КГБ = Клуб на Готините Баби - 43

  • 24 389
  • 593
  •   1
Отговори
# 15
  • тук и там
  • Мнения: 312
Ох,Тайне,то моята жлъчка е прегъната по рождение,като на майка ми,лека и пръст и не е за махане,защото нямам камъни.А имам много операции.И двете ми деца са раждани с операция,апендикс,преди две години и гинекологична,абе моята е една,ама не падам духом.Имам си прекрасно внуче и дай боже още да имам.Та така.

# 16
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 290

 Да се запиша и аз в чудесно оформената ни темичка!Зиче,ама как си се сетила и за снимките отделно!Нямам думи от възхищение. Само в следващата тема може да се добавят и варненските снимки.Аз ги имам записани у дома в коя тема са и на коя страница.

Аз все още съм "на работа".Само губи-време.Почти няма ученици,а в някои класове няма нито един днес.Нищо,оправих си малко библиотеката,понаписах си за Кирил и Методий,принтирах и като капак успях да се запиша и в новата тема,че днес пак съм заета до 18ч.
 Желая ви ЛЕК ДЕН НА ВСИЧКИ и ще си тръгвам,че сега трябваше да имам час в Vклас,но няма нито едно дете. До довечера!

# 17
  • Мнения: 77
Тайне, благодаря ти! Нека да е жива, здрава, умна и разумна порасналата ми внучка!

Мими, и моята жлъчка е превита. Но големи кризи не съм правила. Когато хапна нещо "по-така"
имам тъпи болки чак до плешката, и сякаш под ребрата в дясно имам плондер- така го чувствам.
Можем да пием обезболяващи, защото няма камъни,които да запушат жлъчни канали, или там каквито мизерии могат да направят. Това било болест на чревоугодниците.
Визитацията бързо я направих, защото снощи преди да си легна оправих хола и днес само Борковата стая и нашата спалня.
Тя домакинската няма край! След малко ще обядваме, мивката ще се напълни с чинии- четири човека сме, ще гледам "Семейство Калинкови" по първа, малко ще си полегна и то дошло време за вечеря и ......пак отново!

Блазе ви, че ходите на работа! За всичко съм буфер! Майка ми от сутринта е намусена, че съм и дала закуската в 9.30ч., ами успах се- и аз съм човек. Като си купя някоя дрешка и веднага: Много ли ти трябвяше това, то къде ходиш, че....." Нищо не ми се полага- нищо!

# 18
  • Мнения: 7 375
                       Зиче,темата е СУПЕР!Поздрави!
                       Момичета,черпя ! Моя деди днес има рожден ден!



# 19
  • Видин
  • Мнения: 961
Ехееее, какви вкусотии!!! Grinning

                  Дидиа, честито ти рожденник!
 HugДа е жив и здрав,да те обича, да те слуша и да отгледа и правнуци!!! Hug


За деди:   

И аз теб, разбира се:

# 20
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856

Дидка , да ти е живо и здраво мъжлето!
Много здраве , щастие и любов!



Весел празник , Дидка!

# 21
  • Мнения: 549
 Здравейте  мили момичета.Привет от слънчева Варна.
Зиче,благодаря за темата-както винаги е  добре оформена - апък и рецептите.......  chef hahahaБраво всичко е супер  bouquet
Диде,да ти е жив и здрав мъжа.Много да те слуша и радва още дълги години.
Аз днеска си разсаждах цветята .Използвах хубавото време. Laughing hahaha
Как са рецептите мили момичета - опитахте ли някоя?
Лек ден от мен.

# 22
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Дидиа,честит ти рожденник ! Дълги години все двамата ви пожелавам,да се радвате на живота.
И много,много да те слуша Simple Smile

# 23
  • София
  • Мнения: 4 177
Зиче, страхотна е новата тема!

Аз се чудя защо няма никой на клона, а то имало нова тема. От вчера нямахме интернет, сега го оправиха и докато изчета .....

Дидиа, честит ти рожденник  newsm59
Да сте живи и здрави още дълги години, да ожените внуци и правнуци!

# 24
  • тук и там
  • Мнения: 312
дидка,да ти е жив и здрав съпругът!

Много да се гушкате,много да се слушкате и винаги заедно един до друг.
От сърце ви желая  много здраве,щастие и любов.
весел празник и наздраве!

# 25
  • София
  • Мнения: 1 529
Дидиа честит ти рожденник. Ръка в ръка,очи в очи сърце за сърце,.

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Здравейт момичета чак сега се освободих от малчо и сядам да ви изчета.
Янче аз писах в предишната тема който има снимки да ми ги прати защото много ровене иска и не успях нощес да се справя и с варненските снимки .За това те моля да ми ги пратиш на лични за да ги добавя и тях . Hug Hug Hug и нещо ако съм пропуснала казвайте че не помня всичко . Hug
Мимка дано вече си добр и да не те боли че е много лоша тази жлъчна криза  ooooh! ooooh!



ДИДИЯ ДА ТИ Е ЖИВ ,ЗДРАВ И КОРАВ МЪЖО !

 
 

Да сте още мнооого години заедно .
И внимавай довечера като духа свещите да не стане така 
А това е за теб!

 

Последна редакция: вт, 30 сеп 2008, 17:29 от zi4e

# 27
  • Мнения: 7 375
                        Благодаря ви,момичета за пожеланията.Няма да ви изреждам по имена /вие се знаете/ че воювам с четирима и пиша на компа. Laughing
                        Никакви болежки!Стягайте се,че тепърва ще се срещаме и разглеждаме родината ,пък може и чужбината. Peace

# 28
  • Мнения: 263


Дидия, честит рожден ден на съпруга ти!

Желая  му океан от здраве, море от любов, непресъхващ  поток от радост, щастлив живот с незабравими  мигове и хиляди поводи за усмивки!



това е за теб

# 29
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 290

  Диде,честит ти рожденик!Желая му крепко здраве,много късмет и щастие!
           

 И аз се завърнах и най-напред при вас!Утре е Международен ден на музиката.В аванс честитя празника на Мастерче,че утре пак ще се върна късно.На Диди също като преподавател по музика и на всички,които обичат музиката!И много специално на баба Мими!

                         

Общи условия

Активация на акаунт