Нов магазин в Пловдив

  • 2 190
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте на всички мами в Пловдив,открих страхотен магазин,който се намира до ул.Богомил пресечка срещу детска градина "Каменница".Има страхотни неща на приемливи цени, дрешките са Турски, но са страхотно качество, а има и бельо Българско,памучно а и евтино.Препоръчвам го на всички мами.В него може да намериш почти всичко,предлагат и разни залъгалки за бебета на марката  Farlin,играчки и др.Заслужава си.

# 1
  • Мнения: 257
Благодаря за информацията ще го посетим

# 2
  • Мнения: 1 477
Може ли по-подробно къде се намира  Praynig

# 3
  • Мнения: 1 102
И аз се записвам, ако може адрес.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 1 428
еднинствения детски магазин в този район за който се сещам е Бейби ленд, но той е на" Петко Д. Петков", ще моля и аз първия пишещ да сподели, дали е от бившето данъчно( сега Агенция по кадастъра) на изток или на запад, често ходя в района по служба.

# 5
  • Мнения: 3
Този магазин не е Бейби ленд.Той се намира в пресечка на Богомил.Ако се идва от Бейби ленд се пада от дясно срещу детска градина Каменница, а от бул.Източен на ляво от детската градина .Улицата се води Хан Аспарух но за номера не съм сигурна от Богомил се вижда пада се 3-4 магазин.Казва се Боболина и е нов.И аз случайно го открих.Има страхотни неща голям избор на дрешки и играчки,а от бельото им съм очарована и цените са доста добри.Надявам се да съм била полезна.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 1 428
 Hug

# 7
  • Мнения: 297
Точният адрес е ул."Хан Аспарух" 75 имам и посочени тел:0893688886,0895688886-аз случайно влизах там миналата седмица.Има много неща,но зависи от джоба на човека  Hug

Общи условия

Активация на акаунт