Какво работите и това ли е работата, която винаги сте искали?

  • 3 076
  • 52
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9 814
Исках да уча журналистика и го направих.
Репортер съм.
На моменти исках да се занимавам и с други неща.

# 31
  • София
  • Мнения: 16 024
Нищо не работя. Това е, което винаги съм искала.
(Понеже я няма Шанел, да го кажа аз  Grinning )
Постигнах го, добре ми е в момента. Подозирам, че ще ми омръзне и ще взема пак да си намеря работа. За съжаление - много бързо си намирам /касиер-счетоводител/ - просто никой друг не иска да брои пари, да  се разправя с НАП и НОИ и да се бори  с електронното банкиране.

# 32
  • Мнения: 1 364
В НОИ, сектор ПОВН. Да много ми харесва.

# 33
  • Мнения: 799
Безработен милионер, това съм искала винаги, ама...
Варианта на Дафодил също ме устройва  Mr. Green
Нищо не работя. Това е, което винаги съм искала.

# 34
  • Мнения: 4 555
Исках да уча журналистика и го направих.
Репортер съм.
На моменти исках да се занимавам и с други неща.
Само не ми казвай, че пишеш статии  ooooh!

# 35
  • София
  • Мнения: 23 090
Графичен дизайнер съм. Не съм искала това, защото не предполагах, че ще ми пасне толкова добре  Mr. Green Не бих работила нищо друго  Peace

# 36
  • София
  • Мнения: 23 090
Офис секретар или офис секретарка... има разлика. Едното е за мъж, другото е за жена...
Секретарка.

Борисе, професиите е прието да се изписват в мъжки род, така че момичето много точно си го е написало, ама ти се намеси неправомерно  Mr. Green

# 37
  • Мнения: 7 723
В НОИ, сектор ПОВН. Да много ми харесва.
Я тогава ми кажи колко време след подаването на
болничен е  нормално да ти го изплатят? Thinking


А иначе за момента може да се каже, че тъча на два стана.
...и двата зцаедно се допълват до това, за което съм мечтала...

# 38
  • Мнения: 66
Аз съм мениджър на Старбъкс. Не е това което искам, и всеки ден "напускам", ама още съм там....  Tired
Но все трябва да се тръгне от някъде.
Иначе мечтата ми е да се занимавам с музика. Учила съм 9 години пеене , но май всичко отиде на вятъра , на този етап само забавлявам съседите  Laughing
Имам и трети вариянт, но не искам да се изкарам всестранно развита личност, затова спирам до тук  Mr. Green

# 39
  • Мнения: 5 370
По образование съм филолог, иначе от известно време съм навлязла в територията на АйТи-тата. Верно, доооооста начално, но ми харесва. Интересно ми е. Реша ли технически проблем на клиент, все едно имам РД. Освен това май съм създадена за работа с клиенти, да ги успокоявам, да ги дундуркам.......
Това го правя на френски/английски.
В тая посока на мисли почвам да си поставям едни чуденки.....за едни курсове, свързани с по-нататъшно професионално развитие.....опитаха се да ме разубедят у дома, щото "хората учели за това в университета, пък аз съм искала за няколко месеца да го усвоя".
П.С. От заплатата си съм повече от доволна......засега.

# 40
  • Мнения: 1 495
Пъзел и аз съм общо взето в тази сфера, но ми казаха ,че ако искам да се науча без да имам нужната квалификация ще ми отнеме доста време. Но пък си струва да опиташ, защото това е една от най-добре заплатените сфери на работа.
П.С. А би ли споделила ако искаш горе долу за какви курсове става въпрос понеже както казах и мен ме интересува ?

# 41
  • Мнения: 2 556
Пъзел, нали знаеш, и аз съм филолог като тебе и също работих 8 години в ИТ сферата. Според мен действай смело с курсовете, със сигурност ще се справиш и ще ти е от полза. Аз постоянно бях по курсове и обучения, много полезно ми беше (нямах идея, че ще скъсам с ИТ-то в един момент). А когато започнах в ИТ сферата не знаех нищо нито за хардуер, нито за софтуер, голям срам брах в началото, но пък се и научих накрая на всичко.

# 42
  • Мнения: 301
Не работя точно по специалността  си (инженер), но съм почти там. На шега почти започнах и вече 8 години това работя. Не е точно каквото искам, въпреки че и аз не съм сигурна точно какво искам  Mr. Green работя това защото (малко реклама) съм много добра в това, което правя и честно казано ми се отдава без особени усилия. Поне веднъж месечно разпенено обяснявам на шефа, че напускам - той само повдига вежди и ми отговаря - "ти луда ли си? къде ще ходиш, като това ти е в кръвта и правиш с такава лекота все едно си лакираш ноктите " (лакирането не е чак толкова лесно). Та още съм там  Mr. Green не отричам, че и заплащането ми е добро. Промяна и разнообразие искам, както казах, поне веднъж месечно засега ... неосъществено. Може би първо трябва да реша какво точно искам - безработна милионерка и принцеса са ми детските мечти. Уви, мечтите сметки не плащат.

# 43
  • Мнения: X
В момента нямам работа. И не съм си представяла колко е кофти и колко трудно се намира работа в малък град.
 Confused Confused Confused Confused Confused Confused

# 44
  • Мнения: 147
мед.сестра сьм.не сьм си мечтала да работя това,но ми харесва. Peace

Общи условия

Активация на акаунт