз отивам на разходка с бебко!!! Много   love001  love001  love001 на всички и на "малките " тумбачета!!!

# 54
  • Мнения: 7
Привет и от мен Simple Smile
дойде и моето време да се разпиша при февруарските мами  Wink
за протокола - терминът ми е определен за 1-ви, но ще видим девойката, кога ще реши да ни навести Simple Smile
първо е и ... все си мисля, че паниката не ни обзела, ама отстрани може да изглежда и по друг начин.
леко бременеене желая!  Heart Eyes

Последна редакция: вт, 30 сеп 2008, 13:53 от folie

# 55
  • Мнения: 95
vasi_k, mamaZ  много ви благодаря за бързият отговор,сега имам парола и всичко довечера ще кача снимки.
folie добре дошла сред нас леко бременнене....

# 56
  • София
  • Мнения: 66
folie, добре дошла! Simple Smile Честно казано направо не мога да повярвам, че все още се множим Simple Smile

yanast , дано всичко е наред с твоя свекър! Важното е да се подкрепяте, което по думите ти явно правите Hug

за срещата - явно датата се заформя 25.10 /събота/ към обедно време... Я бързо някоя мама да си измисли час и останалите ще се съобразим Simple Smile
Аз също съм ЗА Джепето... но и всякакви други предложения важат Simple Smile

# 57
  • Мнения: 24
Мс момичета за паролата, като се прибера от работа ще сложа и аз снимчици, даже и на коремката ще сложа Simple Smile

Благодаря ви и за подкрепата относно скромната церемония Simple Smile
Carbo   и ние може така да направим след 1-2 години да направим сватбата "както трябва" и малката принцеса да бъде шаферка Simple Smile

# 58
  • Мнения: 1 134
Ами щом ще е обедно време - 13.00 е типично по английски? Laughing
Аз, най -вероятно ще дойда с дъщеря ми, ако нямате нищо против. Тъкмо и мамите с розови щъркелчета да свикват от сега с панира на суетата. Crazy Laughing

folie, добре дошла! Hug

# 59
  • Мнения: 46
folie  welcome
Мерси за пожеланията,момичета Hug.Да си призная и аз не съм за големите сватби,но родителските тела искат,а и ние не се дърпахме много,пък и кога ще се съберем родите пак?  Crazy
Чета ви как вашите бебешочи си играят мачле в коремите ви,а мойто синче е по-мързеливо или по-поспанлива(на татко си се е метнал),рядко си ме почуква от вътре,не винаги съм сигурна,че е той.На 10 съм на преглед и се надявам всичко да е на ред с нас.Слънчев ден от мен и целувки по тумбаците   love001

Общи условия

Активация на акаунт