Моля за съвет не иска да яде от шише.

  • 1 160
  • 15
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 137
На 2м. и не иска да се храни от шише като и го дам и се гади. До сега се кърмихме но кърмата не и стига и трябва да се дохранваме. Ще се наложи с лъжичка да се храним.

# 1
  • Мнения: 4 555
Иди да питаш в кърмаческия,  там е пълно с експерти, които ще ти дадат много добри съвети.
Аз мога само да те посъветвам да кърмиш по-често. Колкото по-често се кърми, толкова повече кърма се образува.
Успех!

# 2
  • Мнения: 4 784
Ескарина правилно те е насочила към кърмаческия. Успех!

# 3
  • Мнения: 14 654
Смени бибероната с някаква друга, може да е голяма или да и мирише на гадно (някои биберони миришат на гума). Ако си решила да храниш с шише, бебето няма особен избор и ще се научи, спокойно.

# 4
  • Мнения: 257
Смени бибероната с някаква друга, може да е голяма или да и мирише на гадно (някои биберони миришат на гума). Ако си решила да храниш с шише, бебето няма особен избор и ще се научи, спокойно.
Peace

# 5
  • Мнения: 3 869
Ако искаш да кърмиш, обърни се към консултативния кабинет в Майчин дом или питай Бу и Хедра в кърмаческия форум - със сигурност ще ти помогнат да продължиш.
За шишето - пробвай няколко различни шишета и биберони, съобразени с възрастта на детето; пробвай да държиш шишето така, че от него да капе малко мляко в устата на детето без да е захапало биберона - може да не "схваща" че тази гума ще пусне храна, ако то засмуче, а така ще му помогнеш да се ориентира. Може да не харесва и адаптирането мляко. Тествай като изцедиш малко кърма (и 25 мл ще стигнат за целта) и я предложиш с шишето, после виж дали друга марка ще го заинтригува повече.

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Продължавай да кърмиш Peace

# 7
  • Мнения: 4 335
Иди да питаш в кърмаческия,  там е пълно с експерти, които ще ти дадат много добри съвети.
Аз мога само да те посъветвам да кърмиш по-често. Колкото по-често се кърми, толкова повече кърма се образува.
Успех!
PeaceИ аз сьм на това мнение.

# 8
  • Мнения: 137
Аз не мисля да се отказвам от кърменето ще и давам дори да и е малко после ще я дохранвам. Ще смена бибероната а иначе пробвах с кърма но пак не иска да яде от шишето разбира се предварително я стоплих преди това но ако трябва и с лъжичка ще се дохранвам. Благодаря Ви   bouquet

# 9
  • Мнения: 298
Поздравям те за избора да кърмиш.Посъветвай се в кърмаческия форум.

# 10
  • Мнения: 1 672
проблема може да е в биберона.Опитай да го смениш с друг

# 11
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Ако искаш да кърмиш пиши в кърмаческия . Другите варианти са да смениш бибите и шишетата, бебетата си имат някакви предпочитания Crazy Както и марката адапте, пробвай различни видове, някои са по-сладки и бебетата ги предпочитат. Успех Hug

# 12
  • София
  • Мнения: 39 711
Момичетата правилно са те насочили към кърмаческия. Има добра библиотека.
Хедра, Мери, могат да ти дадат добри съвети за кърменето, увеличаване на лактацията и т.н.
За шишетата - пробвай да смениш бибероните.

# 13
  • Мнения: 304
смени беберона и ако това не помогне обърни се към специалисти

# 14
  • Мнения: 2 521
Иди да питаш в кърмаческия,  там е пълно с експерти, които ще ти дадат много добри съвети.
Аз мога само да те посъветвам да кърмиш по-често. Колкото по-често се кърми, толкова повече кърма се образува.
Успех!
PeaceИ аз сьм на това мнение.
PeaceАз също

# 15
  • Мнения: 6 711
И аз съм за тази тема! За шишетата - ние сме с Авент и не са проблем, защото вода пие, чай пие, досега не е имало проблем от шишето.
Но сега давам изцедена кърма в шише - не иска, адаптирано мляко - пак не иска!
Как да стане номера? Confused

Общи условия

Активация на акаунт