Глиганки 8

  • 25 497
  • 453
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 35
Здравейте, глиганки! 
 Stop
С мене завършва и почва деня Simple Smile Във страхотно настроение съм, денят е ужасен, мрачен и ветровит, пък на мен ми е хубаво. Надявам се и вие да сте така. Май все влизаме във форума, за да се пооплачем. Аз днес няма да се оплаквам. Навярно и на вас се е случвало, да се чувствате еуфорично без видима причина?
Споделям настроението си с вас  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 16
  • Мнения: 226
Здравейте,момичета! Hug
Отново се завръщам при Вас след една много трудна седмица за мен.Писах Ви за баба ми,че я приеха в болницата.Вече си е у дома,възстановила се е,но лежи на легло-става само за тоалетна и да се нахрани.Лекуващият лекар каза,че е прекарала инфаркт.Какво ще бъде от сега нататък не знам.Малката ми дъщеря вчера беше с температура и се опитва и да кашля.Така,че си я оставих при баба ми вкъщи.Дано не се усложни положението.
По отношение на храненето си признавам,че вчера ядох и нещо от непозволените неща,но дано повече да нямам изкушения поне до рождения ден на малката.Иначе миналата седмица,а и тази всеки ден някой тук има рожден ден.Черпят ме,но аз си събирам бонбоните и ги нося вкъщи.
Това е за днес от мен.Ще чакам да пишете.
Желяа Ви лек и отслабващ ден!

# 17
  • Мнения: 737
Здравейте,момичета!
Тежък грип ме хвърли в леглото за дълго,но вече всичко е ОК!Продължавам да свалям все така добре-днес видях,че съм преборила 32кг.Не знам дали в съм свалила в резултат от грипа/и дали няма да си ги върна/или дали заради толкова свалени кг грипа беше тежък newsm78
Ама факт-остават ми още само 20-тина килца да боря Laughing
Скоро ще ви пусна снимки!
Целувки на всички и хубава седмица!!!

# 18
  • Мнения: 27 524
Здравейте, скъпа банда,  Heart Eyes
И аз с нищо весело, но и с нищо лошо не влизам при вас. Прочетох ви, близки сте ми  Hug  Днес говорих със свеки, с майка ми и с една приятелка. И трите, без да се съгласуват, ми се накараха на какво приличам, защо така съм се запуснала, изоставила, защо толкова съм напълняла, защо го няма хъса ми за живот, за гримиране, за докарване, за прически... Така е, няма го. Не знам защо. Има причини, но не ги смятам за основателни и сериозни. Вчера на една съфорумка прочетох подписа: "Защо човек трябва да преживее нещо страшно, за да разбере, че щастие може да се намери и в най-дребните неща!" Защо наистина?

# 19
  • Мнения: 781
Здравейте и от мен Hug
От няколко дни се опитвам да се ограничавам, защото съм лепнала 2 кила. Колко успешно не знам, но и при мен положението е доста неврозно. Днес пуснахме малкия на ясла и не знам на кой свят съм. Детенце е стресирано доста, не харесах сестрата от яслата, намерих го полузаспал на килима и наакан, и изобщоооо. Сори, ама трябваше да споделя с някой, а вас ви чувствам близки. Вече се водя върнала се на работа, но съм в отпуск.
Блонди, и аз често си задавам този въпрос Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 493
Здравейте!
Аз сериозно съм се хванала с фитнеса- много ме кефи и се стремя да съм редовна
Имам цел - последните 8кг до заветните 60 , този път до край

# 21
  • Мнения: 826
Екатерина, радвам се, че се намери още една глиганка със сходни проблеми. Ще се радвам да споделяш повечко неща- и не само по килограмената тема.  Hug
Иренка, радвам се, че баба ти  е по- добре. Дано да се възстанови изцяло жената   bouquet Детенце оздравя ли вече?
Тъмнокоска, аз съм в потрес- до тук 32, остават 20... Ти от колко кг. стартира? Извинявай ако си писала- може би аз не помня newsm78. Иначе- възторжени аплодисменти от мен- 32 кг. са много, наистина адски много!  smile3501 Успех и нататък  Peace
Блонди, може би е просто някакъв момент при теб... Кофти е това, много кофти. Лично мен подобни разговори само ме разстройват, не ме мотивират. Ти си знаеш как е при теб  Tired
Марчела, дано юнакът бързо свикне с яслата. Първите дни наистина са много трудни за всички- и за мама, и за детето, дори и за лелките от яслата. Аз само като чуя понякога сутрин какъв оглушителен рев се носи от ясленската група започвам да симпатизирам на всички работещи там. Ние често в къщи трудно се оправяме с едно или две деца, а там...
При мен нищо ново. Малкото чудо не спа половината нощ и сега ми е трудно да си държа очите отворени.
Слънчев и усмихнат ден!

Последна редакция: ср, 08 окт 2008, 11:25 от elia_gg

# 22
  • Мнения: 27 524
Здравейте, момичета,
Марчелита, ух, с тия ясли, не ми се мисли за този момент с градината, засега го отлагам, пък да видим докога. Още година мисля и после ще трябва да го пусна заради пусти език. А и з аконтакти, растат децата, няма как  Confused Поговори със сестрата, ако не не можете ли да помислите да го преместите другаде или просто да го спреш засега?  Thinking Hug

Екатерина,   bouquet

Вчера се повзех в ръце, бях доста стриктна, днес продължавам. Наблягам на фрешовете, ям салати с кисело мляко и си правя зеленчуци на пара. Доста са блудкави  Sick ама с кисело мляко с чесън минават  Laughing

# 23
  • Мнения: 27 524
Забравих да ви се похваля - днес подписваме, купихме апартамент тук. Малък, не за нас, за под наем.  Simple Smile

# 24
  • Мнения: 2 907
Ех, не съм се разписала още в новата тема.

Откакто се преместихме не се свъртам много на пц, излизам през деня по принцип и така.
Сега разбирам колко ценни години от живота ми съм посветила на тоя форум докато живеехме на старото място.

Моето слабеене е много бавно, но то е защото всеки ден ям и пия по тераси, то друго и не се очаква. Въртя се около 68, понякога съм по-малко, понякога повече, но все се връщам към тази цифра.

Добре че имам само две страници за четене, като ви изчета пак ще пиша.

# 25
  • Мнения: 226
Здравейте,момичета! Hug
Блонди,поздравления зя апартамента!Радвам се,че си се взела в ръце.
Марчела,дано по-бързо детето да свикне с новата обстановка в яслата!
Elia_gg,детето е вече по-добре-все още малко кашля но мисля,че върви към оправяне.
Дандулина,браво на теб!Продължавай така!
Tumnokoska,благородно ти завиждам за постигнатото!И аз имам много за сваляне.
Екатерина,дано винаги да си в такова страхотно настроение!
Аз съм добре.Надявам се да успея в края на седмицата да се премеря като отида до града и дано да има резултат.Тази седмица съм много стриктна-до сега без да се изкуша с нещо непозволено.
Желая Ви лек  и отслабващ ден!

# 26
  • Мнения: 226
Mystic,радвам се да видя че пак си при нас!

# 27
  • Мнения: 35
Блонди-честито, за апартамента.
Мистик-добре се завърнала, липсвашe ни тук. Похвали се де, как е новото жилище? Да знаеш как ти завиждам за 68 кг. Пу -пу да не те урочасам Laughing.
Момичета вече ви се похвалих, не спазвам никакви режими. Обзела ме е някаква безпричинна еуфория, дори на моменти не ми се яде. Сигурно е от времето, тук в Сливен е напекло едно слънчице, алпийското ми мушкато по терасите цъфти та се къса, да му се ненарадваш. Декоративната ми ябълка  и тя цъфти вече втори път/това май предвещава, дълга и студена зима/ Да сме живи и здрави.
Живота е прекрасен  bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: чт, 09 окт 2008, 08:34 от ekaterina

# 28
  • Мнения: 35
Здравейте, глиганки-сладуранки Stop!
Пия си аз сутрешното кафе и се мотая из нета и гледам, че от два дни сама си пиша и отговарям Laughing. Явно вече сте извън категорията глиганки и не ви се влиза тук. Е, споделете поне как стопихте килограмчетата. Чакам ви. А дотогава отивам да newsm64  newsm79 1ironing wash hang Доскоро  lovekiss

# 29
  • Мнения: 781
Привет, глигита  bouquet
И аз, като Екатерина най-после сядам да си пия кафето на компа, преди дневните задачи. Детенце бавно, славно свиква с яслата, а аз явно от притесненията свалих 1-2 кила. Не съм много доволна, че става по този начин, но все пак е нещо. От понеделник ще включа и спорт, че съм като дроб-сърма Crazy
Това е от мен, приятен ден на всички Hug

Общи условия

Активация на акаунт